Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 541 отговора

Здравейте мами! Ходих да ми обновят кичурите, защото корените на косата ми вече бяха "почернели". Имам тъмно кестенява коса и си правя руси кичури. Та на нищо ме направиха. Сега искам някой да ми помогне за Пловдив къде е добър салона, няма значение от цената, но като изляза от там да съм наистина с хубава коса. Сега е трагедия, независимо, че преди 7 дни платих 50 лв за кичурите. Ще се радвам да чуя мнения, защото в събота имаме празненство и не мога да се явя в този вид!!
« Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 13:56 от Редактор* »
Цитирай

Пловдив/Бургас

Здравейте мами! Ходих да ми обновят кичурите, защото корените на косата ми вече бяха "почернели". Имам тъмно кестенява коса и си правя руси кичури. Та на нищо ме направиха. Сега искам някой да ми помогне за Пловдив къде е добър салона, няма значение от цената, но като изляза от там да съм наистина с хубава коса. Сега е трагедия, независимо, че преди 7 дни платих 50 лв за кичурите. Ще се радвам да чуя мнения, защото в събота имаме празненство и не мога да се явя в този вид!!
Здравей!!!
Аз съм много доволна от  работата на момичетата от малкия салон на  Арлет .Намира се в центъра на ул."Отец Паисий" мисля.Също така ти препоръчвам и услугите на фризьорския салон до пицария "Верди" в Тракия.
Успех Peace
Цитирай

Пловдив

Аз пък ще ти препоръчам салона до заведението "Пожарната".Казва се Queen like .Там са наистина добри и няма да съжаляваш  smile3521
Цитирай

Oт 1-2 години ходя при Пешо-то така се казва-той е професионален фризьор-има 2 грамоти!Та той най-яко прави такива прически от типа кичури или нещо подобно!Аз съм от Кичука-тва се намира близо до михано техникома Smile
Цитирай

къде точно се намира този пешо?
Цитирай

Aми нали ти казах-до михано техникома.А сетих се как да го обесня по-точно.Точно до втора градска е!
Цитирай

Oт 1-2 години ходя при Пешо-то така се казва-той е професионален фризьор-има 2 грамоти!Та той най-яко прави такива прически от типа кичури или нещо подобно!Аз съм от Кичука-тва се намира близо до михано техникома Smile

Бреййййй,той голям майстор,щом е и с две грамоти. #CrazyЧудя се дали да не дойда до Пловдив само заради него.Значи до мИханото,а? Mr. Green 35
Цитирай

На брега на Марица

35 35 35.... мИхано техникОма... 35 35 35
Цитирай

Пловдив

Aми нали ти казах-до михано техникома.А сетих се как да го обесня по-точно.Точно до втора градска е!

Тц тц тц. Пропиляни часове в училище.
По темата- само и единствено Петко Матански от салон "Харем". Салонът е УНИКАЛЕН!!! Професионалистите там са без конкуренция. Петко е учил в Италия. Дипломите му не са само 2 , а много повече. От скоро Мис България се провежда в Пловдив и той и хората в неговият салон се грижат за техните коси. Заведох мой колега от Бургас там да се постриже и каза, че за нищо не би заменил този салон. Има и сайт.  http://www.harem-bg.com/
Цитирай

Plovdiv

Цитат
Здравей!!!
Аз съм много доволна от  работата на момичетата от малкия салон на  Арлет .

Да попитам за този Арлет, той е до големия "стар" салон и ми дадоха визитка на Арлет (нямаха свободен час в деня, в който отидох). Но цените изписани на визитката, както и  на стъклената врата на салона са много по-ниски (4 лв. подстригване, 6 лв. -изсушаване). Да няма някаква уловка там? Какви всъщност са цените и каква е връзката между двата салона, ако някой знае.
Цитирай

Пловдив/Бургас

Цитат
Здравей!!!
Аз съм много доволна от  работата на момичетата от малкия салон на  Арлет .

Да попитам за този Арлет, той е до големия "стар" салон и ми дадоха визитка на Арлет (нямаха свободен час в деня, в който отидох). Но цените изписани на визитката, както и  на стъклената врата на салона са много по-ниски (4 лв. подстригване, 6 лв. -изсушаване). Да няма някаква уловка там? Какви всъщност са цените и каква е връзката между двата салона, ако някой знае.
Подстригването всъщност ти излиза 5 лева,защото включва и измиване.В малкия "Арлет" работят девойките,които току-що са завършили курса при ГОЛЕМИЯ "Арлет".Тренират,упражняват се и то успешно Wink.
Цитирай

варна

студио ,,ДАНИ,, в Смирненски ул.Голаш планина ако веднъж отидеш там няма да ти се прииска да ги смениш за нищо на света Laughing
Цитирай
САЛОНА ДО БАР ПОЖАРНАТА РАБОТЯТ МНОГО ДОБРЕ,НО ЧЕРНОКОСАТА ФРИЗОРКА СИ ГИ ПРАСКА ЕДНИ ТЦЕНИ, А ПРИ РУСАТА Е ЕВТИНО И РАБОТИ ДОБРЕ,ТАКА ЧЕ ПИТАЙТЕ ЗА ТЦЕНИТЕ ПРЕДИ ДА СЕДНИТЕ НА СТОЛА.
Цитирай

В страната на мечтите.........

Мога да те насоча към моята фризьорка-много е добра ходя при нея от 5 год.
« Последна редакция: пт, 30 май 2008, 18:26 от Boyanna »
Цитирай

Пловдив

Отиди при София или Даниела в "Жорж и Софи" - на "Кап. Райчо"36. Страхотни професионалистки са и двете. Ходя при София вече 30 години  Very Happy / от 2 годишна/ и до сега нямам нито една забележка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 541 отговора