Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-479 от 479 отговора
Здравейте мами! Ходих да ми обновят кичурите, защото корените на косата ми вече бяха "почернели". Имам тъмно кестенява коса и си правя руси кичури. Та на нищо ме направиха. Сега искам някой да ми помогне за Пловдив къде е добър салона, няма значение от цената, но като изляза от там да съм наистина с хубава коса. Сега е трагедия, независимо, че преди 7 дни платих 50 лв за кичурите. Ще се радвам да чуя мнения, защото в събота имаме празненство и не мога да се явя в този вид!!
« Последна редакция: Ср., 16 Апр. 2014, 13:56 от Редактор* »
Цитирай

Здравейте мами! Ходих да ми обновят кичурите, защото корените на косата ми вече бяха "почернели". Имам тъмно кестенява коса и си правя руси кичури. Та на нищо ме направиха. Сега искам някой да ми помогне за Пловдив къде е добър салона, няма значение от цената, но като изляза от там да съм наистина с хубава коса. Сега е трагедия, независимо, че преди 7 дни платих 50 лв за кичурите. Ще се радвам да чуя мнения, защото в събота имаме празненство и не мога да се явя в този вид!!
Здравей!!!
Аз съм много доволна от  работата на момичетата от малкия салон на  Арлет .Намира се в центъра на ул."Отец Паисий" мисля.Също така ти препоръчвам и услугите на фризьорския салон до пицария "Верди" в Тракия.
Успех Peace
Цитирай

Аз пък ще ти препоръчам салона до заведението "Пожарната".Казва се Queen like .Там са наистина добри и няма да съжаляваш  smile3521
Цитирай

Oт 1-2 години ходя при Пешо-то така се казва-той е професионален фризьор-има 2 грамоти!Та той най-яко прави такива прически от типа кичури или нещо подобно!Аз съм от Кичука-тва се намира близо до михано техникома Smile
Цитирай

къде точно се намира този пешо?
Цитирай

Aми нали ти казах-до михано техникома.А сетих се как да го обесня по-точно.Точно до втора градска е!
Цитирай

Oт 1-2 години ходя при Пешо-то така се казва-той е професионален фризьор-има 2 грамоти!Та той най-яко прави такива прически от типа кичури или нещо подобно!Аз съм от Кичука-тва се намира близо до михано техникома Smile

Бреййййй,той голям майстор,щом е и с две грамоти. #CrazyЧудя се дали да не дойда до Пловдив само заради него.Значи до мИханото,а? Mr. Green 35
Цитирай

35 35 35.... мИхано техникОма... 35 35 35
Цитирай

Aми нали ти казах-до михано техникома.А сетих се как да го обесня по-точно.Точно до втора градска е!

Тц тц тц. Пропиляни часове в училище.
По темата- само и единствено Петко Матански от салон "Харем". Салонът е УНИКАЛЕН!!! Професионалистите там са без конкуренция. Петко е учил в Италия. Дипломите му не са само 2 , а много повече. От скоро Мис България се провежда в Пловдив и той и хората в неговият салон се грижат за техните коси. Заведох мой колега от Бургас там да се постриже и каза, че за нищо не би заменил този салон. Има и сайт.  http://www.harem-bg.com/
Цитирай

Цитат
Здравей!!!
Аз съм много доволна от  работата на момичетата от малкия салон на  Арлет .

Да попитам за този Арлет, той е до големия "стар" салон и ми дадоха визитка на Арлет (нямаха свободен час в деня, в който отидох). Но цените изписани на визитката, както и  на стъклената врата на салона са много по-ниски (4 лв. подстригване, 6 лв. -изсушаване). Да няма някаква уловка там? Какви всъщност са цените и каква е връзката между двата салона, ако някой знае.
Цитирай

Цитат
Здравей!!!

Да попитам за този Арлет, той е до големия "стар" салон и ми дадоха визитка на Арлет (нямаха свободен час в деня, в който отидох). Но цените изписани на визитката, както и  на стъклената врата на салона са много по-ниски (4 лв. подстригване, 6 лв. -изсушаване). Да няма някаква уловка там? Какви всъщност са цените и каква е връзката между двата салона, ако някой знае.
Подстригването всъщност ти излиза 5 лева,защото включва и измиване.В малкия "Арлет" работят девойките,които току-що са завършили курса при ГОЛЕМИЯ "Арлет".Тренират,упражняват се и то успешно Wink.
Цитирай

студио ,,ДАНИ,, в Смирненски ул.Голаш планина ако веднъж отидеш там няма да ти се прииска да ги смениш за нищо на света Laughing
Цитирай

САЛОНА ДО БАР ПОЖАРНАТА РАБОТЯТ МНОГО ДОБРЕ,НО ЧЕРНОКОСАТА ФРИЗОРКА СИ ГИ ПРАСКА ЕДНИ ТЦЕНИ, А ПРИ РУСАТА Е ЕВТИНО И РАБОТИ ДОБРЕ,ТАКА ЧЕ ПИТАЙТЕ ЗА ТЦЕНИТЕ ПРЕДИ ДА СЕДНИТЕ НА СТОЛА.
Цитирай

Мога да те насоча към моята фризьорка-много е добра ходя при нея от 5 год.
« Последна редакция: Пет., 30 Май 2008, 18:26 от Boyanna »
Цитирай

Отиди при София или Даниела в "Жорж и Софи" - на "Кап. Райчо"36. Страхотни професионалистки са и двете. Ходя при София вече 30 години  Very Happy / от 2 годишна/ и до сега нямам нито една забележка.
Цитирай

Thinking
Цитирай

А за ТЦените нещо да кажете? ТЦкъпо ли е?
Цитирай

Ами зависи какво искаш да си направиш,но не повече от 50лв(говорим за ПРИЧЕСКА) newsm26
Цитирай

По темата- само и единствено Петко Матански от салон "Харем". Салонът е УНИКАЛЕН!!! Професионалистите там са без конкуренция. Петко е учил в Италия. Дипломите му не са само 2 , а много повече. От скоро Мис България се провежда в Пловдив и той и хората в неговият салон се грижат за техните коси. Заведох мой колега от Бургас там да се постриже и каза, че за нищо не би заменил този салон. Има и сайт.  http://www.harem-bg.com/
За подстригване как са цените?
Цитирай

За подстригване как са цените?

Зависи при кого си запазиш час- от 7 до 15 ако не се лъжа
Цитирай

Мила,иди в Арлет на "отец паисий" при Иван...запази си час предварително...ще останеш очарована...
тел-032651105...търсиш иван и искаш свободен час... Hug
успех!и после пиши...
Цитирай

има един салон до новотела ... Албена се казва фрзиьорката и винаги прави чудеса с косата ми ... като седна не ми се налага да казвам как да ме подстриже или какъв цвят да ми направи .. тя просто има много набито око и е страшна ... винаги оставам възхитена  bouquet
Цитирай

Цитат
Здравей!!!

Цитирай

аз съм доволна от салон Маниа след мостттта на Герджика
Цитирай

Люба от фризьорския салон в х-л "Санкт Петербург"  Peace Рядко препоръчвам някого, но тя си го заслужава.
Цитирай

Люба е найстина много добра Peace!Страшно съм доволна от нея!
Цитирай

Лоша,неграмотна реклама на салона на Петьо Confused Всъщност той има доста повече от 2 грамоти,работи супер...обаче,само когато му се работи.Голям мързел го е налегнал.Добре,че е колежката му,да спасява положението.
Цитирай

има един салон до новотела ... Албена се казва фрзиьорката и винаги прави чудеса с косата ми ... като седна не ми се налага да казвам как да ме подстриже или какъв цвят да ми направи .. тя просто има много набито око и е страшна ... винаги оставам възхитена   :bouquet:

Аз също от доста време ходя при нея и винаги съм била доволна Very Happy докато в малкия Арлет ме....  #2gunfire ужас!!!
Цитирай

Как се казва този салон до новотела?
Цитирай

Аз да похваля Нели,фризьорският и салон е в хотел"Марица".
Цитирай

Не знам дали става въпрос за същата Албена  Laughing Но преди имаше салон там.Преместен е в края на малката главна-като минеш моста и от там на ляво. Thinking Повече не помня.Много съм зле с ориентацията  Whistling ooooh! Laughing
Цитирай

moga da kaja,4e salona na DANI v smirnenski e mnogo dobyr...ako pyk ne na bul.Ruski- Diva..tam sa sybrani samo profesionalisti...
Цитирай

Здравейте Мами, 
Никога не съм посещавала такива форуми, но всяко нещо си има първи път Very Happy.  Прочетох коментарите за салоните и искам само да добавя, че в салон " Харем " работят само професионалисти. Уникален екип, обслужването е на много високо ниво... Доста често го посещавам и съм много доволна от услугите. За какъвто и да е повод разчитам изцяло на тях - прически, грим... Препоръчвам  го на всички и ви гарантирам, че ще останете  доволни  smile3521
Цитирай

Момичета,аз също бих искала да се включа  Peace-салон ПЕПЕ,сега се преместиха от Капана в Рилон центъра-специално Пепа е страшна!
Цитирай

Здравейте,не съм много по темата,но искам да питам,къде в Пловдив може да се изкара фризьорски курс,какви парички вървят и т.н.Ако някой има идея,да пише,прадварително благодаря bouquet
Цитирай

Здравей,
Курсовете можеш да ги изкараш в Харем. Ето ти подробности и цени. www.myspace.com/haremstars
Цитирай

Здравей,
Курсовете можеш да ги изкараш в Харем. Ето ти подробности и цени. www.myspace.com/haremstars
Уха,страхотно изглежда,благодаря ти (но не са за мен,за приятелка са,ако трябва да съм точна )
Цитирай

Abe, не знам колко е уникален, но вчера бях там на кола маска и по-разочарована никога не съм била. Прие ме 1 момиче, но не Вили (защото към нея ме бяха насочили), за огромен мой пропуск, не попитах за името й. Прави ме със студена кола, тази, която се маха с пръсти. Като я предупредих, на шега, че са ме правили така и после ме дообираха с пинсета, да внимава. Каза, че няма да имам и 1 косъм. Боля ма изключително много, а ходя на кола редовно от половин година и не би трябвало. Махна по-големите косми, останаха по-малки ДОСТА като момичето ми каза да се обърна и после щяла да види космите отпред, да си починела кожата. Е, ако не й бях напомнила, нямаше да ги види изобщо. Не го обра всички, а коментарът й беше: "е, то пък не може да се оберат всички" ooooh!, извинявай Mad!!! Още там останах разочарована, а вечерта, като се видях в огледалото и........ отдолу имах цяла огромна лента с косми, а на дупето не ги е обрала както трябва. Адски разочарована съм и повече там няма да ми стъпи крака!!!
Цитирай

Шушулче ти видя ли че темата е за фризьори? Rolling Eyes
Цитирай

Видях, да, но тъй като визираха Харем, реших да се оплача.
Олекна ми, което е най-важното за мен.
Цитирай

Видях, да, но тъй като визираха Харем, реших да се оплача.
Олекна ми, което е най-важното за мен.

Това не значи че фризьорите не са им супер обаче.
Цитирай

И аз да кажа за Петко в Харем. Познавам го още като учеше в Ана май. Много е добър.
Цитирай

Я аз да се оплача от фризьорски салон Дани на ул. Драма. Е, по-некадърни от Данчето и Галя там не съм срещала - не може една актуална прическа да ти виси на плакат там от 6 месеца и да не можеш да я направиш. Имах чувството, че ме подстригват първокурснички от Ана Май. Ужасни са!!! Sick
Цитирай

И аз да си похваля фризьорката Mr. Green
Веси от Ню Имидж, салона е до Метро.
Цитирай

Може ли някой да ми каже колко излиза цената за подстригване в този салон "Харем". Защото като го изчислявам за моята коса, без да ме подстригва стажант, излиза към 40 лева. По това което прочетох общото мнение е, че си заслужава парите. Търся си от известно време и аз свестен фризьор и все още не съм намерила. А ако някой знае за такъв около "Лайбциг", ще му бъда супер брагодарна!   Hug
Цитирай

Я аз да се оплача от фризьорски салон Дани на ул. Драма. Е, по-некадърни от Данчето и Галя там не съм срещала - не може една актуална прическа да ти виси на плакат там от 6 месеца и да не можеш да я направиш. Имах чувството, че ме подстригват първокурснички от Ана Май. Ужасни са!!! Sick

абсолютно съм съгласна, мен ме правиха 4 часа, кичури и подстригване, платих 54лв и не мога да се гледам - слава богу, че е коса и расте....Мудни, работят добре само на познати, няма повече да отида там Twisted Evil
Цитирай

Днес посетих салона в Новотела. Останах много доволна. Момичето (Жанет) работеше изключитено внимателно и много харесах крайния резултат. Със сигурност ще повторя.  Crazy
Цитирай

hm predi nqkolko meseca i az bqh v toq salon ujas ne stiga 4e me karaha da 4akam,mi 3 4asa vutre poludqh edvam mi oburna nvimanie nakraq za boqdisvane i podstrigvane(za5 min me ofuka) mi iskaha 31lv Smile i tolkoz 4akane poludqh i kolko me prerediha pove4e ne otidoh tam Smile
Цитирай

Цитирай

Салон Олимп  newsm10 Миша винаги ми парви супер косата,а Рени прави чудеса с маникюра ми Smile .Нина козметичката и от нея съм доволна Smile за мен си остават №1 Олимп,Пловдив ул"железарска"  Арлет пак не са лоши,но преди беше сякаш по-добре
Цитирай

и аз искам да се включа, аз съм много доволна от МАКСИМА ,най - вече от Мишо, намира се срещу Макалали, когато съм в пловдив винаги се подстригвам там, много е добър, винаги излизам със страхотна коса и винаги се съобразява с желанията на клиента, не си прави своеволия и експерименти,като повечето "професионалисти"
Цитирай

Abe, не знам колко е уникален, но вчера бях там на кола маска и по-разочарована никога не съм била. Прие ме 1 момиче, но не Вили (защото към нея ме бяха насочили), за огромен мой пропуск, не попитах за името й. Прави ме със студена кола, тази, която се маха с пръсти. Като я предупредих, на шега, че са ме правили така и после ме дообираха с пинсета, да внимава. Каза, че няма да имам и 1 косъм. Боля ма изключително много, а ходя на кола редовно от половин година и не би трябвало. Махна по-големите косми, останаха по-малки ДОСТА като момичето ми каза да се обърна и после щяла да види космите отпред, да си починела кожата. Е, ако не й бях напомнила, нямаше да ги види изобщо. Не го обра всички, а коментарът й беше: "е, то пък не може да се оберат всички" ooooh!, извинявай Mad!!! Още там останах разочарована, а вечерта, като се видях в огледалото и........ отдолу имах цяла огромна лента с косми, а на дупето не ги е обрала както трябва. Адски разочарована съм и повече там няма да ми стъпи крака!!!

Шушулче, що не направим тема, касаеща козметиците. И аз много мога да се оплача, и то не само от Харем.
Цитирай

Понеже темата е за фризьори - салон Clo'e до Копчето на централна гара. Надя е много добра.
Цитирай

Аз пък съм много доволна от Кати Стил, но стария салон, който е в капана, по-точно от Дани! Мога да й се доверя напълно и никога не съм излизала разочарована от салона!  Peace
Цитирай

Шушулче, що не направим тема, касаеща козметиците. И аз много мога да се оплача, и то не само от Харем.

И аз съм ЗА, за тема за козметиците.  Peace

Аз пък съм много доволна от Кати Стил, но стария салон, който е в капана, по-точно от Дани! Мога да й се доверя напълно и никога не съм излизала разочарована от салона!  Peace

Да не би да искаш да кажеш очарована?  newsm78
Цитирай

А в Харем всички ли са добри, или да търся само т.нар. майстор-фризьор Петко?
Цитирай

В Пловдив не съм попадала на добри фризьори , имам чувството , че всякакви некадърници си отварят салони
Цитирай

В Пловдив не съм попадала на добри фризьори , имам чувството , че всякакви некадърници си отварят салони
Следващият път подбирай по-добре салоните, в които ходиш Peace
Цитирай

Има нещо вярно, в това че всякакви отварят салони. Но все пак има и добри. Макар и малко.  Peace
Цитирай

Момичета препоръчайте фризьор от Тракия.Но да може да подстригва.Да не е от старата гвардия,които си подстригват по един и същи начин независимо дали ти харесва.Да се интересува кое е модерно.Вече ме орезили една такава.
Благодаря предварително. Hug Smile
Цитирай

Момичета препоръчайте фризьор от Тракия.Но да може да подстригва.Да не е от старата гвардия,които си подстригват по един и същи начин независимо дали ти харесва.Да се интересува кое е модерно.Вече ме орезили една такава.

Отговорила съм ти в другата тема Peace
Цитирай

Здравейте   Smile Нова съм в този форум, но искам да кажа и своето мнение за фризьорите в Пловдив. Тъй като нямам възможност да ходя на фризьор сама , детето ми е винаги с мен. Посетих новия салон на Петко Матански, който се намира до ресторант "Хепи" до Новотела. Просто бях обсипана с внимание, нямах никакви грижи за детето ми, тъй като пред всеки стол на фризьорите има малки телевизорчета. Пакостникът кротуваше и гледаше анимация  Love. Отношението на целия екип е страхотно, качеството на работа е на много високо ниво. Препоръчвам на всички да посетят този салон. Казва се "Захир".
Цитирай

Здравейте   Smile Нова съм в този форум, но искам да кажа и своето мнение за фризьорите в Пловдив. Тъй като нямам възможност да ходя на фризьор сама , детето ми е винаги с мен. Посетих новия салон на Петко Матански, който се намира до ресторант "Хепи" до Новотела. Просто бях обсипана с внимание, нямах никакви грижи за детето ми, тъй като пред всеки стол на фризьорите има малки телевизорчета. Пакостникът кротуваше и гледаше анимация  Love. Отношението на целия екип е страхотно, качеството на работа е на много високо ниво. Препоръчвам на всички да посетят този салон. Казва се "Захир".

Тва ми звучи на рекламка...  Whistling
Цитирай

Да, може и така да се каже...Но когато си майка на две палави деца и когато отидеш да си правиш косата - детето ти кротува и не ти се налага постоянно да го следиш, тогава ще ме разбереш  Wink
Цитирай

Препоръчвам ти момичетата от фризьорския салон в Тракия до пицария "Верди" Peace
Цитирай

имаше един много добър фризьор Антон до понед пазара, но се е преместил другаде.
Моля ако имате координатите да информирате.
Цитирай

Maцка една моя приятелка има същата коса като твоята-много тъмен кестен и ходи при моят фризжор.Фризжорските сало до колкото си спомням беше нещо като"при Петър"  се намира до 2 градска болница близо.
Цитирай

В Тракия аз препоръчвам салон Nataly в Детски свят,момичето е просто номер 1 newsm10,ако знаеш какво гнездо бях в главата,но тя ме оправи,сега не минава седмица без да я посетя,а и ми прави отстъпки за редовни клиенти.
Цитирай

имаше един много добър фризьор Антон до понед пазара, но се е преместил другаде.
Моля ако имате координатите да информирате.

Близо до площад "Шахбазян" Ако така се казваше. Не помня точно. Страхотен казват, че му е новият салон. А аз от Антон съм много доволна Smile
Цитирай

От доста години ходя в Тракия във фризьорски салон "Мария". Цените й са доста прилични, а не като на повечето скъпарски салони в града. Салонът е в 106 блок, има и маникюр и козметика. Доволна съм от всичките им услуги, най-вече от фризьорката Мария. Винаги ме подстригва много добре.
Цитирай

Сладко изкушение,
Благодаря за инф. за Антон. Ако научиш още нещо за координатите му, моля да кажеш.
Цитирай

Няма проблем. Но просто аз живеех в кооперацията до предишния му салон на Мария Луиза и там така беше обяснено, че е някъде до площада. Имаше и име на улица, но не си го записах.
Цитирай

И аз живея до стария салон на Антон, но не видях записани данни за новото място, а телефонът съм го загубила.
Цитирай

Това беше точно когато той се премести. Имаше бележка с координатите. Ти къде живееш точно?
Цитирай

Сладко изкушение, аз съм на ,,МИтр. Панарет", до пазара. Ако намериш тел на Антон, много моля да ми го дадеш.
Цитирай

Салона на Антон се намира точно срещу градинката на площад Шахбазян. Наистина много хубаво е направен. Аз имам час при него в четвъртък следобяд. Съжалявам, че му нямам телефона сега, за да ви го дам.
Цитирай

Renci, много благодаря!
Моля ако има възможност след часа ти там да ни информираш за тел. на Антон.
Цитирай

Нямаш проблеми. Hug
Цитирай

Здравейте и от мен.....
Аз съм манячка на тема коса,пробвала съм много фризьори и ще ви кажа, че за мен има само една такава в Пловдив- Мария от Beauty Forever!
Цитирай

Клавдия, в бл.100 в Тракия. Peace
Цитирай

Специални благодарности на Renci!
Цитирай

Това в салон "Кейт" ли е?

И аз искам да пробвам, вече, при нов фризьор. Не че не ми харесва тази при която до сега ходих, но нещо и се промени отношението към клиентите и...я домързява да работи, та се оглеждам за добър такъв. Благодаря за отзивите.

Edit: Начетох се на явни, съмнителни реклами от неграмотни гости.  #Crazy
« Последна редакция: Съб., 17 Ян. 2009, 01:05 от AlexaS »
Цитирай

Аз ходч в един нов салон във Смирненски, Red One, много съм доволна. Отношението към клиентите е страхотно и работят с голям професионализъм.
Цитирай

Това в салон "Кейт" ли е?

И аз искам да пробвам, вече, при нов фризьор. Не че не ми харесва тази при която до сега ходих, но нещо и се промени отношението към клиентите и...я домързява да работи, та се оглеждам за добър такъв. Благодаря за отзивите.

Edit: Начетох се на явни, съмнителни реклами от неграмотни гости.  #Crazy
AlexaS, мога ли да те попитам какво имаш предвид с това:
 "Начетох се на явни, съмнителни реклами от неграмотни гости.  #Crazy"?
Не мислиш ли, че всяка от нас има различни изисквания и предпочитания към един или друг фризьор? Ти може да си довална от някой/я фризьор/ка, а друга мацка да не е ..... мисля, че не  ередно да говориш за това кои "гости са неграмотни и кои реклами са съмнителни"!
Цитирай

Krembi, съвсем не визирам теб или потребители с по едно или няколко мнения.  То е видно, че не си гост. Понеже снощи прочетох темата от самото начало ми направи впечатление, че са се вмъквали такива, които са правили явна реклама на своя салон или този на приятелка. Мисля, че това не е от полза за никого.
И, естествено, че всеки си има различни предпочитания.
Цитирай

AlexaS, не съм казала, че визираш мен с думите си Wink.....
Прочетох във форума  положителни мнения за студио "Дани" в Смирненски Shocked...... да не сте се излъгали.... Данчето не става за нищо, баща ми веднъж трябваше спешно да отиде на фризьор и тъй като неговата фризьорка я нямаше, а е познат с приятеля на Данчето отиде при нея..... като се върна думите му бяха: "на тази кой й е казал, че може да бъде фризьор, за нищо не става" Mr. Green
От всички в салона единствено Мила става, но и тя работи на настроения.... съвета ми към вас е- не ходете там, само ще ви вземат парите! Laughing
Цитирай

Аз препоръчвам Мария Стамова - собственик на "Кий Марая" / има 2 салона - в началото на ж.к."Тракия" и на "Събота пазара"/. Другите й фризьори не ги знам, но за нея гарантирам Peace
Ако някой иска координати, ще дам на ЛС  Wink
Цитирай

Антон работи в Капана  телефона му е 0898746053
Цитирай

момичета, някой има ли отзиви за салон "фигаро", фризъор - Цецо ?
Цитирай

ходя сега при едни фризъори, но имам чувството, че ме цакат нещо с боята. при тях от черно с римуъвър и след месец с кичури се обезцветих и трябваше да съм меденочервена. боядисвам се при тях вече четири път. бях много доволна в началото, но последните два пъти направо се отчаят. цветът падна ужасно бързо, още на 2-3 измивания. Това не е нормално! нищо не съм променила нито в продуктите си за грижа за косата, нито в хранителните навици... Омръзна ми от фризъорски капризи, не е нормално човек да дава по 45 лв за боядисване, което трае ден до пладне  #2gunfire

обмислям в края на този месец да се боядисам другаде, но някой може ли да ми препоръча фризьор, който работи с качествени, трайни бои с хубави цветове. за боядисване давам до 50 лв, като се има предвид, че косата ми е гъста и гълта боя...
Цитирай

запис
Цитирай

Рошавке, посъветвай ме нещо  Praynig
да си купя боя и да ходя да ме боядисат някъде ли .... не знам вече какво да правя....
Цитирай

И аз да се включа......и аз ходя от няколко години при Петко Матански..да си призная не бих го сменила...той салона си смени ,но ...аз с него си вървя .Да поясня , че новият му салон се казва Захир и е над офис 1 до Хепи.Просто трябва да се усети професионализма му .Така че всеки да си прецени .Ако искате телефон кажете
Цитирай

на мен сега ми правят косата....да в моя салон предлагат и i-net услуги,голям кеф е  35 салон Олимп ул"Абаджийска" 19.Голямо обгрижване е,голямо глезене ох ще заспяяя  Love айде поздрави от мене ама безспорно другите да ме извинява номер 1 е тук Smile от косата до маникюра и педикюра
Ся ще стана хубавкаа  Blush мислех че е нова тема и пак писах хах sorry
Цитирай

Салон "Дива" на бул. Руски 39. Ходя при Миро там. Страхотен е, само че се е нагушил с много клиенти и е трудно да се вреди човек, което е адски дразнещо.
Цитирай

Ако салонът е на ул.Стадион...че не съм поглеждала табелата ...този Цецо работи фантастично.
Ползвах няколко години услугите му и определено нямаше да го сменя, ако не се беше трансформирал от талантлив фризьор в няк'ъв metroseksual-коафьор -стилист, което съответно трансформира и ценоразписа, и клиентелата... Sad
За мен гроздето закиселя, но това не променя факта, че човекът си разбира от работата.
Ако не те спират по-височките цени и усещането, че те преценят от вратата, мисля, че ще си доволна.

п.п. мнението ми се базира на опит отпреди 2 години...
Цитирай

Ако салонът е на ул.Стадион...че не съм поглеждала табелата ...този Цецо работи фантастично.
Ползвах няколко години услугите му и определено нямаше да го сменя, ако не се беше трансформирал от талантлив фризьор в няк'ъв metroseksual-коафьор -стилист, което съответно трансформира и ценоразписа, и клиентелата... Sad
За мен гроздето закиселя, но това не променя факта, че човекът си разбира от работата.
Ако не те спират по-височките цени и усещането, че те преценят от вратата, мисля, че ще си доволна.

п.п. мнението ми се базира на опит отпреди 2 години...

Matris, благодаря за информацията!
Цитирай

И аз да се включа......и аз ходя от няколко години при Петко Матански..да си призная не бих го сменила...той салона си смени ,но ...аз с него си вървя .Да поясня , че новият му салон се казва Захир и е над офис 1 до Хепи.Просто трябва да се усети професионализма му .Така че всеки да си прецени .Ако искате телефон кажете

лорче, горе-долу колко ще ми струва боядисване при Петко, на гъста коса, средна дължина (може и на ЛС)  Hug
Цитирай

Отскоро ходя при Николай в Харем и съм страшно доволна  Peace
Цитирай

Рошавке, посъветвай ме нещо  Praynig
да си купя боя и да ходя да ме боядисат някъде ли .... не знам вече какво да правя....

Ами не знам какво да ти кажа гардже Smile То и в двата случая рискуваш - дали сама или на фризьор.... качествата и на двама ви са под въпрос... опитай при някой от препоръчаните фризьори.. Отиди при него поговорете и ще разбереш дали това е твоят фризьор и дали ти харесва, ако гледа набързо да те изпрати значи не е .. Smile  Hug
Цитирай

Здравейте, а някъде около ресторант Стадиона да ми препоръчате фризьор? Има един салон Дива зад ІІра поликлиника, ама дали стават? newsm78
Цитирай

Здравейте, а някъде около ресторант Стадиона да ми препоръчате фризьор? Има един салон Дива зад ІІра поликлиника, ама дали стават? newsm78

Дива май стават, но не съм много сигурна, ако отидеш, ще чакам мнение  Hug
Цитирай

Аз съм се подстригвала там. Само че само при Миро, който споменах и нямам наблюдения от останалите. Но горещо го препорвам него. На Руски е сега в новия им салон там- където Руски пресича Данаил Николаев. Не е много по-далеч. За мен само Дива, но защото съм си харесала фризъор- обаче едни приятелки ходеха там при други фризъорки и бяха и те доволни. последно 15 лева беше подстигването в новия им салон.
Цитирай

А сега се сетих, че последния път Миро не ме взе и се подстригах при една квартална- много години момичета, там се обезкосмявам. Две сестри са- фризъорка и козметичка. Та останах много доволна от нея. Преди много години пак бях при нея, тогава не я биваше много ама сега се е научила! Точно до МВР-то е. Ако те интересува къде е ще ти обясня по-подробно.
Цитирай

Дом на красотата Романо. Той ми прави косата от 10 години и не го сменям за нищо на света!
Цитирай

Най-доволна съм от фризьорките на "Чар" , на ул."Иван Вазов" в Пловдив Smile
В момент, в който косата ми беше съсипана от една "фризьорка", жената в "Чар" успя да ме оправи... Оттогава, вече година стана, ходя само при нея. И взима евтино като за такава добра професионалистка - 10 лева е постригването. За бала пак там ще ме правят, дори имам час- на 20 май за кичури (30 лева) и на 21 май (ееех) за прическата вече.  Blush
Цитирай

Най-доволна съм от фризьорките на "Чар" , на ул."Иван Вазов" в Пловдив Smile
В момент, в който косата ми беше съсипана от една "фризьорка", жената в "Чар" успя да ме оправи... Оттогава, вече година стана, ходя само при нея. И взима евтино като за такава добра професионалистка - 10 лева е постригването. За бала пак там ще ме правят, дори имам час- на 20 май за кичури (30 лева) и на 21 май (ееех) за прическата вече.  Blush

миличка, знам го този салон, виждала съм го? можеш ли да ми кажеш с какви боя боядисват?
Цитирай

Можеш ли да ми дадеш телефона на твоята фриз...в салон Чар....
може и на лични..
Цитирай

Ще мога да ти кажа на 20 май, защото тогава отивам да ми правят червени кичури. Иначе досега не съм си боядисвала там, но доколкото знам може и боя да си занесеш и те да те направят.
Цитирай

Ще мога да ти кажа на 20 май, защото тогава отивам да ми правят червени кичури. Иначе досега не съм си боядисвала там, но доколкото знам може и боя да си занесеш и те да те направят.

да, и това е вариант. мерси много за инфото!
Цитирай

Можеш ли да ми дадеш телефона на твоята фриз...в салон Чар....
може и на лични..

може ли и на мен?  bouquet
Цитирай

да!
Аз до преди година и половина бях клиентка на Цецо. В началото бях много доволна, но дойде един момент, в който той взе да прави с косата ми каквото си поиска той, а не каквото искам аз, което ме дразнеше страшно много, започна да работи през пръсти, а цените му не са много по-различни от луксозните салони в Пловдив..... извинявай, ама не си заслужава за продукти на Christian of Roma! Последните пъти така ме подстрига, че не можах да се позная, от тогава не съм и няма да стъпя повече там!
Ти как така реши да отидеш при него, някой мн ти го прехвали?
Цитирай

Божееее, аз да съм успокоила топката. ooooh! ooooh! ooooh!
Че аз те питам, поради простата причина, че  говориш, пускаш теми, а не казваш какво се е случило. Съвсем нормално е да попитам, нали?  Tired
Пък това че е малък града, и се притесняваш от отмъстителни фризьори е повече от смешно. Все пак това е Пловдив, не Грудово. ooooh!
И когато искаш да защитиш някой от въпросният фризьор, за да не остане недоволен, все пак е нормално да обясниш какво се е случило.Иначе всичко друго са празни думи. Wink
Цитирай

Момичета,кажете в кой салон в Тракия да се подстрижа,където като кажа да ми отрежат един пръст от косата,ще отрежат точно толкова?Търся фризьор,който да не проявява своеволия без мое знание  Peace
Цитирай

и аз искам да се включа, аз съм много доволна от МАКСИМА ,най - вече от Мишо, намира се срещу Макалали, когато съм в пловдив винаги се подстригвам там, много е добър, винаги излизам със страхотна коса и винаги се съобразява с желанията на клиента, не си прави своеволия и експерименти,като повечето "професионалисти"
rusana , имаш ли някакъв телефон на този Мишо. Бях загледала въпросния салон, минавайки оттам. Стори ми се, че работят с качествени продукти, или се лъжа  newsm78. Искам да ми хванат връхчетата на етажираната ми коса, но без филиране и изтъняване на краищата. Косата ми е тънка и няма нужда от вървежните филирания до безбожие, защото после косата ми изглежда още по-рядка  Crying or Very sad. Обръщам се към теб, защото пишеш, че Мишо се вслушвал в желанието на клиента. И няма значение цената на фризирането. Не съм от Пловдив, но скоро ще пътувам до там. Благодаря!

Цитирай

Можете ли да ми дадете координати на този салон Дива на "Руски", че не ми се разхожда само за резервиране на час.
Цитирай

Момичета, моля Ви помогнете ми. Търся си наистина добър професионалист в Пловдив. Имам желание да направя драстична промяна с косата ми , но не знам на кого да се доверя.

Всички препоръки са добре дошли. Няма значение за цената, готова съм да дам и повече стига да знам ,че ще си заслужава.

Най често до сега съм ходила в салон Дива, но там фризьорката , която ме подстригваше не иска да ми промени чак до толкоз косата.  Затова този салон го изключвам не върви да ида при друг фризьор там.

Абе трябва ми човек , който хем да ми каже ако нещо няма да ми отива ама все пак да има желание и да експерементира.

Чакам вашите идеи.
Цитирай

Николай от Харем тогава е твоят човек   Peace
Цитирай

Някои знае ли къде в Пловдив подстригват с гореща ножица?
Цитирай

Николай от Харем тогава е твоят човек   Peace

Peace
Цитирай

Захир, благодаря за препоръката. Чувала съм много добри отзиви за този салон. Ако мога да те попитам още нещо като отида там да държа на Николай така ли? В смисал, някакви наблюдения върху другите фризьори, които работят там?

Защото предполагам че той щом е толкоз добър ще и доста натоварен
Цитирай

Захир, благодаря за препоръката. Чувала съм много добри отзиви за този салон. Ако мога да те попитам още нещо като отида там да държа на Николай така ли? В смисал, някакви наблюдения върху другите фризьори, които работят там?

Защото предполагам че той щом е толкоз добър ще и доста натоварен
Ами да, той трябва да е. Другите фризьори наистина почти стоят без работа  Peace
Цитирай

Пускам си косата от близо 7-8 месеца. Реших да я пооформя малко. От тази тема още зимата разбрах за Антон, но реших чак сега да го посетя. Останах доволна от работата му. Косата ми е тънка и точно каквото му казах - това направи. Отне ми толкова малко от косата, колкото исках и се получи много приятна форма.
« Последна редакция: Съб., 18 Юли 2009, 09:37 от Don't worry »
Цитирай

Абе какво ми говорите за някакви скапарски салони  дето само като им видиш надутите мутри и ти се драйфа!Най готините аз пък да ви кажа са в салон Гергана до ВХВП и те и цените им имат всичко и винаги цари супер настроение!Върха са!
Цитирай

Айде и аз тук за съвет! Търся си  добър фризьор в Кючук-а,не че не съм доволна от сегашната,но искам драстична промяна,а тя не е склонна да експериментира,защото ако не ми харесало тя щяла да е виновна...
Цитирай

Катя Филева, на бул. Никола Вапцаров
Цитирай

Айде и аз тук за съвет! Търся си  добър фризьор в Кючук-а,не че не съм доволна от сегашната,но искам драстична промяна,а тя не е склонна да експериментира,защото ако не ми харесало тя щяла да е виновна...

Защо държиш да е в Кичука?
Цитирай

Просто ми е най-близо,че с 2 деца и няма кой да ги гледа...нали се сещаш!? Mr. Green  Утре отивам,та ако няма други предложения ще ходя при препоръчаната от зузка!
Цитирай

Пробвай в Карото! Намира се зад ресторант Милена до училище Яне Сандански. Там работят добре.
Цитирай

Аз да похваля Елена от салон Александра. Много дълго време си търсех свестен фризьор, който да прави точно това, което съм поискала. Бях едно време при Миро от дивата, но той като че ли действа повече на своя глава.
Цитирай

Оф, те в Дивата са едни всичките...
Цитирай

Очарована сьм от Димитьр - салон BLOWW  - Капитан Раѝчо 50 - Тьрговски центьр до пицария Кастело - известен коафьор в Ирландия, а сега вече и в Пловдив - наистина е нещо по различно и професионално в тази сфера - 0886 678 850
Цитирай

Очарована сьм от Димитьр - салон BLOWW  - Капитан Раѝчо 50 - Тьрговски центьр до пицария Кастело - известен коафьор в Ирландия, а сега вече и в Пловдив - наистина е нещо по различно и професионално в тази сфера - 0886 678 850

реклама  ignore2
Цитирай

Люба от фризьорския салон в х-л "Санкт Петербург"  Peace Рядко препоръчвам някого, но тя си го заслужава.

Препоръчвам с две ръце!!! Peace
Цитирай

Очарована сьм от Димитьр - салон BLOWW  - Капитан Раѝчо 50 - Тьрговски центьр до пицария Кастело - известен коафьор в Ирландия, а сега вече и в Пловдив - наистина е нещо по различно и професионално в тази сфера - 0886 678 850

реклама  ignore2

ignore2 ignore2 ignore2
Цитирай

TiredЕ сефте-те тези теми ги дебнат и точно затова ги ползват  ooooh!
Цитирай

Колко си права само! Sad Sad Sad
Цитирай

Като нямат пари за реклама си правят самопрепоръки във форума!

Някой от вас посещава ли салон Захир. Моля кажете за мнение. Аз лично съм доволна, но ми е интересно какво мислят и другите бивши или настоящи клиенти на салона.
Цитирай

Здравейте мами, аз също много съм доволна от мойта фризьорка , от 2 год. ходя само при нея , тя работеше в Кичука , а сега от скоро се е преместила на ул. Железарска в салон ERGOLINE - Цеци (адашка) - 0889655485
Цитирай

Някой от вас посещава ли салон Захир...
доволна..  Mr. Green Flutter
Цитирай

Колко си права само! Sad Sad Sad

И пак и пак ......     
Здравейте мами, аз също много съм доволна от мойта фризьорка , от 2 год. ходя само при нея , тя работеше в Кичука , а сега от скоро се е преместила на ул. Железарска в салон ERGOLINE - Цеци (адашка) - 0889655485
      ooooh! ooooh! ooooh!

Цитирай

извиняваите може да не е савсем на място но ако някои фризйор е във форума би ли ми казал каква значи мондерсаж
Цитирай

Кой е салона в който работи Екатерина Делева, и ако може малко упътване къде точно се намира, ще е чудесно. bouquet
Цитирай

знам че не е мястото тук,ама някой да ми каже къде махат целулит и на каква цена,че след като радих не мога да се гледам.мерси и се извинявам. Embarassed

Цитирай

запис
Цитирай

знам че не е мястото тук,ама някой да ми каже къде махат целулит и на каква цена,че след като радих не мога да се гледам.мерси и се извинявам. Embarassed

Има достатъчно теми във форума за това!  Peace
Цитирай

Кой е салона в който работи Екатерина Делева, и ако може малко упътване къде точно се намира, ще е чудесно. bouquet
Катето работи в салон Pretty Woman. Намира се зад Халите - има едно като площадче и се хаваща направо, не покрай магазина за платове, а покрай един магазин за дрехи, после е магазин за копчета и разни шивашки аксесоари и след това е салона!
 35 Ама и аз едно обяснение праснах. Ако не си разбрала, пиши ЛС!  Smile
Цитирай

Катето работи в салон Pretty Woman. Намира се зад Халите - има едно като площадче и се хаваща направо, не покрай магазина за платове, а покрай един магазин за дрехи, после е магазин за копчета и разни шивашки аксесоари и след това е салона!
 35 Ама и аз едно обяснение праснах. Ако не си разбрала, пиши ЛС!  Smile

А, много добре си обяснила даже.
Благодаря ти много. bouquet
Цитирай

Pretty Woman. си е на Катя,но вероятността да бъде някой подстриган от нея,ако не е от редовните и клиентки е почти равна на нула.Ако все пак се съгласи няма дае по-рано от седмица две и пак няма гаранция че ще стане.
Но пък верно безпорен факир е с ножицата.  Peace

^слънчо^ обаснението е повече от точно  Hug
Цитирай

Да наистина Teo  е права относно Катя. Рядко взима нови клиенти. Има си достатъчно!  Laughing
А затова, че е добра - няма две мненич. Тя ме направи за сватбата и трябва да ви кажа, че резултатът беше зашеметяващ.  А и да ви кажа не знам как ме пострига, но месец след това косата само я сресвах и тя си имаше и обем и всичко - просто бях забравила преси и т.н.!  Peace
Цитирай

Laughing "Взе ми думите от устата"направо-точно относно подстригването-само с три четири движения  Shocked как се справя нямам идея!Понеже коста си я поддържам дълга,последното ми подстригване беше в началото на август и при всяко измиване ме питат пак ли съм се подстригвала и как съм постигнала обема и формата Laughing-поддържа се без никакви усилия и уреди.Сега ми е ред вече за ножица заради бретона и поокъсаните краища.когато нямах време и нерви да си дочакам подстригването при нея съм я заменяла отвреме на време,но съм повече от убедена в уменията и няма да го правя повече ,а и тя "познава"веднага ако коста е пипана от някой друг Laughing
Цитирай

Момичета, търся Жени, работеше в салона в Смирненски, срещу Сани. Изчезна от преди няколко месеца и не знам къде се е преместила. А аз си стоя неподстригана  Sad
Цитирай

Сега като ви чета, още повече се зарибих, да направя всичко възможно да я посетя. Дано да имам късмет. Макар и че не съм от Пловдив, бих идвала до там, само заради нея. Разбира се, наясно съм, че е трудно да се вреди човек при нея. А това, че часовете се записват седмица-две, че и повече по-рано не ми пречи. При маникюристката, при която ходя вече от над 6 години така се запазват часовете, и в момента например имам запазени часове до края на януари. Към средата на ноември ще започна за февруари и март. Crazy Луда работа.
Цитирай

Момичета,някой има ли впечатление от фризьорския салон "Галина" в Тракия  Rolling Eyes Намира се до пицарията "Верди" доколкото разбрах.Интересува ме пробиването на уши дали го правят качествено,че днес искам да заведна малката. то не,че има кой знае каква философия в пробиването на ушички,но поне като цяло да разбера салона читав ли е или не  newsm78
Цитирай

Препоръчайте ми някой за прическа,нищо префънцунено-малко къдрици,обем и лак. Ще кумувам след 2 седмици ,а още не съм я докарала до прическата!  Rolling Eyes
Цитирай

Препоръчайте ми някой за прическа,нищо префънцунено-малко къдрици,обем и лак. Ще кумувам след 2 седмици ,а още не съм я докарала до прическата!  Rolling Eyes

Отново препоръчвам салон Захир - Тереза или Петко. Ще останеш еднакво доволна и от двамата.
Цитирай

каква е цената за подстригване,измиване и подсушаване в салон"Харем" ?
Цитирай

каква е цената за подстригване,измиване и подсушаване в салон"Харем" ?

Подстригването варира от 10 до 18, измиване - 7, но там не останаха свястни фризьори. Всички напуснаха! От старите и добрите вече няма никой!
Цитирай

Ще ми препоръчате ли някой който може добре да боядисва и на прилични цени.Косата ми е тъмно кестенява на кичури,досега не съм я боядисвала цялата.Искам хубав цвят,а не да ми съсипят косата.Благодаря ви предварително  bouquet
Цитирай

Талисман, имаш доста грешна информация..... нито цените са такива, нито фризьорите са калпави.
Цитирай

Талисман, имаш доста грешна информация..... нито цените са такива, нито фризьорите са калпави.

Не съм съгласна с това твърдение!  Naughty Откакто Петко Матански се премести от там, фризьорството в Хрем доста куца. И държанието на част от персонала е доста грубо и арогантно на моменти. И не съм единствената, която се оплаква и не е доволна от Харем. Много други клиентки спряха да го посещават след смяната на персонала. По мое мнение, само козметичката е свястна.
Цитирай

Всеки си има мнение, да -  и нашите не съвпадат- нито за качеството, нито за отношението, но ми е чудно тези цени откъде ги измисли?
Цитирай

Всеки си има мнение, да -  и нашите не съвпадат- нито за качеството, нито за отношението, но ми е чудно тези цени откъде ги измисли?

Последно като бях там ми  взеха 19 лв за подстригване + измиване. Не че сега плащам по малко, но поне да знам знам за какво си давам парите. Ако в Харем има промяна в цените, не съм разбрала.  Peace
Цитирай

19 лв. за подстригване и измиване според мен е много. прекаляват с тези цени. затова съм обявила бойкот и не им ползвам услугите.
Цитирай

Това цена с издухване ли е, защото аз последно платих 35 за подстригване без измиване и с изсушаване накрая  Shocked И на всичкото отгоре при една фризьорка, която започна да си прави каквото иска и не останах доволна. Иначе съм доволна от Миро от Дива, може би пак ще отида при него.
Цитирай

Това цена с издухване ли е, защото аз последно платих 35 за подстригване без измиване и с изсушаване накрая  Shocked И на всичкото отгоре при една фризьорка, която започна да си прави каквото иска и не останах доволна. Иначе съм доволна от Миро от Дива, може би пак ще отида при него.

Без изухване!
Цитирай

19 лв. за подстригване и измиване според мен е много. прекаляват с тези цени. затова съм обявила бойкот и не им ползвам услугите.

На мен лично не ми се виждат много, защото се подстригвам веднъж на 4 месеца. Като вземем предвид, че и косата ми е много дълга и гъста и подстригването трае около час, съм съгласна с цената. Но както казах по-горе, когато си давам парите някъде, искам да съм доволна.
Цитирай

талисман, при теб да, аз пък се подстригвам веднъж на 3 седмици и определено не съм склонна на сумата Smile
Цитирай

Еми да! То зависи на колко време ги даваш!
Цитирай

момичета искам да похваля един салон защото останох супер доволна-в хотел Норис на 2ет./до завода на Каменица/салона е на няколко дена и аз реших да се пробвам че бях за постригване- първо ме измиха на масажен стол които ти масажира тялото докато те мият шампуана с които ме изми момичето беше на Селектив/на едно ниво с Лореал е/после ме пострига и накрая ме подсуши но така че направо бях с прическа и за всичко това ми взеха 9лв направо не можах да повярвам-за такова обслужване и ниво на салона е направо без пари / Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  мисля че са на прав път че така се печелят клиенти
Цитирай

a от самото подстригване доволна ли си?

Търся си и аз нов фризьор. ОТзиви за арлет? Гледам в сайта много фризьори-при кого да отида, ако реша?
Цитирай

Здравейте,какви са цените при Антон на пл.Шахбазян - подстригване,изсушаване?
Цитирай

Записала съм час при Златка в Арлет и ще съм благодарна за мнение как работи.
Цитирай

Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.За да мини с машинка 2 номер синът ми и за да  подстриже мен  (подстрига ме с машинка за мъжко  Shocked подстригване )  без да ме подсуши ми взеха 38 лева.  #Crazy
Цитирай

Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.За да мини с машинка 2 номер синът ми и за да  подстриже мен  (подстрига ме с машинка за мъжко  Shocked подстригване )  без да ме подсуши ми взеха 38 лева.  #Crazy

е,гати. много са нагли. на твое място нямаше да платя. оставям им 20 лв и да се оправят  #2gunfire
Цитирай

Аз заведох малката в същия салон Кикастар лятото ,за да пострижа малката-не ми взеха нищо незнам по каква причина , но казаха че не струва нищо ,защото било за бързо PartyЯвно съм имала късмет
Цитирай

От Кикастар и аз не съм доволна изобщо. Исках само да ми коригират малко бритона, защото същия ден се бях подстригала, но на друго място и нещо не ми бяха направили формата както исках. Та както се досещате още повече се отдалечих от желания резултат.
Отделно взеха да ми пробутват някакви шампоанчета и балсамчета, деликатно отказах, а на излизане някаква продължи да нахалства "Забравихте да си вземете шампоаните" Shocked
А за капак на всичко една през цялото време суфлираше на фризьорката, да ми кажела, че съм нямала вежди и трябвало да ми ги боядисат по-тъмни, при положение, че съм с много светло руса коса Sick Направо бях шокирана от толкова непрофесионално отношение в рамките на 3 минути престой във въпросния салон, да не говорим, че и цената за отрязването на няколко косъма не беше никак ниска.
Цитирай

Cat_deluxe  на мен собсвеничката ми разправяше че имам грозни вежди и трябвало да ги татуирам не да си ги боядисам. #Crazy И за шампуаните ме агитираха но аз и казах че си пазара от Златна Рибка на далеч по ниски цени от това  Mr. Green което тя ми предлага и я отрязах.Тогава тя си позволи да ми каже че имам грозни вежди  35 но не съм се вързала защото аз знам че имам страхотни вежди. Whistling
Цитирай

Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.

Peace Peace Peace 35 35 35И не само контингента то и собственичката заедно с щерките си  Twisted Evil за безумните им цени да не говорим-удариха и Капанов  и учениците му  35 а за уменията им  ooooh! 35   35няма такъв ужас няма такъв смях и няма такива фантазии-незнам как изобщо се вземат толкова насериозно тия/защото имам мн.близък поглед Wink/
Цитирай

Не ходете в Кикастар в Търговски Център Сани.Цените са безумни.Контингента са пр....тки.

Peace Peace Peace 35 35 35И не само контингента то и собственичката заедно с щерките си  Twisted Evil за безумните им цени да не говорим-удариха и Капанов  и учениците му  35 а за уменията им  ooooh! 35   35няма такъв ужас няма такъв смях и няма такива фантазии-незнам как изобщо се вземат толкова насериозно тия/защото имам мн.близък поглед Wink/
Подкрепям те. newsm10  Особено майката е супер фантазия. 35  Със супер голямо съмочувствие за ромка.  hahaha
Цитирай

Twisted EvilЩото не си видяла бабата сигурно  Laughing-тя достойно защитава честа на етноса-но стига спам че ще ни обвинят в расизъм Whistling-другото настрана-но по темата- не рискувайте "главите" си там  Naughty
Цитирай

След всичко прочетено със сигурност няма да стъпя в КикаСтар
Цитирай

Някоя от вас била ли е в салон Екселенсия, който се намира до ВХВП? Кой от всичките фризьори там ще ми препоръчате, чувала съм само, че Иван бил добър, но така ли е наистина newsm78?
Цитирай

Здравейте,какви са цените при Антон на пл.Шахбазян - подстригване,изсушаване?
Малко късно, но все пак - подстригване и изсушаване - 10лв. (или поне на мен ми взима толкова).
Страшно съм доволна от него!
Цитирай

a от самото подстригване доволна ли си?

Търся си и аз нов фризьор. ОТзиви за арлет? Гледам в сайта много фризьори-при кого да отида, ако реша?

[/color                                                                                                                                                         много съм доволна и от постригването и от изсушаването
Цитирай

adoration_  много малко ми се струва подстригване+издухване 10лв. В кой салон точно е този Антон?
Цитирай

Салонът се намира съвсем близо до хотел "Севън хилс". Точен адрес не мога да кажа, но е лесно откриваем. Преди работеше точно до католическата катедрала. За цената -  да, 10лв. са доста малко, познати казват, че им е взимал и по повече, но не знам... Сигурно е, защото знае, че съм студентка  35
Това последното е в кръга на шегата, разбира се! Smile
Цитирай

Предполагам,че изсушаването не го таксува като цялостно сушене,а като подсушаване и оформяне на прическата. А ако някой отиде просто за изсушаване/без подстригване/ ще си му вземе цена за изсушаване,която надали е 4-5 лв  newsm78

Аз като ходя при моята фризьорка/колкото и рядко да е това/ да се подстригвам си ми подсушава косата с четка и си излизам пак с прическа,но да кажем не се вътри чаак толкова,както е ако примерно и поръчам цялостно изсушаване,обеми и т.н.  Thinking

Но има и фризьори,които таксуват дори и едно пръсване с лак например и те пускат с мокра коса,ако не си си поръчал изрично и издухване  ooooh!
Цитирай

Като стана въпрос за "Кика стар"винаги когато съм минавала от там,все има хора вътрЕ.Много съм се чудела щото знам че не екой знае какво обслужването а и цените са нереални... #Crazy #Crazy
Цитирай

Антон е наистина страхотен и когато аз се постригах при него (беше само веднъж, защото след това се премести) беше преди 2 години и пак цената беше 10 лв. Исках драматична разлика в косата и той постигна точно, каквото пожелах. И тъй като косата ми беше леко мокра, той ми я изсуши и оформи. Много е внимателен. Много хора са доволни от него.
Цитирай

Много хора са доволни от него.
Има и такива, които изобщо не са доволни от него... Няма начин - Разни хора, разни идеали.
Винаги знае какво искам, ако пък реша, че искам нещо различно, лесно се разбираме. Smile
Цитирай

Като стана въпрос за "Кика стар"винаги когато съм минавала от там,все има хора вътрЕ.Много съм се чудела щото знам че не екой знае какво обслужването а и цените са нереални... #Crazy #Crazy

NaughtyХич и не си мисли,че са все клиенти това-събират се предимно от "родата"и дружки разни и си сушат една на друга косите и правят маникюра Laughing
Цитирай

Някоя от вас била ли е в салон Екселенсия, който се намира до ВХВП? Кой от всичките фризьори там ще ми препоръчате, чувала съм само, че Иван бил добър, но така ли е наистина newsm78?

Да! Иван е мноого добър!
Цитирай

Да! Иван е мноого добър!
Мерси, Талисман! Ще отида при него значи, и без това скоро ще се подстригвам, ще го изпробвам как работи bowuu Laughing!
Цитирай

Да! Иван е мноого добър!
Мерси, Талисман! Ще отида при него значи, и без това скоро ще се подстригвам, ще го изпробвам как работи bowuu Laughing!

Доволна шъ останИш!  smile3521
Цитирай

здравеите на вси4ки ас сам колежка и работех в харем и с ники и петко и двамата имат различен стил иначе са добри и оникални сами по себеси ас сам се учила и от коцето вие савсем забравихте 4е и тои е мн добар да не кажа 4е фантазиата му е доста раввинтена и сащо има салон .  newsm78
Цитирай