Фризьори - Пловдив

  • 243 684
  • 814
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 878
Момичета препоръчайте фризьор от Тракия.Но да може да подстригва.Да не е от старата гвардия,които си подстригват по един и същи начин независимо дали ти харесва.Да се интересува кое е модерно.Вече ме орезили една такава.
Благодаря предварително. Hug Simple Smile

Отговорила съм ти в другата тема Peace

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте   Simple Smile Нова съм в този форум, но искам да кажа и своето мнение за фризьорите в Пловдив. Тъй като нямам възможност да ходя на фризьор сама , детето ми е винаги с мен. Посетих новия салон на Петко Матански, който се намира до ресторант "Хепи" до Новотела. Просто бях обсипана с внимание, нямах никакви грижи за детето ми, тъй като пред всеки стол на фризьорите има малки телевизорчета. Пакостникът кротуваше и гледаше анимация  Heart Eyes. Отношението на целия екип е страхотно, качеството на работа е на много високо ниво. Препоръчвам на всички да посетят този салон. Казва се "Захир".

# 62
  • Мнения: 2 163
Здравейте   Simple Smile Нова съм в този форум, но искам да кажа и своето мнение за фризьорите в Пловдив. Тъй като нямам възможност да ходя на фризьор сама , детето ми е винаги с мен. Посетих новия салон на Петко Матански, който се намира до ресторант "Хепи" до Новотела. Просто бях обсипана с внимание, нямах никакви грижи за детето ми, тъй като пред всеки стол на фризьорите има малки телевизорчета. Пакостникът кротуваше и гледаше анимация  Heart Eyes. Отношението на целия екип е страхотно, качеството на работа е на много високо ниво. Препоръчвам на всички да посетят този салон. Казва се "Захир".

Тва ми звучи на рекламка...  Whistling

# 63
  • Мнения: 0
Да, може и така да се каже...Но когато си майка на две палави деца и когато отидеш да си правиш косата - детето ти кротува и не ти се налага постоянно да го следиш, тогава ще ме разбереш  Wink

# 64
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Момичета препоръчайте фризьор от Тракия.Но да може да подстригва.Да не е от старата гвардия,които си подстригват по един и същи начин независимо дали ти харесва.Да се интересува кое е модерно.Вече ме орезили една такава.
Благодаря предварително. Hug Simple Smile
Препоръчвам ти момичетата от фризьорския салон в Тракия до пицария "Верди" Peace

# 65
  • Мнения: 372
имаше един много добър фризьор Антон до понед пазара, но се е преместил другаде.
Моля ако имате координатите да информирате.

# 66
  • Мнения: 131
Maцка една моя приятелка има същата коса като твоята-много тъмен кестен и ходи при моят фризжор.Фризжорските сало до колкото си спомням беше нещо като"при Петър"  се намира до 2 градска болница близо.

# 67
  • Мнения: 50
В Тракия аз препоръчвам салон Nataly в Детски свят,момичето е просто номер 1 newsm10,ако знаеш какво гнездо бях в главата,но тя ме оправи,сега не минава седмица без да я посетя,а и ми прави отстъпки за редовни клиенти.

# 68
  • Мнения: 142
имаше един много добър фризьор Антон до понед пазара, но се е преместил другаде.
Моля ако имате координатите да информирате.

Близо до площад "Шахбазян" Ако така се казваше. Не помня точно. Страхотен казват, че му е новият салон. А аз от Антон съм много доволна Simple Smile

# 69
  • Мнения: 473
От доста години ходя в Тракия във фризьорски салон "Мария". Цените й са доста прилични, а не като на повечето скъпарски салони в града. Салонът е в 106 блок, има и маникюр и козметика. Доволна съм от всичките им услуги, най-вече от фризьорката Мария. Винаги ме подстригва много добре.

# 70
  • Мнения: 372
Сладко изкушение,
Благодаря за инф. за Антон. Ако научиш още нещо за координатите му, моля да кажеш.

# 71
  • Мнения: 142
Няма проблем. Но просто аз живеех в кооперацията до предишния му салон на Мария Луиза и там така беше обяснено, че е някъде до площада. Имаше и име на улица, но не си го записах.

# 72
  • Мнения: 372
И аз живея до стария салон на Антон, но не видях записани данни за новото място, а телефонът съм го загубила.

# 73
  • Мнения: 142
Това беше точно когато той се премести. Имаше бележка с координатите. Ти къде живееш точно?

# 74
  • Мнения: 372
Сладко изкушение, аз съм на ,,МИтр. Панарет", до пазара. Ако намериш тел на Антон, много моля да ми го дадеш.

Общи условия

Активация на акаунт