Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора

Днес отваря магазин Фреа- бившия китайски ресторант Азия на кръстовището на 6ти септември и Цар Борис 3 в Пловдив. Да ви кажа има страхоти неща. Не съм почитателка много на дрехите втора употреба, но вътре има нови неща с английските си етикети за 4-5лв. Има страхотни оригинални дрехи. Аз оставих 100лв, но пък си накупихме много неща. Абе трябва да се види. Има и много детски неща, но аз все още избягвам да взимам за децата, пък и по скоро, дрехите са от 2-3 години нагоре.

Казвам го като информация за хората, които могат да се възползват. Не искам темата да става спор- хубави или гадни са дрехите втора употреба. Naughty
Цитирай

пловдив

дано успея да го посетя не съм ходила до сега по такива магазина но както казваш че има с етикетите там съм
Цитирай

Мъжът ми днес отишъл с колегите и каза, че хората грабили по 10 закачалки без даже да гледали какво. Явно ги взимат да продават в други магазини. След обяд пак щели да зареждат, защото било лудница и бързо се изпразвало.
Цитирай

Пловдив

Ех, чак утре ще успея да ида...
Дано оставят нещичко хубаво и за нас  Mr. Green
Цитирай

Благородно ви завиждам за  магазина .Защо и в Бургас  не отворят такъв ?
Цитирай

гр.Пловдив

Дам,аз онзи ден му метнах едно око,но още не беше отворил.Има страхотни дънкови и въобще всякакви роклички за дечица,поне каквото видях от витрината  bowuu Трябва и аз да ида,дано е останало нещо  Crazy
Цитирай

Orange County

не забраниха ли детските секънд хенд неща newsm78
Цитирай

Забраниха за бебета.
Цитирай

пловдив

А с какво работно време е този магазин?
Цитирай

Много ти благодаря за инфото, аз много пазарувам от такива магазини, просто се кефя да си намирам разни готини неща, от години съм маниак. Аз не съм от Пловдив, но ходя почти всяка събота или неделя. Дано  като ида сега има нещо и за мен, защото виждам че много хора пазаруват секънд хенд, поне в Мания, сега Зиг Заг се вижда това.
А не се притеснявай за това дали ще започнем да спорим, има си хора за всичко. Даже аз мислех да пускам тема, дали се пазарува от такива магазини Wink.
Цитирай

Блгодаря ти за информацията. Раборя наблизо , а не знех, че има тайъв магазин. Още утре ще го посетя  bouquet
Цитирай

Не съм ходила скоро, защото не оставам и за минута без децата. Иначе и за тях купих доста дрешки- Next, Early days и други сладурски дрешки, които по нищо не личи, че са носени.
Цитирай
a ima li za golemi dami i gospoda drehi
Цитирай

Момичета, започнали с да зареждат зимните дрешки. Казаха ми, че към 20-те ще има голямо зареждане. Аз вече си взех няколко яки дрешки. Бях се запътила към пробните с един куп, едва успях да се вместя в някакви номални граници.
Цитирай
работното време някой знае ли го някой  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Crazy #Crazy #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора