Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

Та това е въпроса. Малко ми е объркващо моето поведение и това на БНД-то.
Цитирай

На големия южен залив

За да е останало нещо си /в случая - привързаността след раздялата/, то преди това трябва да го е имало, нали така! Аз лично по никакъв начин не съм усетила неговата привързаност към мен, а от друга страна той положи всячески усилия в годините, та моята привързаност към него да се изпари. Сега отношенията ни са като между, колеги работеши в различни отдели, на които рядко им се случва да имат пряко взаимодействие по повод работата /-общото ни дете/, но когато все пак се наложи, има някакъв учтив тон и склонност за съдействие. Това е! Дори не мога да кажа, че сме приятели, защото не го чувствам като такъв и заслугата за това си е пак изцяло негова.
Цитирай

София

Прекалено много обида и предателство е застанало между мен и БНД, за да кажа, че има привързаност! По-скоро отношенията са длъжник-кредитор! Понеже той ми дължи доволно много финанси през времето, което сме били заедно, а и сега не може да осигури прилична издръжка - в замяна осигурява товаро-пазарни услуги, когато имам нужда!
Но в никакъв случай на мога да го чувствам чак близък....Или както се пееше:
"....Искаш със теб да останем добри познати как да разбирам това....
Бяхме най-близки затуй от сега нататък ще сме най-чужди в света...."
Цитирай

София-Велинград

С бащата на Любослав не бих го нарекла точно привързаност(щото ако нямахме дете,нямаше и да се срещаме и контактуваме)по скоро е  Thinking......приемането ни един друг като родители на общото ни дете. Peace
А оня боклучеца..... Sickза,него не ми се говори и пише.....   Sick
Цитирай

Привъзаност???????????????Няма такава. Ще си издерем очите в момента. По вячески начин се опитва да ме притиска до стената чрез детето и с пари.
Цитирай

София

Малко ми е объркващо моето поведение и това на БНД-то.

ако те устройва ................ няма нищоо лошо
Цитирай

София

При нас да, ама ние не сме се карали, не сме си правили номера - човешки се разделихме и се разбрахме за всичко общо взето.

А, и много важно е, че сме на 100% наясно със себе си, че няма връщане назад, така че ако правим нещо хубаво един за друг, го правим като за приятел, а не като за някой, с който искаме да имаме връзка.
При теб, Галя, може би този етап не е достигнат и затова се объркваш?
Цитирай
Не бих казала ,че има такава от моя страна след всички неприятности(меко казано ooooh! ).Ако ни погледне някой от страни то неминуемо ще усети неприязън и неспокойствие.Най-вероятно ще чуе от неговите уста обиди и псувни,така ,че  едва ли е останала такава,въпреки цялото ми желание  Sad но и с това се свиква -тъкмо си припомням ,коко ми е добре без него  newsm44
Цитирай

София

При нас е трудно да се каже все още. Да, има някаква привързаност, но тя е по-скоро от него към мен. Мен все още ме боли отвреме-навреме заради миналото и надеждите за съвместно бъдеще и затова не мога да кажа, че се чувствам привързана към него. Чувствам се излъгана, предадена и прочее... И колкото и егоистично да звучи, ако не беше детето, нямаше дори да го погледна. Просто се надявам да мине още малко време и горните горчиви чувства да изчезнат...

Бърди, честно, евала на твоя човек. Мога да си представя колко гадно ти е било като ти е казал, ама вярвай ми - сигурно и аз щях да чувствам привързаност към БНД, ако поне веднъж ми беше казал истината. Той не посмя, а направи така че да разбирам от други хора. Ето и снощи същата работа - от чистачите, дето чистят и у тях и у нас разбрах, че кифлата се прибирала следобед от училище (ма не се смейте моля ви, момичето е абитуриентка скоро, може да й бъде кавалер моя чичко Паричко), та затова не можели да ходят у тях следобяд, понеже "момичето си идвало". А само преди две седмици ми ревеше колко му се е скапал професионалния и личния живот и как искал да се прибере и да имаме още деца. Е, каква привързаност точно трябва да изпитвам?!? Дори това, че му говоря му е много... Ма...здраве да е... Стискайте ми палци до края на седмицата да подпише споразумението и молбата за развод по взаимно съгласие. Може би е глупаво, но не искам да се чувствам повече негова съпруга.
Цитирай

Бургас

Lilivid, въобще не е глупаво, даже! Съвсем нормална реакция е! Hug

Да отговоря и аз по темата. Никаква привързаност не остана след като всячески се опитваше да ме унижи и унищожи като жена и личност. Като го видя или като му чуя гласа по телефона се надига у мен едно такова чувствооооо  Sick Sick Sick, сещате се... Не искам нито да го виждам нито да го чувам Sick
Цитирай
Мила Lilivid не се терзай за това му решение,аз лично познавам много двойки които се разпаднаха временно-защото господата много скоро разбраха ,че такава връзка е по-скоро обречена и интересна за кратко време  newsm78  и последвалите молби и прощални апели си бяха задължителни.А за развода те разбирам -напълно нормално е така да се чувстваш при такива обстоятелства.То и на" кифлата" ще и мине интереса скоро  Peace
Цитирай
Тук няма да си отварям устата, че след мен потоп Sad
Цитирай

София

sexy mama, не се терзая. Тази негова връзка продължава вече втора година, а това никак не ми се струва временно. При всяка наша среща с него, версията е, че той живее сам и се терзае по загубеното семейство и, понеже много се терзае, затова пие и си купува нови дрехи, скъпи телефони и прочее утешителни играчки. И за това съм виновна аз. Но има много добра насрещна оферта: ако го прибера, ще спре алкохол, разюздан живот и прочее и въобще ще стане нов човек. Но тъй като имам вече горчив опит от предишна негова връзка, знам че новият човек в него е временно явление - появява се за малко и после изчезва... А аз таквоз явление за мъж не ща!!!
Цитирай
Да ясно ми е много даже-моя е от същото тесто замесен  Rolling Eyes и тъй като актуалната ни раздяла е от има-няма 10 дни само ще ти разкажа как ми се звънеше първите 3 дни да ме проверяват-и нещеш ли стана ясно,че нашичкия вече празнува свободата си с "кака Габи "което ми казаха децат малко смутени. ooooh!
Цитирай

Бургас

МОже да ми е наивен въпроса. Ама къде ги намират толкова бързо тия каки ????
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора