ЮЛСКИ Бебенца'08 (тема 36)

  • 12 280
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 289
Има ли някой който си е харесал тази количка?? Дали е здрава???
Количка CAM Pretty Evolution
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/cate … emid,19/vmcchk,1/
Според цената 510лв. би трябвало да е качествена, ама дали е така?!?!?! newsm78


не мога да го отворя ...Иначе знам че САМ са качествени ..

# 31
  • Мнения: 142
Мерси за новата темичка, Катче   bouquet
РКРЪСТЕВА, мерси за филмчето, много обичам да гледам такива неща  Hug

Имам един въпрос към раждалите мами - на всички ли са ви правили епизиотомия? Има ли някоя родила без шевове?
И още един към всички - какво мислите за присъствието на таткото на раждането?  newsm78

# 32
  • Мнения: 326
Има ли някой който си е харесал тази количка?? Дали е здрава???
Количка CAM Pretty Evolution
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/cate … emid,19/vmcchk,1/
Според цената 510лв. би трябвало да е качествена, ама дали е така?!?!?! newsm78
не мога да го отворя ...Иначе знам че САМ са качествени ..
Ето тук също я има тази количка
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-181_382-products_id-5629.html
Преди малко звъннах в Малечко. Жената беше доста любезна да ми обясни, че не предлагали модели на CAM, но количките на NeoNato, били същите.
С нейна помощ открих ето този модел
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5961&lang=1
който не е никак зле?!?!?!? newsm78 И цената е доста прилична

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 18:14 от Kokolin@

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Мамита, на кого са двете сладки роклички в албума и откъде са? http://july2008.multiply.com/photos/album/18/dre6ki#2

Аз лично приемам татковците да присъстват на раждането, но не и моят мъж Mr. Green В смисъл - който иска да го прави, ама моя мъж не го ща там, планирам да ругая на воля Joy

# 34
  • Мнения: 2 323
Коколина, тази цена е още по-добра, а има ли легнало положение?

Аелия, имам приятелки родили без шевове и разкъсвания нормално. Зависи от майката, но сега като чета разни нови статии за мен /например ,,Не ...реката, тя си тече сама,, не помня точното заглавие/ си мисля, че спокойно може повечето жени да родят без разкъсвания, ако се води добре раждането.

# 35
  • Мнения: 1 584
Епизотомия е рязането нали Embarassed тук не правят - смятат, че естествените разкъсвания зараствали по-бързо и по-добре. ако се разцепиш - шият.

Моят мъж беше на първото раждане - от голяма помощ ми беше. При мен трая доста дълго и ако бях сама щях да полудея Crazy Мислеше същинското раждане да го пропусне, но в последния момент реши и остана. Каза, че не иска да гледа кръв и подобни екстри и го настаниха до главата ми Peace После му дадоха бебето, прави снимки и се радвахме и двамата на първите минути заедно Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 543
Здравейте, момичета!

Честито на нашите рожденички! Да са ни живи и здрави!  bouquet

Днес бях на ЖК. Бебенцето е добре, ритка и живот си живее на мой гръб! Joy Моята лекарка искаше да провери теорията на Марков, че е момче, но то за пореден път не й даде да види. Е, как може такова пък проклето бебе! Crossing Arms Лекарката направо каза, че я ядосва вече! Laughing И така, засега само Марков беше толкова категоричен, че е момче, но да видим... Иначе, тежи около 740 гр. и всички мерки са съвсем като за седмиците му. Душичка! Много се умилявам всеки път, като го видя! Най-голямата радост е, че от началото досега съм +2 кг. Но не бързайте да се чудите - аз съм доволно закръглена по начало и ако качвах като вас през бременността, нямаше да мога да се побера на родилната маса. Mr. Green Така че, ето на - който си има достатъчно, не му дават повече кила. На вас явно ви трябват! Heart Eyes

Поздрави от мен и потайното бебе! Hug

# 37
  • Мнения: 4 371
Момичета, сега се връщам от Shopping и искам да ви споделя какво ме изуми.
Аз си мислех, че никакви дрехи за дебелани няма да си намеря, а то цялата мода е правена сякаш за нас  261uu Основно спортни дрехи, анцузи, панталони с ластици, клинове, блузи с висока талия, рокли. Истински рай. Аз станах разногледа, толкова много неща си харесах Flutter

 
Ооо, къде? Аз до шивачката не стигнах, но влезнах в един детски(уж) магазин с ишлемета разни, забърсах риза и блуза на Пепи и жената ми предложи долнище, което ми прилепна идеално и си го взех и него, какво да правя Blush

.... защото си ходих до София.....
И таз добра Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 4 371
Да ви разкажа за днес - ходих на ЖК във Вита. Бебето е добре - 32см и 990гр, постоянно ритащо  Laughing .Лекарят ме пита какво трябва да е бебето - момче или момиче. И аз отговорих "Момиче" (малко нелегално ходих на ФМ при Мазнейкова, която ми каза 100% момиче, та не съм споделяла на лекаря във Вита  Rolling Eyes ). И нашият гледа и ми вика "Хаха, подстачащи тестиси на 90%". Та сега на кое предположение да се доверя - на Мазнейкова (100% момиче на ФМ на 3Д във 21 седмица) или на Хаджиев (90% момче на 2Д в завършена 26 седмица).
Аз бих се доверила на Мазнейкова. Но времето ще покаже Simple Smile

# 39
  • Мнения: 326
Коколина, тази цена е още по-добра, а има ли легнало положение?
Ето тук намерих характеристиките на Количка Neo Nato Piuma
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … uemart/Itemid,19/
С риск да бъда нахална се обадих повторно в Малечко, за да питам защо пише, че е за деца над 6м. след като облегалката пада до хоризонтално положение. Обясниха ми, че според европейските снандарти, количка която не е окомплектована с кош за новородено се води за деца над 6 месецна възраст, нищо че облегалката пада максимално назад.
Е, мен това си ме устройва. Голяма работа. Не искам пък и кош за новородено да мъкна.
А самата количка е около 7кг.
 

# 40
  • Мнения: 2 323
Супер тогава, взимай си я. На приятелката ми модела имаше и кош за кола, който се закрепяше  за шасито. Ако нямаш стол за кола от каката -питай за стол и адаптори - това си е улеснение, което се радвам, че го има на моята бъдеща количка и ще си го ползвам. Като си спомня колко пъти сме разбутвали бебето или сме мъкнали кошницата на ръка като пазаруваме...

# 41
  • Мнения: 690
Дуци, иска ми се на Мазнейкова да се доверя...

Кой си купи Джема?? (Сисони?? може би) Закрепя ли й се кошчета за кола на рамката на количката?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 883
Мамита, на кого са двете сладки роклички в албума и откъде са? http://july2008.multiply.com/photos/album/18/dre6ki#2


 bowuu Мой са. От Ла редут ги поръчах. Много са нежнички-60-ти размер за новородено и са тънички като материя за бодита. Но според мен не си заслужават цената-по 6лв едната newsm78
Другата рокличка която съм снимала е 10 лв  и е много хубава. От Бългалия е  Peace От склада на Бгтекс.


Аз бях с епизотомия 5-6 см. Ужасно е  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 4 371
Дуци, иска ми се на Мазнейкова да се доверя...
Тя ми каза момче в 5-ти месец за Пепи, после моя доктор в поликлиниката вика момиче е, след време обаче и той дойде на нейното.

# 44
  • Мнения: 1 584
Обясниха ми, че според европейските снандарти, количка която не е окомплектована с кош за новородено се води за деца над 6 месецна възраст, нищо че облегалката пада максимално назад.
Е, мен това си ме устройва. Голяма работа. Не искам пък и кош за новородено да мъкна.
А самата количка е около 7кг.

Аз преди бях писала - и моята е така ако не броим допълнителното порт-бебе. Въпреки, че има пълно легнало положение, коланите пречат и не е удобно за новородено.

А никой не каза нищо за моя голям тумбак Crossing Arms А специално се снимах Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт