Кафява боя от която сте ДОВОЛНИ ?

  • 21 444
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 645
Аз съм доволна от Крамер.
Имат богата гама от този цвят.
Много добре покрива, лесно се боядисва, и сравнително бавно пада.
Вече я ползвам повече от година.
Аз ползвам 7.21 с окислител 20%, става по светла а с 30% - по - наситена и тъмна.
Забравих - отлично покрива бели коси Peace

# 91
  • Торонто
  • Мнения: 837
А вярно ли е , че безамонячните бои са по-безвредни за косата? 
Ами аз доколкото знам не вредели по никакъв начин на косата
 Rolling Eyes


Cамо са по-приятни за ползване. Вредата е същата. Перхидролът е този, който гори, а той се намира в оксиданта. Оксидант имат и безамонячните бои.

# 92
  • София
  • Мнения: 357
А вярно ли е , че безамонячните бои са по-безвредни за косата? 
Ами аз доколкото знам не вредели по никакъв начин на косата
 Rolling Eyes


Cамо са по-приятни за ползване. Вредата е същата. Перхидролът е този, който гори, а той се намира в оксиданта. Оксидант имат и безамонячните бои.
      Благодаря ти Sofi!  bouquet

# 93
  • Мнения: 166
Преди малко се боядисах с beauty color professional,точно това исках,никакъв червен отенък(а преди това доста червенеех) а си стана светло кестеняво на светлина жълтее точно като естествена коса.Ако някой го интересува  № 5.1 с 6% окислител.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 727
А вярно ли е , че безамонячните бои са по-безвредни за косата? 
Ами аз доколкото знам не вредели по никакъв начин на косата
 Rolling Eyes
Аз се боядисвах с безамонячна като бях бременна, по-лесно се отмива и по-трудно покрива, стои се повече време с нея и от моята боя - LK нямаха толкова нюанси, колкото от ниско-амонячната. Но все пак като носиш дете, гледаш да му навредиш най-малко. А не можех да ходя с побелели коси  Crazy

Крамър изобщо не ми покри белите коси, след първото отмиване станаха оранжеви, а след второто вече си бяха пак бели  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт