Техники на приспиване!

  • 6 722
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 103
Ние сме за опция 7 с родител на спалнята.Понякога много рядко сама  Party в леглото.

# 16
  • Мнения: 72
През деня заспива с люшкане на ръце за максимум 5 мин., а вечер е толкова изморен, че заспива сам в леглото.

# 17
  • Мнения: 1 254
през деня синът ми заспива сам в кошарката си, много рядко се налага да го приспивам, вечер след баня заспива с родител/и  Peace

# 18
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Като бебе - сучейки, а след годинка, когато се отби - сам.

# 19
  • Мнения: 2 197
Това си е дискриминация! А бебетата и децата, които си заспиват без нищо да им се прави? Никога не съм я приспивала. Напоследък заспива пред телевизора. Към 23.00 вече е заспала и само я местим в леглото и. Някой път е толкова изморена, че направо си иска там.

# 20
  • Мнения: 4 784
С възрастта се променя. Първо заспиваше само, после го гушках и пеех, от два месеца пак самичък заспива.

# 21
  • Мнения: 472
На обяд, ляга сама и заспива  Hug
Вечер, с мене на спалнята  Wink

# 22
  • Мнения: 4 784
Това си е дискриминация! А бебетата и децата, които си заспиват без нищо да им се прави? Никога не съм я приспивала. Напоследък заспива пред телевизора. Към 23.00 вече е заспала и само я местим в леглото и. Някой път е толкова изморена, че направо си иска там.
Защо да е дискриминация? Има опция "само".

# 23
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Това си е дискриминация! А бебетата и децата, които си заспиват без нищо да им се прави? Никога не съм я приспивала. Напоследък заспива пред телевизора. Към 23.00 вече е заспала и само я местим в леглото и. Някой път е толкова изморена, че направо си иска там.
  newsm78   newsm78  newsm78  newsm78  newsm78
Ами то пише, че това са майки късметлиики! Пак виж! Или аз нещо не те разбирам!  Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами... Аз сдпадам към късметлийките.  Laughing

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
като кърмаче-на гърдата. като некърмаче-на ръце с биба. сега-на леглото с гушкане.

# 26
  • Мнения: 378
Ами... Аз сдпадам към късметлийките.  Laughing
и аз ама чакай да не ни орчасат(шегувам се)

# 27
  • Мнения: 1 674
люшкайки на ръце през деня и на гърдата вечер

# 28
  • Мнения: 2 311
До 1г6м ни правеше диви и щастливи докато заспи,било то вечер ли по обед.какви ли не методи до пълно изтощение на мама и татко!
От тогава та до сега си заспива сама в леглото-слагам я и излизам.И не се буди !Така че има светлина в тунела!

# 29
  • Мнения: 165
По принцип синът ми заспива сам, но в последно време се налага да му пея, за да заспи. Започна да заспива по-трудно.

Общи условия

Активация на акаунт