Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 7 апр. 2008, 15:29 ч.
  • Преглеждания  436  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
  • Плевен
Здравейте, вече заместихме обедното хранене със зеленчуково пюре и намаляха и нощните кърмения, и гърдите ми преливат.... Досега никога не съм се изцеждала, но сега трябва ли или да ги оставя да свикнат с този ритъм Confused

Реклама
# 1
  • Бургас
можеш да изцеждаш по малко, за да облекчиш гърдите,но в никакъв случай не толкова, колкото е изсуквало бебето, защото ще си докараш хиперлактация Peace за няколко дена кърмата ти ще се регулира до необходимото за детето количество

# 2
Аз се изцеждам от самото начало, имам много кърма. Ние също се опитваме да заместим едно хранене но ни е доста трудно защото неиска да яде зеленчуковите пюрета , следобет давам каша и не се кърмим за вечерното хранене гърдите ми преливат и се налага де се изцеждам малко преди хранене защото кърмата в началото е много рядка, след това потича по гъста кърма.

# 3
Аз не знам как да се справя с това. Докарала съм си хиперлактация. Цедя се 4-5 пъти на ден изцяло. Но не мога да си позволя да изцедя само малко, защото се запушвам, вдигам температура и т.н. Не знам как да си намаля кърмата.  Tired

# 4
  • ДОБРИЧ
можеш да изцеждаш по малко, за да облекчиш гърдите,но в никакъв случай не толкова, колкото е изсуквало бебето, защото ще си докараш хиперлактация Peace за няколко дена кърмата ти ще се регулира до необходимото за детето количество
Peace

# 5
  • Стара Загора
Peace
напълно съм съгласна  Peace

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт