Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

София

В една тема бях чела за израелска козметика, но не я намирам, а там беше и адреса.
Това което си спомням е, че се намира някъде около Шишман (доколкото си спомням и само да не бъркам). Но нямам спомен магазин ли беше или аптека.
Някой, ако знае нещо моля да помага.
Благодаря.
Цитирай

В една тема бях чела за израелска козметика, но не я намирам, а там беше и адреса.
Това което си спомням е, че се намира някъде около Шишман (доколкото си спомням и само да не бъркам). Но нямам спомен магазин ли беше или аптека.
Някой, ако знае нещо моля да помага.
Благодаря.
Ако за Yade говорим преди го имаше в магазина на Краси(имаше 100% оригинални парфюми от Италия сам си ги внасяше)той взе ,че си продаде магазина защото перачите на пари няма да казвам кои от една аптека го отказаха да работи. Сега Yade не се продава в България имаше няколко уникални цветове червила.
Цитирай

София

Става въпрос за кремове, маски лосиони и др. с минерали от Мъртво море.
Цитирай

За тази тема ли става въпрос?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268190.0
Цитирай

София

Не! Тази вече я прегледах. Темата беше мисля от миналата година, но не успях да я открия.
Цитирай

по пътя на светлината

Да не би да говориш за козметика DSM с минерали от Мъртво море?
Цитирай

по пътя на светлината

За тази ли?
http://mmcosmetics.eu/dsm.php
Цитирай

София

И това го видях, но не е.
Цитирай

по пътя на светлината

Dr.Fischer , Fesh Look , Dr.Nona , Sea Deatn , Mineral Beauty System
Имаше и още една предлагана в Арена,но не се сещам как се казва....
Цитирай

София

Dr.Fischer съмненията са ми за това, но не съм много сигурна.
Не беше скоро и мога да се заблуждавам.
Арена . . .?
Цитирай

на един океан разстояние

Аз знам една Др. Кадир , но не съм чувала да имат магазн в Бг .Много разпространена е в Русия.
Цитирай
има израелска козметика -417 в мол София
Цитирай

по пътя на светлината

Имат,само където нямат тестери,нямат брошури  и не знаят кога ще имат.....пък продавачките самите те не са заинтересовани какво продават,за да я предлагат и обясняват на клиентите за какво идва реч.Имам чувството ,че тези момичета се насилват да седят там от не май къде.....,думите им с ченгел трябва да ги вадиш ....Козметиката може да е хубава ,но с този  неадекватен персонал ......
Цитирай

Варна

k.a.l.i., това на щанда на - 417 ли...аз по принцип съм забелязала, че са рядкост продавачките, които не са отегчени до смърт от работата си  Laughing
Цитирай

по пътя на светлината

Да... SmileПоне веднъж седмично минавам през МОЛа на Стамболийски и по край този щанд и се опитвам да разбера нещо за тази козметика ,но или стоят като препарирани или трябва да ги разпитвам на сила едва ли не...., за да ми кажат нещо....Явно в началото на кампанията са били по отзивчиви,но много бързо им е минал ентусиазма....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора