Израелска козметика . . .

  • 34 695
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
В една тема бях чела за израелска козметика, но не я намирам, а там беше и адреса.
Това което си спомням е, че се намира някъде около Шишман (доколкото си спомням и само да не бъркам). Но нямам спомен магазин ли беше или аптека.
Някой, ако знае нещо моля да помага.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 120
В една тема бях чела за израелска козметика, но не я намирам, а там беше и адреса.
Това което си спомням е, че се намира някъде около Шишман (доколкото си спомням и само да не бъркам). Но нямам спомен магазин ли беше или аптека.
Някой, ако знае нещо моля да помага.
Благодаря.
Ако за Yade говорим преди го имаше в магазина на Краси(имаше 100% оригинални парфюми от Италия сам си ги внасяше)той взе ,че си продаде магазина защото перачите на пари няма да казвам кои от една аптека го отказаха да работи. Сега Yade не се продава в България имаше няколко уникални цветове червила.

# 2
  • Мнения: 1 771
Става въпрос за кремове, маски лосиони и др. с минерали от Мъртво море.

# 3
  • Мнения: 113
 За тази тема ли става въпрос?

  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268190.0

# 4
  • Мнения: 1 771
Не! Тази вече я прегледах. Темата беше мисля от миналата година, но не успях да я открия.

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да не би да говориш за козметика DSM с минерали от Мъртво море?

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За тази ли?
http://mmcosmetics.eu/dsm.php

# 7
  • Мнения: 1 771
И това го видях, но не е.

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Dr.Fischer , Fesh Look , Dr.Nona , Sea Deatn , Mineral Beauty System
Имаше и още една предлагана в Арена,но не се сещам как се казва....

# 9
  • Мнения: 1 771
Dr.Fischer съмненията са ми за това, но не съм много сигурна.
Не беше скоро и мога да се заблуждавам.
Арена . . .?

# 10
  • Мнения: 337
Аз знам една Др. Кадир , но не съм чувала да имат магазн в Бг .Много разпространена е в Русия.

# 11
има израелска козметика -417 в мол София

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имат,само където нямат тестери,нямат брошури  и не знаят кога ще имат.....пък продавачките самите те не са заинтересовани какво продават,за да я предлагат и обясняват на клиентите за какво идва реч.Имам чувството ,че тези момичета се насилват да седят там от не май къде.....,думите им с ченгел трябва да ги вадиш ....Козметиката може да е хубава ,но с този  неадекватен персонал ......

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
k.a.l.i., това на щанда на - 417 ли...аз по принцип съм забелязала, че са рядкост продавачките, които не са отегчени до смърт от работата си  Laughing

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да... Simple SmileПоне веднъж седмично минавам през МОЛа на Стамболийски и по край този щанд и се опитвам да разбера нещо за тази козметика ,но или стоят като препарирани или трябва да ги разпитвам на сила едва ли не...., за да ми кажат нещо....Явно в началото на кампанията са били по отзивчиви,но много бързо им е минал ентусиазма....

Общи условия

Активация на акаунт