Втурнаха се всички на пазар,за МАЙския си малчуган(26)

  • 10 499
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 37





EХАААА НЯМА НИЩО ПО РАДОСТНО ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БОНБОНЧЕТА ЛАЛЕ МИЛА МНОГО МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСЯТ   bouquet

# 61
  • Мнения: 389
viky_v,Ани и Лале не трябва ли да се отпишат от списъка с термините,тъй като вече са родили?

# 62
  • Мнения: 147
Има ли някой повечко подробности около лаленцето. Как е станало, как е тръгнало. Нали беше в болница заради бъбречна криза. Да не би тогава нещо да е станало. Важното е, че всичко е наред. Тя как се чувства дали някой знае?

# 63
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Много страници сте изписали, кога сварвате?

И най-важното е, че темата започва с хубава новина newsm44 

Честито радост на мама Лале! Да са живи и здрави и много послушни Георги и Тереза! На мама бързо възстановяване!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

# 64
  • Мнения: 1 792
аз одеве от културни реплики забравих да ви разкажа за консултацията днес.
нашата принцеса е с овита пъпна връв около вратлето и сега всяка седмица ме наблюдават.и тъй като лекарката която ще си викам да ме изражда няма да я има от 26април до 6 май има вероятност около 22-23 април да предизвикваме раждане с хапче. Rolling Eyesи като се сетя че тва е след 2 седмиции и пипирутката ми изтръпва.ама в същото време се радвам че по-скоро ще си я гушкам.иначе е 2килограма и половина вече и е голямо чекне.не се спира.

# 65
  • Мнения: 392
Крис 80, диоптрите сами по себе си не са абсолютен показател за секцио. Така ми казаха в очната клиника на Александровска болница. Прегледай си там очите - дъната ли, налягане ли някакво, и ако всичко е наред, нормалното раждане не е проблем. Аз бях с 4,5 диоптъра и не съм имала колебания.
Грета, коментарите за 4-то дете само от семейството ми (майка, баба) не бяха ласкави. Останалите ми се радват - явно им е само странно, но не и скандално.
Много радост на мама Лале с дечицата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Хайде бургаски майчета влезте в Календар на събитията, за да се уговорим за срещата. Че ако вървим с тези темпове някои ще са родили, докато се съберем. Peace

# 67
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Криси, аз в сряда бях на очен лекар, също съм с висок отрицателен диоптър. Гинеколожката ми даде направление за преглед на очните дъна. Направиха ми неприятен 3 часов преглед с разни апарати и лекарства в очите, като след това около два часа бях като шемет. Както и да е, прегледа беше обстоен със заключение, че мога да родя нормално. Имам позната с диоптър -6,5, която и трите си деца роди нормално. Така че високият диоптър не е никаква пречка. Тази моя позната, както и лекарката ни посъветваха да стискам очите здраво.

# 68
  • Мнения: 84
Ей ме на в новата теме и мене

ВИКИ мерси,много е хубава и стези картинки....джиджана работа.

ЧЕСТИТО НА ЛАЛЕ,ЧАКАМЕ ПОВЕЧЕ ИНФО

lapence   ,ако не се лъжа мамите с БЛИЗНАЦИ СА ОБЩО 5
родиха 2 мами ,значи има още.

Наслуки браво за 4-тото бебче.И добре дошла.Май не си писала за термина си ,от къде си.Поне аз не видях,или се развълнувах много за Лале

МЕЧО,не помня ти ли беше с едрото бебе 3100.Много голямо бе.Че наще по 2000 кг.

maria_yanutseva ,твойто бебче ли беше 2300 и било малко.

Питам за МЕЧО и maria_yanutseva,че не помня за кой какво четох

Е че мойта бебка беше 2100 преди 10 дни и затова пия протеини.
Какво стана,всички сме с изоставащи ли бебета?



# 69
  • Мнения: 961
Мамита, ние се върнахме преди един час от ФМ във МЦ Фемина.
Бебчо този път се скри и не видяхме пола. Но ме притесниха други 2 неща:

1. Бебокът е само 1925 грама, а би трябвало да е около 2100 на този етап от развитието си. Разликата не е много голяма, но ме притеснява. А и ни казаха, че изостава с 1 седмица.
2. Плацентата ми е доста остаряла - казват, че била такава, каквато трябва да бъде точно преди раждането. Сега ме е страх бебо да не вземе да тръгне и какъвто е малък - да го сложат в кувьоз.

Иначе искам много да похваля д-р Карагьозова, която ме гледа днес. Много съм доволна - това е преглед, а не като този при д-р Димитрова (в същия мед. център), която ме гледа в 21 г.с. и ми отдели "цели" 5 минути.

Много искам да благодаря и на maria_yanutseva и Gery_s, че ме предупредиха за закъснението в графика с прегледите днес.   bouquet Стана ми много хубаво, че сме такава задружна виртуална дружинка.  Hug

# 70
  • Мнения: 258
Здавейте мами!

Включвам се само за да честитя  на Лаленцето радостната новина!

ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ  РОЖБИТЕ!!! МНОГО ДА ВИ РАДВАТ, А ВИЕ МНОГО ДА ГИ СЛУШАТЕ!

Много, много се развълнувах като прочетох, че е родила! А вчера точно пожелавах на мамите с близнаци да удържат фронта колкото се може повече, а то какво стана! Вярвам, че е за добро!!! Да се възстановява бързо и Лалето и да я посрещнем скоро пак сред нас да споделя как е минало и също да разкаже повечко за бебенцата!

Отивам да ви чета, че имам много да наваксвам...

Цунки по тумбаците  Hug

# 71
  • Мнения: 392
Вярно, че не се представих newsm78
От София съм. Терминът ми е 22 май. Бебето май пак ще е момиче  Laughing
Горкичките ми мъже, много искаха мъжко попълнение, че са малцинство, ама не би...

Като си говорите са килограми на бебетата и почвам да се чудя - всеки път ли ви казват тегло? На мен досега доктора ми казва само размери - дали съответстват на гестационната възраст. Пък и килограми на ултразвук май не могат точно да се измерят, не се шашкайте. Малката ми щерка уж изглеждаше над 4кг, а се роди почти в нормата - 3700г

Някой май питаше за това как се усеща 4-та бременност - не въпрос на бройка. Досега не съм имала неудобства, дори по-малко от другите пъти, но го отдавам на това че сега за пръв път ходя бременна на работа и имам съвсем различни грижи от собственото ми състояние. За всеки е индивидуално, на мен просто бремеността ми понася много добре  #Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 6 170
Лале, честито!
Честито и на таткото! Много радост да ви носят Георги и Тереза!
Бързо възстановяване! И бързо прибиране в къщи с децата!





Добре дошли на новите мами!

# 73
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вярно, че не се представих newsm78
От София съм. Терминът ми е 22 май. Бебето май пак ще е момиче  Laughing

Ох, и моя е тогава! Да видим кой ще превари! Crazy

# 74
  • Мнения: 94
Хм.. тъкмо се замислих, че излезнах за няколко часа и като се върнах цели 4 страници от новата темааа, уау, нещо е станало!!!

И докато само си подозирах и разглеждах с възторг готината тема ( браво viky_v  smile3525, невероятна си!!!) .. какво да видя, Lale32 родилаааа, малеее, изтръпнах майчета  smile3501 и опулих ей такива очи  newsm09 ..


Честити рожби, миличка!!! Пожелавам ти да сте живи и здрави, всичко лошо да се оправи, да бъдеш много щастлива, весела и красива

СТРАХОТНА НОВИНА, нямам думи!!!  #Crazy

ах, а представете си, че почнем съвсем скоро през ден - два да раждаме, малеей, ох, дано си изчакаме маййййй !!!
Почва да ме тресе паникаааа.. днес си гледах шкембо и се замислих как ще излиза тоз едър бебок.. ау, ау..  hahaha дупе да ми е яко и от утре почвам с покупките, че НЕ ОСТАНАААА...

ЧЕСТИТО ПАК НА ЛАЛЕНЦЕТО И ЦЕЛУВКИ НА МАЛКИТЕ БЕБОЦИ !!!

Общи условия

Активация на акаунт