Само аз ли съм така?

  • 1 651
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Мили мами, имам две дечица, едното е на 4 г., а другото е на 8 мес. Страшно много ги обичам и не си представям живота без тях, но понякога имам чувството, че ще полудея. Непрекъснато съм с двамата, нямам никакво лично време. Освен грижите за децата, всеки ден чистене, готвене, и т. н. Понякога ми идва да избягам поне за 1 ден някъде. Ежедневието ми е еднообразно и направо не ми издържат нервите.Споделете вие как се чувствате.Има ли и други като мен?

# 1
  • Мнения: 1 197
elidilidjova ,мила не си само ти така,напълно е нормално.Аз не съм с две деца,но и с едно някой път ми е достатъчно  Mr. Green.
Помоли ако може някой друг да ги гледа за няколко часа или таткото да си вземе един ден от работа и да го прекара с децата.
И много търпение  Hug

# 2
  • Мнения: 1 479
Добьр ден!Не само ти си така.Виж темата за породените в "Нашите деца".Вчера таткото пое децата ,та отидох на фризьор/все нямах време за това/. Wink

# 3
  • Мнения: 9 814
Добре дошла в клуба на леко "лудналите" майки, на които им се иска деня да бъде поне 36 часа! Mr. Green

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И азсъм така понякога  Peace

# 5
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен също ми се е случвало с големия. Засега с двамата още не съм имала такъв момент.

# 6
  • Мнения: 959
И аз, така се чувствам на моменти.

Трудно е когато няма кой да помага, дори и за малко.

На мен, по някой път, ми се иска да избягам за дни а, не само за няколко часа. Ама, това е положението. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 100
Макар малкия да е сравнително послушно бебе и аз съм така. Работата е, че няма разнообразие-всеки ден едно и също и няма кой да ни замести поне за ден. Надявам се като стане по самостоятелен да имам повече време, повече разнообразие и да не съм толкова нервна...той и мъжа ми е така... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 216
Напьлно те разбирам,и аз се чувствам така в момента. ПОнякога ми е идвало просто да трьгна на някьде,кьдето и да е ,ако ще да седна на една пейка,ама да сьм ама сьс себе си.

# 9
  • Мнения: 4 335
Аз още не сьм била така Mr. GreenАма то има време,още сме много малки и не ми е писнало,ама след време сигурно и аз ще се присьединя кьм вас.Успех и по-спокойно  bouquet

# 10
  • Мнения: 165
Благодаря ви, малко се поуспокоих. Понякога се чувствам виновна, заради нервността си.

# 11
  • Мнения: 6 274
Аз съм с три .  Peace Не се чувствай виновна , а просто си помисли как след някоя и друга година ти ще искаш да ги гушкаш , а тях няма да ги има  , защото ще са пораснали и всеки ще тръгне по своя път . Моят съвет е - радвай се на дечицата и изживей всеки един миг с тях , защото този миг отлита и за съжаление , когато го разбереш - вече ще е прекалено късно . Да са ти живи и здрави .   bouquet

# 12
  • Мнения: 165
Права си, но наистина понякога на човек не му издържат нервите.

# 13
  • Мнения: 750
Добре дошла в клуба на леко "лудналите" майки, на които им се иска деня да бъде поне 36 часа! Mr. Green

И не чак толкова "Леко лудналите"  Joy

# 14
  • Мнения: 1 367
Това,че имаш угризания заради нервността си,е показател,че не си луднала съвсем. Laughing Иначе нямаше да ти направи впечатление.Нормално е да се чувстваш така,предполагам,че повечето от нас имат подобен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт