Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 апр. 2008, 22:49 ч.

удария люлка

• 732
  • 5
  •   1
Отговори
Днес на детския кът,дъщеря ми я удари една люлка над веждата.Едно дете я будаше празна силно и малката застана отпред и я удари даже падна.Люлката беще пластмасова,мястото се зачерви леко и тя плака много малко.Тогава не се изплаших толкова,но сега като се сетя мие едно свито.Поведението и не се промени,и пак беснее.Чудя се дали нетрябваше да я закарам на лекар,а мъжа ми на всичкото отгоре ме обвини,че не съм я гледалаи аз се притеснявам и обвинявам още повече.

# 1
  • София
Щом се е зачервило леко, едва ли има проблем. Ако е изплакала веднага и не е губила съзнание, значи не е притеснително. Не споменаваш да е повръщала, да е по-сънена или да се държи по-различно.

При всеки може да се случи. Не можем да ги опазим от всичко. Аз, въпреки, че вечно съм около нея, не можах да я опазя и падна от една пързалка, като беше по-малка. Сцепи си главата и я лепиха в Пирогов. Колко съм се обвинявала, хем бях до нея  Tired

# 2
Не няма такива признаци,изплака веднага,много се притеснявам,веднаги ли трябва да ги очаквам.Люлката беше лека,но все пак.

# 3
  • Sofia
Не се притеснявай щом люлката е била лека и детето не се държи по различно от друг път. Не се самообвинявай, белите стават много бързо. Дори и да си до детето пак може да се случи.

# 4
  • София
И на моето дете му се случи това, но си е ОК. Нати вече ти е написала кои са обезпокоителните признаци. 24 часа я наблюдавай и толкова.

# 5
Като бях малка и на мен ми се случи подобно нещо,но люлката беше доста тежка.
Бих те посъветвала да отидете на профилактичен преглед.Желая ви здраве.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт