От зъбките ли е или........

  • 2 344
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
от Лактаната ака по толкова пъти. От една седмица сме на Лактана и първите 2-3 дни започна да ака по 2-3 пъти, но след това започна да ака на всяко ядене и дори и по веднъж нощем. Не че съм недоволна, по добре отколкото да има запек но нормално ли е да ака по толкова или е от зъбките защото чакаме първото да пробие.

# 1
  • Мнения: 207
И ние сме така не се притеснявай Peace

# 2
  • Мнения: 362
едва ли е от зъбки

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може и да е от зъбките-при някои деца се получава разтройство

# 4
  • Мнения: 2 068
на мен ми казаха че ни расте зъб newsm47
2 вече имаме  newsm78 но такова акане до сега не е имало  Mr. Green

# 5
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Ние такъв проблем нямяхме като ни избиха зъбките,може просто детето да се изхожда нормално иависи и от това какво хапва-ако е нещо което дейтва разхлабващо...

# 6
  • Мнения: 745
При нас е така от 2 месеца.Рекорда му е около 6 пъти.Иначе до 3-4 е всеки ден.С различна консистенция Mr. Green
Имаме 2 зъба.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 368
И при нас беше така - ходеше по 6-7 пъти на ден след като и избиха първите два зъба в продължение на месец. И после изведнъж се промени и пак си ходи по веднъж, най-много 2 пъти.

# 8
  • Мнения: 60
Майчета,незнам дали е уместно да ви питам тук,но за да не пускам нова тема...та чувала съм че бебетата може да вдигат температура и да получават разстроиство,а някои знае ли дали може да получат хрема!?  Имам пред вид докато им пробият зъбките. Благодаря!

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 07:06 от Vivi

# 9
  • Мнения: 161
Майчета,незнам дали е уместно да ви питам тук,но за да не пускам нова тема...та чувала съм че бебетата може да вдигат температура и да получават разстроиство,а някои знае ли дали може да получат хрема!?  Имам пред вид докато им пробият зъбките. Благодаря!
Хремата също се причислява понякога към "симптомите" на зъбоникненето, но в никакъв случай не всички видове хрема. Според мен по-сигурния вариант е преглед при лекаря, особено ако имаш някакви опасения.

# 10
  • Мнения: 60
Мерси за отговора!Днес ще го заведа при джипито да го види.Сигурна съм че не е изстинал или са зъби или алергиа.Само ми е чудно ако е второто как ще разбере!Че то трябва да се знае и от какво! newsm78

# 11
  • Мнения: 514
Да се включа по темата !Нашето ако от скоро е доста рядко!Храната е една и съща както преди това !Няма нови храни който да провокират разтройство!Преди си беше нормално гъсто!Още си нямаме зъбче и чакаме да излезе първото!За пръв път чувам че е възможно да се променят акитата от зъб????? newsm78 newsm78
Ще следя темата и ще видим дали ще се покаже вече зъбчето което чака ме 2 месеца! Peace Peace Peace

# 12
  • Мнения: 9 973
ние си акаме нон-стоп,зъби няма Peace

# 13
  • Мнения: 1 062
Според мен е възможно да е от храната по-скоро. А и до колкото разбирам изхожданията са по-чести, а не е разстройство. Не се притеснявай, ако е често щом е нормално акито.

# 14
  • Мнения: 999
Мерси за отговорите. Започна вече да ака пак по 2-3 пъти. Явно е било докато свикне с новото А.М.
Но пък и зъбчето пробива от едната страна.

Общи условия

Активация на акаунт