Днес е ебати и деня

  • 3 045
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Първо рано сутринтта по БТВ се появи един от харесваните от мен автори Владо Даверов пиян като свиня. Толкова беше пиян че през цялото време се хилеше докато говореше за смъртта на Стоев, фъфлеше и не можеше да си каже думата. Пиеше вода през две минути защото явно устата му беше пресъхнала от толкова алкохол. Направо че чудя как може човек да се толкова пиян в 8.30 сутринтта.
Много се разочаровах от този човек.

После пък пак по БТВ Ани Цолова беше поканила един доказан криминален престъпник - циганина дон Цеци (Цветелин Кънчев) да говори за политика и за циганите. Тоя е толкова отвратителен и мазен циганин че няма накъде повече.

И на всичкото отгоре днес било Международен ден на циганите...

Баси и деня ви казвам...  ooooh! Зле почва да видим как ще свърши...

# 1
  • Мнения: 274
...още по-зле!

# 2
  • Мнения: X
Борка, просто недей да си започваш деня с телевизия. Пробвай с музика Peace

# 3
  • Мнения: 122
Бобе, ако настроението ти се определя от ТВ-тата денят ти вместо да се влошава ще стане безнадежден...

# 4
  • Мнения: 2 032
А, значи, ебати и телевизията е всъщност темата?

Борка, оплакването можеш да отправиш към тези, дето правят съответната програма (освен ако не искаш просто да си помрънкаш като стара свекърва, де.)

Хайде, цун-мун, и чао, че знам- любимка съм ти аз, да.

# 5
  • Мнения: 212
Мъчно ми стана за Владо Даверов. С удоволствие му чета книгите и разказите, но не предполагах че може да падне дотам да се появи по национална телевизия пиян и то в 8.30 сутринтта.

# 6
  • Мнения: 3 423
А видя ли, че Бареков танцува с
циганския оркестър, а, видя ли?

Не се ядосвай, гледай айрън мена
на аватара ти и си свиркай, може
да се срещнете един ден. Тогава
със сигурност ще е по-добър денят.

# 7
  • Мнения: 122
Мъчно ми стана за Владо Даверов. С удоволствие му чета книгите и разказите, но не предполагах че може да падне дотам да се появи по национална телевизия пиян и то в 8.30 сутринтта.

Приятелю, нещата не са еднозначни............ довечера по нощите пък може да е трезвен и пак да твори......... само ти дето няма да го видиш..... стига си хленчил, с хората на изкуството е така, не знаеш ли.....

# 8
  • Мнения: 42
Този по Нова телевизия ли беше?

# 9
  • Мнения: 765
Ако не застрелят някой и  ако циганите не решат да се съберат на митинг по случай празника си ще може да окачествим денят като сравнително нормален.
Не знам защо телевизиите си мислят, че искаме да си пием кафето сутрин с политици и защо по дяволите правят тези безумни блокове. Предпочитам да слушам радио. Прави и ти така.

# 10
  • Мнения: 2 401
Бе що гледате сутрешните блокове се чудя?  Това е възможно най-гадния начин да започнеш деня си..

# 11
  • Мнения: 1 134
владо даверов, не е вече Владо Даверов;
Кънчев, никога не е бил циганин - Бог да прости родителите му - живееха в срам, заради новото му "потекло";
трима човека убиха за 48 часа, а ти мрънкаш заради 30 минути телевизионно време...

да ти имам проблемите.

# 12
  • Мнения: 2 401
Кой е третия? Знам за писателя, шефа на Автоенергоремонт,  а третия?

# 13
  • Мнения: 212
Не се ядосвай, гледай айрън мена
на аватара ти и си свиркай, може
да се срещнете един ден.

Това на аватарът съм си аз бе. С кого да се срещам... Жена ми ме снима как й гладя дрехите една сутрин. Няма нищо срамно в това един мъж да изглади дрехите на жена си според мен.

# 14
  • Мнения: 122
Не се ядосвай, гледай айрън мена
на аватара ти и си свиркай, може
да се срещнете един ден.

Това на аватарът съм си аз бе. С кого да се срещам... Жена ми ме снима как й гладя дрехите една сутрин. Няма нищо срамно в това един мъж да изглади дрехите на жена си според мен.


......... и да ги намачка - също....  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт