Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте незнам какво да правя, затова се обръщам към вас, моя личен доктор ми отказва категорично болничен, защото не влязох с детето в болница, а потърсих и второ мнение, сега той е "сърдит" и категорично ми отказва болничен има ли право на това? моля ако някой знае, да ми отговори newsm78
Цитирай

Пловдив

Незнам дали той трябва така да постъпи,но защо не отидеш в районната здравна каса и подай оплакване по случая.Там трябва най-точно да разбереш  отговора на въпроса си.Успех ти желая и пиши да видим как са се развили нещата.
Цитирай

varna

докторът може да ти откаже болничен ако прецени,че заболяването ти не изисква домашно лечение
Цитирай

Разбирам, че болничния ти е нужен за гледане на детето, нали? Личният лекар няма право да ти откаже такъв болничен.
Цитирай
болен е сина ми, той дори не го прегледа като хората, не му назначи изследвания, просто го прати на ушен, а той в болница, там(защото имаме и обрив) ни пратиха за консултация в инфекциозна, оказа се,макар и още да не са излезли резултатите, че е инф.мононуклеоза, а неговата диагноза беше възпалено ухо,и ангина? и сега е сърдит, защото пойсках от него направление за втори педиатър инфекционни болести, и ми заяви че и да имам право нямало да ми даде болничен newsm78, недоумявам как може така?
Цитирай
да и ставаше въпрос за 2-3 дни, докато ходим по изследвания, после все някак ще се редуваме с таткото, той работи на смени
докторът може да ти откаже болничен ако прецени,че заболяването ти не изисква домашно лечение
изисква, той дори както казах по- рано изкаше да ни прати в болница #Crazy а как тогава не може да ми даде болничен?
Цитирай

И според мен няма право да откаже болничен за домашно лечение на детето.  Naughty
А специалиста-консултант в инфекционна дали не може да издаде, като личния се инати? newsm78
Цитирай
А какво мога да направя? седя и се чудя, трябва да се обадя в службата, а даже незнам как да обясня, че доктора ми е КУКУ, извинявам се, но това е най - мекото определение за него в момента, и не ми дава болничен ooooh!
Цитирай
А специалиста-консултант в инфекционна дали не може да издаде, като личния се инати?
 само ако влезем в болница, това е направо кошмар, но за момента както се развиват нещата, няма смисъл да травмирам детето с болници, само защото ми трябва болничен, незнам никога до сега не ми се случвало такова нещо, направо се изумих, май трябва да подам оплакване все пак
Цитирай
Ако си платиш частен преглед при педиатър, мисля че може да ти даде болничен. Въпросът е защо трябва да плащаш, след като все пак детето си има личен лекар, ама... това е положението.
Цитирай

Доктора ти или е убеден, че е прав и наистина може да ти откаже болничен, или пък разчита на факта, че няма да се занимаваш и да провериш - с жалба. И в двата случая е жалък. На твое място бих проверила! Успех!

А, и си смени доктора като оздравеете  #2gunfire
Цитирай
доктора ми ни прати в първа градска с диагноза за УНГ  възпалено ухо, и ангина, даже и дума не е ставало за мононуклеоза, каквото се оказва сега, и дори при тези обриви не си направи труда да ни пусне изследване за кръв, или нещо друго, как де е прав  newsm78, ЩЕ ГО СМЕНЯ ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ, това е единственния изход,
Цитирай

Нямах предвид да е прав в диагнозата, че там не е прав, стана ясно веднага. Имах предвид да е прав според "правилата" за обслужване на пациенти към здравната каса и да има право да ти откаже болничен...  #Crazy Така че дори и да провериш, като подадеш оплакване, той пак да си е в правата и нищо да не е нарушил.
Цитирай
здравейте пак, получихме резултата от изледването на кръвната картина, бил добър, нищо обезпокойтелно, за сега сме си в къщи, и аз няма да си пускам болничен : шефа ми е просто ЧОВЕК,  Peaceобясних, и стигнахме до решение, надявам се само, бързо да се оправим, благодаря пак на всички който ми писаха,
а сигурно ще отида и ще подам оплакване от доктора, иначе това няма да е първия и последен случей Mr. Green
Цитирай

в мъжки прегръдки

Потърси телефона на здравната каса и се оплачи. Мисля че беше 080014800, но пак провери. И на мен са ми отказвали лекари помощ и съм се оплаквала в касата. Дадох телефона на лекаря и името и не знам какво му казаха но като отидох ми даде каквото исках и беше по-нъсик от тревата. Естествено после го смених защото не исках всеки път през касата да се разправям с него.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.