Време вече не остана, НОЕМВРИйка ще става майска мама!!!

  • 15 073
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064
                   







29.09 - Ангелина на velinova07.10Юлияна и Станислава на Esma14.10 - Виктор на TALI 123.10 - Гeорги на Dil

 

24.10 - Теа на Lightblue27.10 - Мария на Angeliha28.10 - Неда на ЦветинаТеодор на Веси 1
29.10Моника на Бубулина7730.10 - Николай на Веси С.Анелия на Елимира31.10Илина на ЗЛАТИ
01.11 - Теодор на ДеничкаБорис на Дари МКатерина на Gugi
02.11 - Александра на SalviЕма на Gadamer03.11 - Александър на бебка и бебкоАнгел на dreben78София на Raliar
05.11 - Георги и Антония на Radi TwinГеорги на ivanka197906.11 - Боил на benightedАндреа на myrenа
07.11 - Ваяна на IvicheГеорги на MagieAЙоана на baba_vuna
08.11 - Михаил на mashaМихаил на echiНикол на Peti n09.11 - Данаил на KarilКристиян на dima1980Антон и Марио на elito-3
10.11 - Каан на МamaminionАлександра на Мими и Dr.JendМихаил на bedstvieto
Полина на ki4o22Симона на Simona s12.11 - Калина на SiqВелизар на mariya86
13.11 - Ния на МерелинИвайло на КлюкаркатаИвет на Анита 1Александър на Jenny_bГабриела на Сhapelita
14.11 - Лина на Ronja15.11 - Гергана на Роси74Даниел на raqtimeГергана на pepipetiaДиляна на SbrynyДариян на dima_dari
16.11 - Дани на sofkobofkoДимана на eli_mamaНикола на Мишенце17.11 - Радослав на lina_d18.11 - Вилхелмина на sheherazada
19.11 - Йоана на ФъстъчкаЗлатина на ZLATNA21.11 - Мартин на МинаДарин на Вени22.11 - Михаела на nadi mishi


         

22.11 - София на goris23.11 - Моника на Pam219Моника на pebble
24.11 - Алекс на Бубалина26.11 - Борис на СофияНикола на kreoАлесия на Бимба25София на SOPHI
29.11 - Димитър на Мони30.11 - Дана на GrigКраси на juju_kiss










Нашите НОЕМВРИйски деца - слънца са





37 и 39 , от които 3 двойки










4 НОЕМВРИйки са в очакване на ново бебче







ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com          Арбор ООД          ДаНет Електронен магазин          Barbaron          ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!          Dibo

МаЛеЧкО - Винаги различни          Магазин "Мечо Пух"          ПИНОКИО - истински приятел от първия ден          Premaman

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"          Детски играчки          "КРЕМИ 74"ЕТ          Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК         

Стефи - царството на детските стоки




ЗА МАЛЧУГАНИТЕ В СОФИЯ





ЗА МАЛЧУГАНИТЕ ВЪВ ВАРНА



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

Вятър духа, слънчице грее - НОЕМВРИйче по разходки дупе вее!!!
С пролетно настроение, НОЕМВРИйка чака ново бебче с нетърпение!!!
Мина празника на любовта, НОЕМВРИйче се вихри без умора у дома!
Със снежнобели и шеметни игри НОЕМВРИйчето зимата преполови!!!
НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 549
Пу първа  Party

Елито, да ти е жив и здрав сладкия рожденик!!! Много да слушка мама и весело изкарване на празника!!!

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 12:58 от bubalina

# 2
  • Мнения: 2 274
пу втора  Peace!
Давай, Гери, не остана  Mr. Green!
Лелеееееее, от кога не съм била на 1-ва страница, че и втора поред  Mr. Green

# 3
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 327
Третаааааа......

# 4
  • Мнения: 483
Четвъртаа  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 214
Елито, честит рожденик! Да ти е жив и здрав, и мнооого послушен!  nbirthday

# 6
  • Мнения: 679
Запис и от мен  Hug

# 7
# 8
  • Мнения: 558
Горис, с теб сме!!!  Hug Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
Ели
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ И ОТ МЕН!!! НЕКА БЪДЕ ЕДНО ВЕСЕЛО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!!!

Гери заглавието е в твоя чест Hug Пожелавам ти един прекрасен последен месец на бременност и после още една сладка кукла да гушкаш! А знае ли се може да са объркали лекарите пола и Софи да има малко братче Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 1 067
Айде и аз в новата тема...

Ели, да ти е жив и здрав рожденника и много да помага за братчетата!

# 11
  • Мнения: 1 328
Честит рожден ден на големия батко Simple Smile Елито, да ти е живо и здраво детенцето!! Много усмивки и весело детство  newsm59  Gift  ura  bigdance2  Party Time  costumed034 Tada

# 12
  • София
  • Мнения: 243
Честит рожден ден на гордия батко на две малки братчета!!!!!!!!!!!!! Елито да ти е жив и здрав и много да те слуша!!!!!

Я да видим сега ще успея ли и аз да се запиша на първа страница newsm78

Жени, какъв е този аватар? Малееее и аз искам така да изглеждам. И малко по-закръглена може. Ех, ех, а идва лято.........

Момичета споделете къде ще ходите на море, че аз още се ослушвам. Сега съм на вълна Истанбул.

Днес на Ники му изгоряха бузите навън. Как се зачерви милото. Embarassed Хем го бях намазала със слънцезащитен крем. Явно е много силно слънцето.

Гледам за петък се оформяме малка група. Хайде чакаме попълнения. За колко часа да настройвам количката и бързоходките?

# 13
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Ели да ти е жив и здрав рожденика и да помага много на мама!!!!
 newsm59  bigdance2

Момичета в петък в зоологическата ли ще е срещата, че не разбрах или на друго място??? Heart Eyes

Горис, чакаме с нетърпение, новото ни попълнение!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Колко бързо изтъркаляхме старата тема и новата да е така жива  Hug Макар, че в това хубаво време са позволени всички отсъствия  Mr. Green

Гери и аз заставам зад другите, всички чакаме с нетърпение.Много се радвам за теб  Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт