Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моля ви ако някой знае някоя добра гледачка в Пловдив да ми каже.
Имаме си голям проблем в къщи.Брат ми ходи с едно момиче което много притеснява семейството ми и постояно прави скандали в къщи настройва брат ми срещу нас и все прави гадни неща на майка ми.Говори че не може да е понася и тем подобни.Много ви моля ако някой знае някоя глдачка при която можем да отидем да каже да не му е направила някаква магия или нещо от сорта.В безизходица сме с нея.Цялото семейство е побъркала и брат ми е като обсебен.Не ни вярва че е такава.Пред него мили очички а само той да излезне и се почва.И много лъже.Моля помогнете ни.Просто незнаем как да се отървем от нея Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Майка реве всеки ден и ми е много мъчно.
Цитирай

София

Редактирам се, мислех,че става въпрос за гледане на малко дете. Embarassed
Цитирай

Бре бре какви хора, чета и не вярвам ,че има такова момиче, де да можех да помогна. Вие защо не я строите малко.Пробвай да я провокираш пред брат ти да се разкрещи. То  отстрани лесно се дават акъли , ама ако ми беше на главата не знам какво щях да правя.
Цитирай
Мислиш ли че не сме пробвали.Тя пред него е друг човек,понякога си пуска рогата но било нормално по думите на брат ми.Иси мислим че някаква магия му е направила.В чудо сме се видяли с нея.Като дявол е , много злобна , много лъже.Моля помогнете ни дори и със съвети как да се отървем от нея.
Цитирай

Абе преди време се бях сблъскала с такъв човек дето ми се правеше на приятелка и от интриги ме изпокара с мои познати, изневеряваше на гаджето си и той като я хвана се оправда с мене, как стана и аз не разбрах ама факт.Магия да му е правила не знам ама след време я видя на какво прилича и сам я остави. Ама много беше влюбен в нея , нещо като брат ти. Аз седя настрана от нея като от дявола. Отношенията с моите познати така и не оправих. Не знам какво да те посъветвам.
Цитирай

Пловдив

Ако даден човек е злобен и на сто гледачки да отидете пак няма да ви помогнат.Просто има хора лоши и лицемерни. Аз лично не вярвам в гледачки, баячки и т.н. и смятам, че единственото решение на проблема е брата на авторката да изостави въпросната личност и така да се отърве семейството от негативните й влияния.Наскоро имаше една тема за Киприяновите молитви, това мисля, че повече помогне от ходенето по гледачки.В Пловдив четат такива в църквата Света Петка.
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

Какви гледачки,какви 5 лв.?!Много е просто - като не ви вярва брат ти и тази прави сцени зад гърба му й направи скрита камера. SmileАко имате видео камера ,скрий я в някой ъгъл и после с дистанционното я активирай , като започне шоуто!Ако брат и на това не повярва ...... не знам?! newsm78 Но гледачките са си живи мошенички.
Цитирай

UK

За какво са тези Киприяновите молитви?
Цитирай

Пловдив

Те са точно за разваляне на магии и неутрализиране на негативни влияния, правят се в църква, като само свещеник може да чете тези молитви.Казвам, че може да се намерят онлайн, но не е препоръчително лицето само да си ги чете, така съм чувала.
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1893

http://pravoslavie.bg/index.php?option=com_content&task=view … 09&Itemid=252

Ето две публикации свързани с Киприяновите молитви и врачките!
Цитирай

София

Решението на проблема ти не е с врачка, да знаеш. Според мен брат ти яко е лапнал по нея и тя се възползва от това, а очевидно хич не е читав човек. Ако и тя обичаше брат ти щеше да уважава вас, неговите близки. Явно проблема е в нея. Може да има някакви комплекси, може да завижда ако вашите отношения са ок, а в нейното семейство не са. Вариантите са много, но моят съвет е да не си даваш парите по врачки. Най-добре ги оставете да се оправят сами и пълен игнор на нейните действия. Не й показвайте, че отношението й ви засяга, ако ще като си тръгне да се съдерете от рев. Аз си мисля, че брат ти сам ще се сети някой ден!
Цитирай

UK

Съгласна съм с предното мнение. Peace
Цитирай
И аз съм за Киприяновата молитва, от опит го знам.
Тук четох някъде за камера, но може и с мобилен с камера или записващо устройство. Някой мобилни имат такива.
Цитирай

Пловдив

Anonimna01 ---Всичко това съм го преживяла ,все едно аз съм го писала.И врачки не ти трябват да търсиш ,те няма да ти помогнат.Пиши ми на лични .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.