Уред за кола-маска Princess - къде се продава?

  • 7 724
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, възможно ли да ви попитам дали някой знае къде се продава система за кола маска на Princess, доколкото знам е италианска марка. Това, което търся е уред с ролка чрез, който се разнася кола-маската. Самата лепкава течност е поместена в пълнител, който се подрява от търсеното приспособление и се подменя след като бъде употребено съдържанието.
Познатата, от която разбрах за този уред ми беше споменала, че се продават в близост на "Руски паметник", но така и не запомних името на козметичния център, а пък с нея надали скоро ще срещна.

Може ли някой да помогне?

# 1
  • Мнения: 3
Да не би да Ви затрудних? Аз пък си мислех, че знаете всичко Simple Smile!

# 2
  • Мнения: 1 095
Не знам дали е Princess, ама имам нещо такова. Като професионалните на козметичката ми е, но нагревателя е в самия уред.
Свързах се с представителя на Christian of Roma и той ми го достави. Струваше преди 1 г. около 65 лв, но може и да бъркам. newsm78
виж в сайта на Christian of Roma за някакви координати.

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 28
този нагревател който е на първия линк с цена 60 лева  в  "Женско Царство" струва 45 лева - доста голяма разлика
 а този от втория линк при тях пак е 42 лева  и лентата и патроните продават по евтино много  в сравнение с тези другите
Женско Царство са тези -  www.fastbg.com

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 18:50 от ToniBezBonboni

# 6
  • Мнения: 3
Благодаря за споделената информация.

Общи условия

Активация на акаунт