Профилактични прегледи при гинеколог

  • 5 263
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Колко често си правите ппрофилактични прегледи и искате ли нещо специално да ви се прави.
Карате ли гинеколозите ви да ви преглеждат и гърдите за всеки случай?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Веднъж в годината ходя, нямам някакви специфични състояния, които да налагат по-често. Като кажа, че е за профилактичен преглед, ми дават и талонче за цитонамазка. Гърдите ще ми преглеждат като спра да кърмя Laughing

# 2
  • Мнения: 192
Веднъж в годината е достатъчно ако няма някакви притеснения- цитонамазка също се прави веднъж годишно. Но пък никога не са ми преглеждали гърдите newsm78

# 3
  • Мнения: 9 814
Ходя на профилактични гинекологични прегледи през 6 месеца. Цитонамазка ми правят веднъж годишно. На профилактичен преглед за гърдите ходя при мамолог.

# 4
  • Мнения: 1 085
Аз досега не съм си правила цитонамазка но трябва защото съм почти на 21  и водя редовен полов живот.Нещо ме е страх да си направя,защото на всичките ми роднини все им излиза нещо лошо.На вуйна ми 5-та група(правиха и операция), на братовчедка ми 3а група (имала гъбички) на майка ми и тя трета и незнам.Страх ме е на мен какво ли ще излезе защото понякога имам и гъбички аман. smile3511

# 5
  • Мнения: 9 814
Аз досега не съм си правила цитонамазка но трябва защото съм почти на 21  и водя редовен полов живот.Нещо ме е страх да си направя,защото на всичките ми роднини все им излиза нещо лошо.На вуйна ми 5-та група(правиха и операция), на братовчедка ми 3а група (имала гъбички) на майка ми и тя трета и незнам.Страх ме е на мен какво ли ще излезе защото понякога имам и гъбички аман. smile3511

Спокойно!Всеки проблем открит навреме се лекува много по-бързо и лесно. И да се бавиш с прегледите, проблема няма да си отиде сам! Peace

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Профилактичен преглед при гинеколога - веднъж в годината заедно с цитонамазката. Ако имам някакви оплаквания през останалото време, естествено пак го посещавам.
Колкото до гърдите...те не се преглеждат от гинеколози или поне аз не правя това при гинеколога си. За тази цел пак вднъж в годината посещавам мамолог.

# 7
  • Мнения: 4 784
Често ходя на профилактичен преглед. През два-три месеца. Освен као нямам моментни неразположения и не се налага и още по-често. Цитонамазка на 6 месеца. Гърдите не ми ги преглежда гинеколог.

# 8
  • Мнения: 931
Профилактично ходя на 6 месеца и веднъж годишно си правя и цитонамазка  Peace

# 9
  • Мнения: 931
А за гърдите ходя на мамолог имам познат лекар веднъж годишно защото не съм раждала все още а иначе майка ми ходи по - често на 5-6 месеца

# 10
  • Мнения: 686
Ходя през около 6 месеца, а цитонамазка - веднъж годишно.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ходих при гинеколог само през бременностите....но вече започвам на всеки 6м. Peace

# 12
  • Мнения: 1 477
Веднъж годишно ходя.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ходя през около 6 месеца, а цитонамазка - веднъж годишно.
И аз така. Ако нямам оплаквания нищо по-специално не изисквам.

А сега трябва да се организирам и на мамолог да отида.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 18:37 от Yanina

# 14
  • Мнения: 1 900
Цитонамазка и гинекологичен преглед веднъж в годината профилактично. А за гърдите ходя при мамолог който ме преглежда на ехограф. Peace

Общи условия

Активация на акаунт