Защо имам "бебешка коса"

  • 8 734
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Здравейте мами от известно време забелязвам започна да ми расте коса.Имам много къси косъмчета които непрекъснато стърчат нагоре Mr. Green.След раждането ми падна много коса,имах чувството че няма да остане,сега това възстановителен процес ли е newsm78

# 1
  • Мнения: 9 902
да.
На мен ми се случва няколко пъти годишно. Периоди на косопад, последвани от периоди на растеж. И си ходя рошава Simple Smile

# 2
  • Мнения: 743
Обикновено след раждането се получава силен косопад. След време, респективно, започва да расте нова коса. Така беше при мен и предполагам, че в това е отговорът. Иначе ще оплешивеем съвсем. Wink

# 3
  • Мнения: 4 916
И аз съм така. Все пак по-добре е да ти расте коса, отколкото да пада  Peace

# 4
  • Мнения: 649
И аз съм така. Все пак по-добре е да ти расте коса, отколкото да пада  Peace
Peace

# 5
  • Мнения: 750
Така е....който има бебе,има си и бебешка коса! Wink
И аз съм в отбора! Mr. Green

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз имам нова коса. Супер. Дава обем в корените.  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 149
И аз имам нова коса. Супер. Дава обем в корените.  Laughing
smile3521

# 8
  • София
  • Мнения: 1 890
 И аз имам, ама не отскоро, винаги съм имала.  Laughing Ако не я пригладя с гел, стърчи напред.  Close

# 9
  • Мнения: 2 414
И аз имам. Laughing

# 10
  • Мнения: 31 128
И аз имам. Като си направя опашка само я мазня с вода. smile3502

# 11
  • Мнения: 1 313
И на мен ми се появява понякога, нямам бебе Laughing Малко стърчи като си сложа диадема и трябва да я прибирам, но не ми пречи.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз имам  Peace

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
аз пък си мислех, че бебешка коса е тази , която ми виси отпред като "мини " бритон/ бретон ...как се пише и се изговаря, незнам Mr. Green...дълга е около 1 см. и винаги си е там - нито пада , нито расте Thinking...а гледам , че има хора , които изобщо нямат такова чудо...направо си почват дълги косми...

# 14
  • Мнения: 281
Нормално си е Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт