Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Здравейте днес бях на преглед казаха ми 100% момиченце даже ми показаха и ср.... устни  да вярвам ли  Thinking  може ли да се допусне грешка след седмица влизам в 9 месец. Искам вече да започна да копувам основните неща за бебето, но пак не сам сигорна тези срамни устни да не се окажат нещо друго  Mr. Green   
Цитирай

На шестото небе

То и на мене ми показваха 100% пишка  до края на бременоста,ама не е.Винаги стават грешки
Цитирай

гр.София

По приницип винаги има място за съмнение и за грешка. Но все пак ти си почти в 9-я месец. Така че може спокойно да отиваш на пазар  Very Happy . Ако се притесняваш че ще накупуваш всичко в розово пък може да излезе и момче вземи някоя друга дрешка в неутрален цвят. Успех и леко раждане  Hug. Ще чакаме да се похвалиш   bouquet
Цитирай

На планетата Земя

Здравей,

при момиченцата винаги може да има изненади. при момчетата по обясними причини грешката е по-малко възможна.

Какво да те посъветвам - купувай неща унисекс Smile

Желая ти спокоен последен месец и здраво бебче   bouquet
Цитирай

Стара Загора

Според мен е 100% вярно-бебето вече е голямо за да сбъркат пола  Peace Леко раждане  Hug
Цитирай

София

Доколкото знам момиченцата до последно са загадка, при момченцата е по-ясно  Peace
Леко раждане  Hug
Цитирай

UK, Harlow/София

Аз не бих чакала повече, а смело бих пазарувала.За кога да чакаш, в 10-ия месец сама ще го видиш.
Цитирай

Пловдив

И на мен ми казваха 100% момиче...еми родих момче.Бях пазарувала само розови дрешки(вкл.и розова кошара и стая си имаме).Грешки винаги са възможни.На моят син нищо не му стана като си поноси розовките дрешки.
Цитирай

Варна

Грешки винаги стават!!!Но можеш да понакупиш зелено и жълто като цветове.Но моят съвет е да не се уливаш много,щот после е по-готино като се появи бебока да пазариш.Пък и колко подаръци ви чакат живот и здраве!!! Laughing
Цитирай

UK

А коремчето как е остро или като топчица?
Цитирай

А коремчето как е остро или като топчица?
  остро е и все едно че съм нагълтала топка  35
Цитирай

UK

Незнам как беше но май острите бяха момченца.
Цитирай

Варна

На какъв ехограф те гледаха? 2Д, 3Д?
Цитирай

Ами ако не вярваш на доктора много, то купувай унисекс цветове - зелено, жълто, оранжево, червено, синьо също става и за момиче...
Цитирай

Грешки винаги стават. Почваи да пазаруваш, пък каквото дойде.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора