Да си купим ли машина за хляб?

  • 4 227
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 460
И аз от вчера съм горд собственик на машина за хляб - Северин. Още не съм я пробвала, но ще си взема някои рецепти от форума и започвам.

# 76
  • Мнения: 19 460
cotton4e, като си купиш машинка, ще ти дам рецептата за най-вкусните пълнозърнести хлебчета на света Peace
jaklins, мога ли да те помоля да ми дадеш рецептите и на мен? Като абсолютно начинаеща съм в дълбоко неведение за рецепти, съставки и др., та сега събирам материал и се образовам. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 369
И аз от вчера съм горд собственик на машина за хляб - Северин. Още не съм я пробвала, но ще си взема някои рецепти от форума и започвам.
ОТ КЪДЕ Я КУПИ?Искам да попитам ВСИЧКИ ВЪВ ФОРУМА - МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА ПРОВЕРИ В МЕТРО ИМА ЛИ МАШИНА ЗА ХЛЯБ И КАКВИ,И ЗА ЦЕНИ?Аз съм от провинцията и много ми трудно да отида в СОФИЯ.
Моля Ви помогнете ми? Praynig Praynig

# 78
  • Мнения: 5 178
В Метро в момента имало Аласка за 84 лв, май днес след обяд ще ида до там да я видя
Аз търся инфо за Северин, от къде мога да си купя
В Техномаркет имаха 3 модела Мулинекс за 150 до 200 лв, но май не искам толкова скъпа, че не знам колко ще я ползвам

# 79
  • Мнения: 369
да се похваля - от вчера и ние сме с машина за хляб  Wink Alaska, от Метро (мъжа ми отиде да я купува и каза, че се разграбвали като топъл хляб  Laughing )
снощи до посред нощите сме стоели да чакаме  Crazy но дочакахме и си хапнахме  Simple Smile пробвах една от рецептите в книжката, като и малко импровизирах
довечера или утре мисля да пробвам и козунак
Искам и аз. Praynig
Помогнете.Как да я купя?Нямам възможност да пътувам. newsm78

# 80
  • Мнения: 19 460
В Метро в момента имало Аласка за 84 лв, май днес след обяд ще ида до там да я видя
Аз търся инфо за Северин, от къде мога да си купя
В Техномаркет имаха 3 модела Мулинекс за 150 до 200 лв, но май не искам толкова скъпа, че не знам колко ще я ползвам


Северин има в Денси център. Вчера си я закупих от Студентски град. Но взех последния такъв наличен модел - исках да е с по-голямо количество - от 750 до 1,600 (така пише в книжката и на кутията), иначе да ви кажа ваничката ми се видя мъничка. Има две бъркалки, отложен старт и на-важното хлябът у в продълговата форма, а не във формата на куб, както видях че е при Мулинекса. Цената му е добра - 169 лв. Мулинексите бяха от 200 нагоре. Аз съм фен на марката Северин, имам кафе машина за шварц кафе от близо 17 годии - не е мръднала и това еше решаващото за да си купя тази марка. Съветът ми е - виж в сайта на Денси какво е налично - два или три модела Мулинекс и един с неизвестна за мен марка и се обади по телефона предварително. Вчера проверявахв магазина на Денси на Гоце Делчев - там нямаше каквото търсех. Но Денси има и в Младост 3 в Хит - може пък там да има, или днес да са доставили нови машини в Студентски град. Въпреки че още нямам отзиви за модела който купих ти го препоръчвам, защото прави и голям околичество хляб, има две бъркалки и отложен старт. А и както казах, формата за хляба  е продълговата, а не във формата на куб - на мен така ми харесва повече.

# 81
  • Мнения: 5 178
Проблема е, че съм във Варна

# 82
  • Мнения: 19 460
Извинявай, не съобразих. Потърси,  може Северин за България да имат сайт и там да попиташ къде доставят за Варна.

# 83
  • Мнения: 25 551

Помогнете.Как да я купя?Нямам възможност да пътувам. newsm78

Откъде си? Такива машини има във всеки магазин Метро. Виж в най-близкия до вашия град. А Северин мисля предлагаха на сайта на Бон Апети - май ги доставят с куриер.

# 84
  • Мнения: 369

Помогнете.Как да я купя?Нямам възможност да пътувам. newsm78

Откъде си? Такива машини има във всеки магазин Метро. Виж в най-близкия до вашия град. А Северин мисля предлагаха на сайта на Бон Апети - май ги доставят с куриер.
От  Плевен.Разболях се за тази машина. Cry

# 85
  • Мнения: 25 551
В Плевен няма ли Метро?

# 86
  • Мнения: 369
НЯМАААА.
Защо не са #Cussing out #2gunfire направили?

# 87
  • Мнения: 5 178
изпратих мейл до вносителя на Северин, във Варна продукти от тази марка се продават в  Ритони

Магазин Ритони  Варна бул."Цар Освободител" 255 , това е преди Сима и Техномаркет

# 88
  • Мнения: 5 178
Да питам и за Аласката, колко програми има ?
има ли отложен старт ( едва ли за тази цена )

# 89
  • Мнения: 25 551
Да питам и за Аласката, колко програми има ?
има ли отложен старт ( едва ли за тази цена )

Има всички необходими функции. Програмите са 12, има и таймер (отложен старт), има си всичко. И 2 години гаранция.

Общи условия

Активация на акаунт