секс по време на бременност

  • 2 431
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
секс по време на бременност,колко често и в каква поза е по безопасно

# 1
  • Мнения: 144
Амиииии, често колкото ти си поискаш, а позите както ти е удобно,но ако има някакво неудобство(болка) е по-хубаво да се консултираш с лекар.А това е индивидуално,защото някои жени нямат желание за секс,при други обратно.Ние се въздържахме от началото защото имах проблеми с бременността,после корема пречи и така Embarassed ooooh!  Но ти предценяваш най-добре  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 900
При положение, че имаш една нормална бременност и секса ти носи удоволствие няма проблем. Все пак спазвайте някакви разумни граници. Всичко е много индивидуално. Peace

# 3
  • Мнения: 1 029
когато бях бременна имах огромно желание за секс.Правихме много често и слава Богу никакви проблеми съм нямала.Знам, че при една нормална бременност (при която няма никакви проблеми) сексът не е противопоказен.Аз съм правила от началото до деня преди, който родих.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
Колкото ти е приятно, както ви харесва.

# 5
  • Мнения: 9 814
Предпоставки и забрани да не се правят секс има при рискова бременност, серклаж, много контракции и т.н. Ако бременността ти протича нормално няма пречки да правите секс, но внимателно, нежно и винаги, когато усетиш дискомфорт по-добре прекъсни половия акт. Peace

# 6
  • Мнения: 961
Каквато и поза да изберете, гледайте да не притискате корема.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 374
еми то зависи от много неща,но ако всичко е нормално няма никакъв проблем,аз лично правих до почти последния ден,позата-каквато ти е удобна,е с някой изключения де Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 521
Често, колкото ви се иска, а за позата, важното е да не се притиска корема и да няма болка. Най-важното е да нямаш забрана от лекаря ти.Ние до последно го правехме Wink

# 9
  • Мнения: 177
Благодаря ви,но аз се притеснявам и искам вашите отговори защото във първия месец прокървих ,а сега съм на два и половина и ме е страх да не са получи отново.

# 10
  • Мнения: 165
Зависи от желанието ти, няма проблеми да правите секс, но все пак трябва да сте внимателни, особено първите и последните месеци.

# 11
  • Мнения: 541
Благодаря ви,но аз се притеснявам и искам вашите отговори защото във първия месец прокървих ,а сега съм на два и половина и ме е страх да не са получи отново.

Аз бях като теб в началото. Прокървих и беше доста притеснително, но след като приключи историята с кървенето и всичко се успокой нямаше никакъв проблем при секса. Друг беше въпроса, че аз нямах голямо желание за секс.

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не сме се ограничавали в пози, но желанието ми доста наманля, особенно когато бременността напрадне и станах трудно подвижна Tired
Леко бременеене Hug

# 13
  • Мнения: 6 274
Благодаря ви,но аз се притеснявам и искам вашите отговори защото във първия месец прокървих ,а сега съм на два и половина и ме е страх да не са получи отново.
А какво казва доки по този въпрос ?  newsm78 Ние не бяхме правили нищо , откакто разбрахме , че съм бременна (разбирай , че имах проблеми), до втория месец след раждането . Защото доки беше категоричен , че ако искаме бебе , трябва да забравим за секс .

# 14
  • Мнения: 3 695
Консултирай се с наблюдаващия те гинеколог.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт