Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Хасково

Някой от вас ползвал ли е шише Авент и да му сложи каучукова биба /на др фирма/.Дъщера ми не яде  и вече се чудим да не би да е от силиконовата биба!
Цитирай

Белгия/София

Да, бибите на чико стават  Peace
Цитирай

На шестото небе

Да, бибите на чико стават  Peace
И аз съм с такава комбинация и детето не иска и да чуе за друг вид биба освен каучукова
Цитирай

София

На Чико стават, даже целия винт може да се сложи на шише Авент, което и те съветвам да направиш, защото на винта на Чико има дупчица, която се напасва с винтила за въздух на биберона.
Абе направо си вземи Чико, това са най-добрите шишета, второ дете гледам с тях, пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.
Цитирай

Стара Загора

И аз съм с такава комбинация защото не ми се сменяха целите шишета.
Цитирай

софия

И аз съм с такава комбинация- шише Авент с биба Чико. Малката категорично отказва друга конфигурация Very Happy
Цитирай

sofia

На Чико стават, даже целия винт може да се сложи на шише Авент, което и те съветвам да направиш, защото на винта на Чико има дупчица, която се напасва с винтила за въздух на биберона.
Абе направо си вземи Чико, това са най-добрите шишета, второ дете гледам с тях, пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.

...Най-накрая някой да Не похвали прехваленият Авент HugИ аз съм на Чико с двете деца.
Цитирай

Белгия/София

пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.

Авент каква връзка имат с Филипс? И Филипс ли са английска верига?  newsm78 Е, чак боклук не са, бебетата възприемат различно. Ако бяха чак такъв боклук едва ли Анджелина Джоли и част от останалите звезди щяха да си отглеждат бебетата именно с тези шишета и биберони  Very Happy
Не ме нападайте, моля,  Smile аз отгледах сина си с Авент и кусури не намерих  Peace
Цитирай

София

Авент каква връзка имат с Филипс?

Покупка, сливане...... нещо такова ще да се е случило:
http://www.avent.philips.com/en_GB/products/Feeding_Bottles_&_Teats.asp

Преди логото беше само Avent, сега е Philips Avent.

Цитирай

UK, Harlow/София

За това ли писах в темите ти за проучване на шишетата да НЕ взимаш Авент SmileТъкмо щях да те питам на кои си се спряла, че и аз бях в чуденка.Вчера си купих шишета на Чико, но специално търсех с каучуков класически биберон.

Моя приятелка също ми каза, че е ползвала шишета Чико с биберон на Авент.Но аз имам лично отношение (по ред причини Smile) към Авент и съм им обявила бойкот.
Цитирай

София

Имам едно питане, малко извън темата, за което се извинявам. Синът ми не иска да пие мляко от никакви други биберони, освен от каучуковите на Чико. Проблемът е, че като се роди бяхме взели едни доста мекички, сега никъде не мога да намеря същите, все са по-твърди, дори и след многократна стерилизация, която правя с цел омекотяване. Той отказва да пие от твърди, а другите направо ще се разпаднат. Въпросът ми е, виждали ли сте достатъчно меки такива  биберони?
Цитирай

UK, Harlow/София

Мисля, че тези са най-меките.Аз също търсех такива.Моя приятелка ми даде италиански каталог на Чико и там видях, че тези се водят само каучукови.Защото има абсолютно същите на външен вид които са каучук+силикон.
Цитирай

София

Биляна,мерси. Тези, които купувам сякаш са по-широки.
Цитирай

Стара Загора

Да аз съм ги ползвала с каучукови биберони и нямахме проблем  Peace
Цитирай

sofia

Мисля, че тези са най-меките.Аз също търсех такива.Моя приятелка ми даде италиански каталог на Чико и там видях, че тези се водят само каучукови.Защото има абсолютно същите на външен вид които са каучук+силикон.
Това са всъщност старите биби на Чико за шишета с тясно гърло.Доста рядко ги внасят(което е присъщо за Чико).Има ги същите и силиконови.По-широките и по-нови се наричат физиологични.И от тях има каучук отделно и силикон отделно,но не съм чувала да има "каучук+силикон",ако правилно съм разбрала. newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора