Подарък за свекърва

  • 1 726
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Момичета в неделя сме на рожден ден на свекърва ми а нямам никаква идея какво да и купим, става на 50.Моля помагайте.

# 1
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Това си е хубав юбилей! Аз за такъв повод, бих подарила картина. Но си зависи от човека, има хора, които не се радват на това. За мен е много стойностен подарък и остава за спомен. За моят 30 юбилей, един от подаръците беше такъв. Друг хубав подарък е колие или стилен часовник. Говорим за нещо по-така Grinning Успех с избора на подарък!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 367
Аз лично обичам да подарявам цветя в саксия.Има толкова разнообразен избор...Друга идея-ако носи бижута,подари й кутийка за тях.Това се сещам.Успех!

# 3
  • Мнения: 800
На 50-годишнината на маята свекърва (едната) й бях направила албум със снимки - от сватбата,  мъжът ми и бебка, само бебка - стана много готино, а тя много му се зарадва. На другата пък (тя обича много цветя) й бяхме направили с мъжа ми сандъчета с петунии (посадени вече) и на нея й се доплака от радост когато си видя балкона (докато тя гледаше бебка в другата стая ние ги наредихме на балкона й и я извикахме да види). Мисля че каквото и да подариш - важен е жеста не толкова самия подарък, досатъчно е че си помислила за човека и си избирала, опаковала, приготвяла нещото за него. Успех в избора

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Зависи от човека. Би трябвало малко или много да познаваш вкусовете й. Ако не, попитай мъжа си.
Но предложенията по-горе са добри-бижу, картина, цвете в саксия, билети за театър, масаж, книга. Ако може да си го позволите, екскурзия/уикенд в България/чужбина.

# 5
  • Мнения: 7 947
Часовник знам, че не е хубаво да се подарява...
Бих ти препоръчала нещо за къщата, домакинско, украса...Може да не е много функционално, но пък трябва задължително да е красиво и голямо!!!- това първо гледат - обема, знам аз Wink

# 6
  • Мнения: 2 388
Часовник знам, че не е хубаво да се подарява...
Хубаво е, но трябва да се "откупи", в противен случай отброява дните на приятелството. Simple Smile ( това е версията, която аз знам).

# 7
  • Мнения: 165
Аз лично бих подарила живо цвете, ако обича цветя, разбира се.

# 8
  • Мнения: 492
Пистолет и патрони (тя си знае работата)  hahaha hahaha Иначе сериозно по темата - люлеещ стол е добър подарък, но са скъпи. Може и някаква картина или ако е споменавала нещо за дома, за което все не й остават парички. Друг вариант е мъжа ти да я пита направо какво иска. Peace Сещам се още за колаж от снимки в рамка - в някоя рекламна агенция ще ви го направят.

# 9
  • Мнения: 7 947
 hahahaАко ще има люлеещ се стол - да не забравиш и плетения шал - като старите негърки по филмите! hahaha

# 10
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Моята свекърва също в неделя става на 50,но решихме да й подарим практичен подарък,пък и тя има нужда точно от него- хубава прахосмукачка ,на която ще се зарадва.Но по принцип и аз съм ЗА подаряването на нещо,което остава за спомен,защото това е юбилей

# 11
  • Мнения: 3 294
Бих те посъветвала да и вземете часовник , ако носи , мисля че и повода позволява  Peace

Общи условия

Активация на акаунт