53та Американска седянка

  • 14 890
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 940


(продължение на 52-ра тема)

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Indiana_007 - Ангелина

MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Еванесънт-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син
 

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 05:32 от victoria

# 1
  • Мнения: 393
Не може да бъде  ooooh!
ПЪРВА в новата тема съм  bouquet

# 2
  • Мнения: 384
Пу да съм втора
Отдавна не съм писала, но поне се старая да чета Embarassed
Benson честито ти ходещо момченце
Пумпал Иван е страхотен на снимките, точно като шеф го раздава Grinning
Всички болни да оздравяват
ние сме добре, ходихме до океана на разходка. това си пожела съпругът за рождения си ден / и аз си имам овен в къщи/
това е засега
 Hug

# 3
  • Мнения: 810
Ку, ку трета  Mr. Green

Джена, количките ще ви ги върнат ли  newsm78 и с багажа какво става? Сигурно още си бясна  Confused Много сладка снимка на Ноли, така от близо си личи колко много е порастнал, вече е голямо момче  Heart Eyes!

Бубка, много тъжно  Sad

Ние живеем извън събърбията, за да не караме, за да сме близо до всичко...с което си плащаме живеене под наем  Rolling Eyes Но толкова сме свикнали, че няма и да се преместим. То май кой как е свикнал..Ако бях свикнала да съм в къща с двор, едва ли бих си представила да се набутам в жилищна сграда със съседи отгоре, отдолу, отстрани, отзад  Laughing

Пингвин, в ЛА сме, далечко ще сте вие.

Ати, намерил си е ръцете човека  Grinning Спасение няма, ако това те тревожи  Laughing

Рая, а дано, и като се преместите да се похвалиш със снимки  Wink







Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 07:33 от Пумпал

# 4
  • Мнения: 1 147
Дет се вика, аз се радвам, че изобщо съм на първа страница.... ама да се изкажа, айде аз пу - четвърта!

Хубаво се преброихме, няма ли да си говорим...... Laughing

Снощи гледах The kite runner, много хубав.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 07:19 от Зора

# 5
  • USA
  • Мнения: 559
Benson, честито проходило момченце!  Heart Eyes  И Кристиан го мъчат зъбите (първите) и той така се буди и приревава през нощта. И така сме от доста време. Дано скоро да поникнат.

Зора, добавих го филма. На мен последно ми харесаха  August Rush, Becoming Jane и Stardust.

Джена, дано да ви върнат количките и останалия багаж!

# 6
  • Мнения: 405
Вече и аз не знам какво е, ама реших, че е зъби, защото не смуче, а по-скоро хапе (леле колко му е яха захапката, направо ми нарани едното пръстче!). Та баща му донесе една чесалка и сега е много доволен и си я гризка. Simple Smile

Днеска ми е ден за размисли по повод кариерта, та исках да питам тези от вас, които са со стоели с децата известно време - 1-2 години например, как се справихте с работата след това? Трудно ли беше да намерите работа, трябваше лид а държите някакви упреснителни курсове? Как възприемат работодателите факта, че сте си гледали децата толкова време? Изобщо каквото се сетите. На мен общо взето с всеки изминал ден ми става все по-трудно да си представя как някой друг ще го гледа, поне сега като е толкова малък. От друга страна от училище още са ни насадили, че едва ли не е фатално да имаш "дупка" в резюмето. Та така, много кофти се чувствам и се стремя да намеря най-вярното решение, така че да се чувствам добре (а може би просто много искам).

Уинкс
, точно това и при нас го има, събужда се по никое време, проревава за 1-2мин и след това пак се отнася. Нещо го мъчи, ама какво? Пък май е малък за зъби още - на 3 месеца е само.

# 7
  • Мнения: 393
Ani моята банда мина през ECL. Голямата щерка изкара два триместъра (в 9-ти клас). След първият, учителката каза, че няма проблеми да приключи, но е по-добре да изкара една пълна година година. Следващата година я одобриха за ..IB. Малките минаха една година. Това е много добра програма. Синът ми от нула английски, след три месеца започна да чете (започна в Киндергарден) Щерката каквото беше научила през лятото на басейна с местните и хоп във втори клас (първи и предучилищна беше в частно немско у-ще). В началото бъркотията в главите им беше пълна. 
Презумцията на тази програма е ЗА английски език на хора на които АНГЛИЙСКИЯТ ЕЗИК НЕ Е РОДЕН (майчин) език. Не знам до колко Калин говори и разбира англ. Голямата ми щерка, въпреки че изкара тестовете по математика и по англ на много високо ниво, пак я плеснаха в ЕСЛ. Прдполагам, че в Монтесори също има ЕСЛ. Както са ти казали и други майчета, това са допълнителни за децата часове САМО за англ. език. Иначе децата са в НОРМАЛЕН клас (който разбрал-разбрал, който не...) 

# 8
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Tandoori , зависи от детето. Всеки случай е индивидуален. Звънни ми, ако искаш да поговорим.

Мони дойде няколко месеца преди да започне Киндергарден и веднага го записаха и в ESL. По някое време видях, че го дърпа надолу и едва го измъкнах от там. Явно във всяко училище подхода е различен.

# 9
  • USA
  • Мнения: 559
Атти, и при нас това започна към 3-4 месец и на периоди изчезва и пак се появява. Аз все си мисля, че е от зъбите, но ето вече е на 9 месеца, а няма зъб. Но то зъбоникненето си е бавен и труден процес за някои деца.
За кариерата не знам какво да те посъветвам. Преди да забременея бях сигурна, че ще си гледам детето известно време, но обстоятелствата не го позволиха. Тръгнах на работа като беше на 5 месеца. Харесвам си работата, но завиждам на майките, които могат да си гледат децата по-дълго. За дупката в резюмето не мисля, че е толкова фатално.
Гледа се какъв ти е бил опита преди това. Въпреки, че аз като се върнах на работа имах чувството, че някой ми е изтрил мозъка - нищо не си спомнях. Но тези спомени бързо се завръщат.  Mr. Green Мен такава дупка не би ме спряла да наема някого, като знам родителството колко много работа е.

# 10
  • Мнения: 1 783
Запис. С много интерес чета за ЕСЛ-а. Пишете повече, Аталанта, какво забеляза, трудно ли беше да го изтеглиш?

# 11
  • Мнения: 2 563
Малък въпрос: регистрирането на чужд гражданин на посещение в България още ли стават в МВР до 48 часа? Не ги ли регистрират вече на летището?

# 12
  • Мнения: 7 091
Atalanta, затрила съм ти телефона, прати на лични плс! Ние с Калин сме на теста сега в 11 часа, ще пиша после какво е станало.

# 13
  • Мнения: 2 185
Хиър, не съм сигурна, но мисля че не ги регистрират на летището  Thinking. Работя в хотел, от полицията ни изискват списък с данни на всички гости и мисля, че така става регистрацията. Разбира се, не всички спят в хотели, но и не всички влизат през летището  Thinking , тъй че е възможно да трябва сами да свършите тази работа, но пак казвам- хикак не съм сигурна.
Тандури, стискам палци, да е фалшива тревога и да се окаже, че няма нищо сериозно с Ели  Praynig
Иван и Ноли ми обраха отново точките с новите фотоси  Heart Eyes
Честито ходещо момченце на Бенсън, много оправен твоя мъник  Peace
Рая ужасна ситуация с твоето бабе. Тръпки ме побиха направо, аз съм твърдо против намесата на всякакви баби и дядовци в семейството и в гледането на деца ( е, лесно ми е да говоря, засега нямам такива  Wink ), но разбирам, че ти нямаш избор в това отношение. Мъжът ти няма ли позиция по въпроса, не забелязва ли проблема? Малката има ли респект поне от него или и с него се държи така? Аз бих поставила ултиматум на бабата-или играе по твоите правила с твоето дете, или скъсване на отношенията. Това е висша наглост от нейна страна  Stop . Надявам се, да не съм те засегнала  Hug
При мен нищо интересно  newsm78...последния ми работен ден е след 10 дена и нямам търпение вече, че ми писна в тъпия хотел  Tired

# 14
  • Мнения: 3 367
Az iнтервюирам хора за нашия офис и мога да кажа че дупка в резюме за гледане на дете е абсол.приемлива. Зависи от професията и парите/позицията която се целят,но определено не е голям минус. Повече от 3 години обаче идва множко,наскоро имахме подобен случай и момичето не мина пробния период.

Общи условия

Активация на акаунт