ОКТОМВРИЙСКА мама хапва таратор, а месото й мирише на обор

  • 12 296
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 80
   Добро утро момичета!Искам да ви се извиня,че вчера неможах да дойда на срещата,но ми беше много лошо и даже за пръв път съм гушкала тоалетната SadМного исках да се запозная с вас,но дано скоро да имам тази възможност!
 Аз мисля бебето поне до втората си годинка да е при нас.Едно че иначе трябва да го сложа в детската стая при баткото,а той е ученик и трябва да се наспива добре и второ да си го слушам да не се задави докато спи или нещо такова.

# 271
  • Мнения: 206
Докато ви изчета и то за друга тема дойде ред Simple Smile
Срещата и за мен беше много приятна и полезна, радвам се, че се запознах с вас момичета Hug
Трикси мило, не трябва да ми благодариш за сандвича Hug, трябваше още да си хапнеш Blush
Гладам поразчистили сте този уикенд, браво момичета, айде сега да е лека седмицата за всички ни, само усмивки и позитивни мисли и случки  bouquet

# 272
  • Мнения: 817
Благодаря ви за отговорите, момичета! Радвам се, че има повече мами на моето мнение, че бяха започнали да ме карат да се чувствам като една прекалено загрижена майка. Аз също знам, че бебечетата могат да повърнат докато спят и ако не си до тях може да се случи нежо много лошо ( да не дава Господ).

# 273
  • София
  • Мнения: 183
Благодаря ви , милички! Знаех си, че ще ме разберете.  Hug
Аз преди да забременея си мислях, че бебето от самото начало ще си има детска (те и плановете в това отношение се позабавиха и няма как да се осъществи сега), но сега не мога да си представя как по цяла нощ ще се чудя какво ли прави в другата стая. Друго си е с едно повдигане да му хвърлиш един поглед в кошарката. А и вечер с това ставане за кърмене, по-добре да е по-наблизо. За сега смятам да е в спалнята при нас. Живот и здраве смятаме да купим кошарка и скрин за неговите дрешки.

# 274
  • Мнения: 817
Сладурки, дойде време да си изберем заглавие за новата тема. Имаме засега това предложение:
1. Лято иде, после есен, а ОКТОМВРИЙСКИ мами чакат с песен!
И няколко от миналия път
2. ОКТОМВРИЙЧЕТО расте си кротко, мама пази форма със разходки
3. ОКТОМВРИЙКИТЕ са вече ясни, имат си отбор за цяла ясла....
4. Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи

# 275
  • София
  • Мнения: 368
Ей,  sunny_77, аз да си призная нещо - вчера на срещата видях една жена която седеше сама с едно детенце и се оглеждаше, аз си помислих, че си ти и ходих да я питам, та се поизложих  Embarassed  Embarassed  Embarassed ssissi, ми е свидетел, малко ме е срам!

# 276
  • Мнения: 206
Подтвърждавам Peace
Аз съм за тема номер 4 Hug или 1

# 277
  • Мнения: 817
Аз съм за тема № 4  Peace

# 278
  • София/Търново
  • Мнения: 805
Номер 3  baby_neutral

# 279
  • София
  • Мнения: 368
На мен ми харесва най - много номер 4

# 280
  • София
  • Мнения: 183
номер 4 Peace

# 281
  • Мнения: 80
Ей,  sunny_77, аз да си призная нещо - вчера на срещата видях една жена която седеше сама с едно детенце и се оглеждаше, аз си помислих, че си ти и ходих да я питам, та се поизложих  Embarassed  Embarassed  Embarassed ssissi, ми е свидетел, малко ме е срам!
  Много съжалявам,че така се е получило!Имах огромното желание да дойда и въобще не съм очаквала така да ми стане.Детето като ме видя да гушкам тоалетната и ми вика:"Мамо ти да не се опитваш да се самоубиеш?" JoyГолям смях е,все ги ръси едни.
  На мен тема номер1 много ми допада,макар че всички са много готини.

# 282
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро Simple Smile
Аз се излюпих най сетне  Blush
След малко тръгваме към МД за резултатите от БХС. Малко ми е притеснено,дано всичко е наред.
Северинка,браво за изпитите! Моята сесия започва сега имам 4 нови и 2 стари,а въобще не ми е до учене,ама няма как. Иначе моите държавни изпити са през октомври,та сигурно ще се наложи да ходя на поправки  Sad
За бебчо,и аз мисля че трябва да е при мама,поне до годинка,даже и повече. То и на мен ми приказват,че било по-добре да свиква само,ама аз нещо не си го представям...
Иначе ние сме в тристаен и място има,колкото си поискаш,но самичко няма да го оставя,по скоро ще командировам таткото в друга стая  Naughty
Mylilli ти как си? Не отмина ли вече кървенето? Направо ми става жал за тебе,ако трябва да лежиш още  Hug Аз издържах по-малко от седмица  Whistling
Гери,ще се чуем скоро да се видим и наприказваме,малко да изгрее това слънце само  Hug

Аз съм за тема номер 4  Grinning

# 283
  • Мнения: 10
Хайде и аз на всяка манджа мерудия hahaha
Аз съм за номер 4
Освен това съм на същото мнение като останалите,че бебчето трябва да е при нас,иначе както някой беше казал ще търчим като линейки и докато се усетиш то съмнало Joy
Так ще ни е по-спокойно има и друго моята дъщеря често се буди нощем да пие вода още не съм и махнала решетката на кошарата ,че пада и трябва аз да  стана.Ако е в отделна стая има да си вика за водаааааааааа Mr. Green

# 284
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен. Аз да успея да открадна малко от служебното време  Mr. Green
Малкият е още при нас и ще е така докато се роди бебето, след това ще се наложи да го командироваме в другата стая с баба му.
Милии ние живеем в къща със свекърите ни и реално ползваме само две стаи, защото другите не се отопляват, но се справяме. На мен лично ми беше доста кофти и сега се чудя с две деца, едното от които лудо по цялата си глава  Crazy как ще е, но пък от друга се успокоявам, че циганите живеят по 13 в стая и пак се оправят  Mr. Green
Шарийз за лудите деца да знаеш, че не е от зодията, до дете си е. Мойто е рогато и като си науми нещо ела виж дали ще го откажеш Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт