Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Използва ли някакви специални методи,жестове или вие бяхте активната страна?

# 1
Аз го свалих  Embarassed

# 2
Опита всякакви начини. Добре, че е търпелив.

# 3
  • София
Аз си го свалих на един рожден ден Blush Ми харесах си го, кво да правя сега, ако бях чакала на него...я камилата, я камиларят Crossing Arms
Е, разбира се, той и до ден днешен дълбоко вярва, че ме е отстрелял и че е голям майстор, но....някои заблуди е по-здравословно да се поддържат Sunglasses

# 4
Аз го свалих,защо ли ми трябваше. ooooh!

# 5
  • weltweit
Трудно  Mr. Green

# 6
  • София
Със стъписващи дързост и нахалство.  Laughing

# 7
Трудно. отне му бая време - от първи клас сме съученици. Той ме сваляше в 7-ми клас, аз него в 10-ти, в 11 бяхме гаджета, после пътят ни се раздели - и след 12 години - бум! Май стана взаимно, макар че той бе много активен

# 8
С една флейта.

# 9
Просто така.

# 10
  • В страната на ненаучените уроци ...
Не ме е свалил той , а за него!Не ми харесва да съм жертвата ,предпочитам да съм на мястото на ловеца!  Laughing

# 11
  • Там където е семейството ми
Моят срамежливко от класа.Всеки ден почти се мъкнеше при мен на работа,пък никаква инициатива от негова страна. Crossing Arms

Стоях,търпях и не издържах най-накрая. Crossing Arms
Свалих го набързо,без да се мая много.Няма да си гледаме черните очи само,дето ги нямаме я..... Crossing Arms

# 12
  • София
Хихи....ние май се свалихме взаимно....
Ама преди това сме били много смешна картинка - нито аз правех нещо по въпроса, нито той  Laughing Добре, че имахме хора около нас, та поускориха нещата Mr. Green

# 13
Каза ми: "Ето такава жена си търся!". Ами намери ме, сега не се оплаква, щото сам си ме пожела Mr. Green Joy

# 14
С ляв прав Simple Smile
Ами той се въртеше около мен ама аз даже не разбрах, та братовчед ми ме светна, че ме харесвал. И бяхме на купон в един хотел на карандила, аз си пийнах, той си пийна, танци манци, ама той не се сеща да направи нещо, само ми говори и ми се усмихва. И накрая взе да вика на една друга там, принцесо ...., и аз го дръпнах, и май аз му скочих, не помня, накрая алкохола беше много  newsm78
Но на другия ден, на трезво, той вече си пое инициативата  Twisted Evil

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт