Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 119 отговора

Използва ли някакви специални методи,жестове или вие бяхте активната страна?
Цитирай

Аз го свалих  Embarassed
Цитирай

Опита всякакви начини. Добре, че е търпелив.
Цитирай

София

Аз си го свалих на един рожден ден Blush Ми харесах си го, кво да правя сега, ако бях чакала на него...я камилата, я камиларят Crossing Arms
Е, разбира се, той и до ден днешен дълбоко вярва, че ме е отстрелял и че е голям майстор, но....някои заблуди е по-здравословно да се поддържат Cool
Цитирай

Аз го свалих,защо ли ми трябваше. ooooh!
Цитирай

weltweit

Трудно  Mr. Green
Цитирай

София

Със стъписващи дързост и нахалство.  Laughing
Цитирай

Трудно. отне му бая време - от първи клас сме съученици. Той ме сваляше в 7-ми клас, аз него в 10-ти, в 11 бяхме гаджета, после пътят ни се раздели - и след 12 години - бум! Май стана взаимно, макар че той бе много активен
Цитирай

С една флейта.
Цитирай

Просто така.
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

Не ме е свалил той , а за него!Не ми харесва да съм жертвата ,предпочитам да съм на мястото на ловеца!  Laughing
Цитирай

Там където е семейството ми

Моят срамежливко от класа.Всеки ден почти се мъкнеше при мен на работа,пък никаква инициатива от негова страна. Crossing Arms

Стоях,търпях и не издържах най-накрая. Crossing Arms
Свалих го набързо,без да се мая много.Няма да си гледаме черните очи само,дето ги нямаме я..... Crossing Arms
Цитирай

София

Хихи....ние май се свалихме взаимно....
Ама преди това сме били много смешна картинка - нито аз правех нещо по въпроса, нито той  Laughing Добре, че имахме хора около нас, та поускориха нещата Mr. Green
Цитирай

addicted to phone

Каза ми: "Ето такава жена си търся!". Ами намери ме, сега не се оплаква, щото сам си ме пожела Mr. Green 35
Цитирай

С ляв прав Smile
Ами той се въртеше около мен ама аз даже не разбрах, та братовчед ми ме светна, че ме харесвал. И бяхме на купон в един хотел на карандила, аз си пийнах, той си пийна, танци манци, ама той не се сеща да направи нещо, само ми говори и ми се усмихва. И накрая взе да вика на една друга там, принцесо ...., и аз го дръпнах, и май аз му скочих, не помня, накрая алкохола беше много  newsm78
Но на другия ден, на трезво, той вече си пое инициативата  Twisted Evil
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 119 отговора