ИТАЛИАНСКИ И ИСПАНСКИ ГРАНИТОГРЕС

  • 3 948
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте предстои ни ремонт на терасите и ни препоръчаха испански гранитогрес а не български.може ли да ми кажете от къде да го купем и евентуално кака нървят като цени.Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 511
Оттук купих нашия гранитогрес. Цените варират,в завикимост какво точно искаш. Разгледай.

# 2
  • Мнения: 7 430
Щом си решила да е гранитогрес, гледай да е по-грапав Peace
Аз още се чудя какво да сложим на терасите за да не се хлъзгам newsm78

# 3
  • Мнения: 8 999
В един лъскав магазин си харесахме италиански гранитогрес на много прилична цена /но все пак доста висока/. Аз съм хрътка и реших да поразгледам и другаде, но с ужас открих абсолютно същия /дори щампите отзад на плочите бяха същите като на скъпия/ гранитогрес в друг магазин, на половин цена. Питам ги защо им е толкова евтин, а те ми отговарят: "Ми, защото е китайски!". Така или иначе го бях харесала като цвят и реших да си го купя, но предпочетох "китайската цена". Майсторът, който ми го постави каза, че е много добър.
Мисълта ми е, че масово се предлага китайски гранитогрес, но на "италиански и испански цени", та не е зле да пообиколиш и по-невзрачни магазини, където поне са откровени и не са надули цените.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ооо, да и ние си взехме италиански гранитогрес произведен в Китай, цената не беше ниска обаче   Laughing Ще го видим колко е добър, уж се реди без фуги, това също ще го видим  Laughing

# 5
  • Мнения: 54
благодаря ви момичета.днес ходих до централния склад на СИКО и харесах италиански за 23 лв.И в един квартален магазин в  Младост 3 беше на същата цена, същият модел с тази разлика че има безплатен транспорт.А от централния склад до горубляне ми казаха 10 лв

# 6
  • София
  • Мнения: 2 801
baibibi, сподели къде е този магазин, моля те! Оставам с впечатление, че ти винаги знаеш къде има и по- евтино.
Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт