Защо крием възрастта си?

  • 3 280
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 992
Пък на мен някои 30 годишни ми се чудят как съм се омъжила на 21 и как планирам бебе от 18... Laughing
Сетих се за един познат, който ми казваше, че го дискриминират за позиция на работното му място, защото бил прекалено млад... Rolling Eyes
Тъй че и да си млад не е съвсем готино.  Laughing

# 46
Абе то млад, стар  е относително  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 479
Никога не си крия вьзрастта!Набор 1966-та. Laughing

# 48
  • Мнения: 3 720
Не крия, бързам да си кажа, че да не предположат "любезно" 5-6 год. отгоре. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 940
Не крия. На 29 години съм, на толкова се чувствам, на толкова изглеждам. За другите мога само да гадая защо прикриват- най-вероятно им е необходимо някакво себедоказване, което е в пряка зависимост от възрастта.Чувствали са се добре, най-вероятно в младостта, и искат там да останат.

# 50
  • Мнения: 17 546
Възрастта не е порок и не я крия. Имам колега обаче, който е 59-ти набор, а разправя, че е 69-ти след като жена му го заряза (а тя много издържа!) щото си въобразява, че изглежда млад, млад... та чак му идело да каже и 79 -ти, пак щели да му повярват! Mr. Green ooooh! Не разбирам такива хора. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 226
Балу твоя колега е голям комплексар.
Аз нямам комплекси.На 34 съм.През лятото ще стана на 35 и к`во от това.

# 52
  • Мнения: 1 897
Не крия възрастта си, но и не я афиширам.И двете според мен са напълно излишни.

# 53
  • София
  • Мнения: 928
Никога не съм крила възрастта си  Naughty

# 54
  • Мнения: 24 467
Не знам, не я крия, не познавам човек, който реално да го прави. Тя не е от значение.

# 55
  • Мнения: 1 038
Не си крия възрастта, не познавам и хора, които да го правят.Това го срещам само по ТВ-то.Много са ми смешни, като започнат да се офлянкват.

# 56
  • Мнения: 17 546
Та и Ирен Онтева от 15 години е все на 22... Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 367
Не крия възрастта си,както е видно от никнейма ми /със сигурност не съм на 76 години,да не стане объркване,ей!!! Laughing/.Все още има непознати хора,които се обръщат към мен с "момиченце".  newsm44 Ако си навия на ината и почна да боядисвам косата си,за да прикрия белите косъмчета,сигурно ще ме мислят за още по-млада.Ама аз-не,пусти мързел......

# 58
  • Мнения: 17
Да, но и да си много младолик не винаги е изгода. На мен все още ми казват "млада госпожице" и ми искат да доказвам, че съм пълнолетна, пък аз съм на 28...

# 59
  • Мнения: 2 792
Мисля, че само невъзпитан човек може да зададе директен въпрос за възраст. Има малко изключения, когато е допустимо (въпрос от лекар, например).
Мисля, че е само  ограничен човек, би се  интересувал от възраст, стига да си го заинтересувал.  Вълнуващо е да изненадаш с възрастта си, когато си впечатлил. Цялото вероятно гадаене в тази насока, никога не съм  го свързвала с невъзпитание.

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 10:20 от Кифлата

Общи условия

Активация на акаунт