Ученици пребиха учителка, заплашват я с изнасилване

  • 33 096
  • 544
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46
Пишела им неизвинени и двойки?

Не си разбрала. Пишела е двойки, вместо неизвинени. За което не е съвсем нейна вината, признавам. Учителите нямат право да гонят от час, нито да изключват ученици. Те само ги прехвърлят в друго училище и всички го знаят. Чувството за безнаказаност на учениците, както и неподходящите кадри са причината да се стигне дотам.

Между другото, преди време в един друг форум прочетох нещо, което ме накара да се замисля. Момиче на 15-16 години, което демонстрираше фриволно поведение и се фуклявеше пред останалите как прави луди учителите си, призна, че уважава само тези, които имат смелостта да я изгонят от час, въпреки, че и двете страни знаят, че е забранено. Тези, които не смееха да го направят, тя ги правеше на луди калинки.

Много добре съм разбрала. Изречението включваше и двойки и неизвинени.

Вторият абзац на постинга ти включва случаите, за които предлагам в предната си публикация по-сериозни наказания с изражение в бъдещия им живот.

# 46
  • Мнения: 3 826
малко ще изместя темата, ама...

смятате ли, че такива деца, дето "ги карат да учат" е необходимо, да се принуждават да ходят на училище до 10-и или 12-и клас???
абсолютно съм съгласна с твоите мнения - аз деца не видях -
видях  примати някакви , бъкат от енегрия и хормони , английски няма да научат , вижда се от километри , по- добре в производство  ,
а деликатната учителка е ясно , че няма да се справи с тия приматчета , след като и родителите им не са успели да ги научат да уважават учителите си .

# 47
  • Мнения: 25 586
малко ще изместя темата, ама...
абсолютно съм съгласна с твоите мнения - аз деца не видях -
видях  примати някакви ,

Утре започва от... вчера. Ето тази тема е много поучителна. Днес никой няма право да прави забележка на детето ти, утре учителката в ДГ или училище няма право да го наказва, после - примати. Чия рожба са тези примати, на маймуните от зоопарка ли?

# 48
  • Мнения: 1 092
  Пазя го въф тайна, наистина ли смяташ че поведението на "децата" е нормално? И че хората преувеличават като се възмущават?


Е те това пък къде го написах?
Ма естествено че не е нормално!
И дума да няма!!!

Но от другата гледна  точка не и е там мястото на тази учителка,колкото и умна да е тя, щом не може да озапти класа си!
'А определено това е много важна част от работата и!

karlota , казах че не вземам страна да не ме захапете ма то точно това стана! Sick
Аз не желая децата ми да си имат вземане даване с такава учителка!
И за сега,все още в градина, учителките им са невероятни педагози и успяват да се справят с 25 буйни и почти неконтролируеми деца.
Това за мен са учители!

А пък това Да не ти дава Бог да се срещнеш с подобни "деца", защото тогава друга песен ще запееш! #2gunfire, направо не искам да го коментирам!!!

# 49
  • Мнения: 369
Тази сутрин гледах новините по БТВ.Видях и записа от телефона.Потресена съм от поведението на УЧЕНИЦИТЕ.Учителката каквато и да е,учениците НЯМАТ ПРАВО ДА РЕАГИРАТ ТАКА.ТОВА Е БЕЗОБРАЗНО ПОВЕДЕНИЕ.СРАМ ЗА ДЕЦАТА НИ.ТОВА НЕ ПРИЛИЧАШЕ НА ЧАС ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.
И..... РОДИТЕЛЯ -  #CrazyЩЕ СЪДИ УЧИТЕЛКАТА #Crazy
[/b]

# 50
  • Мнения: 25 586

А за родителите им?  newsm78
На тази възраст може да са самостоятелни единици, но са наш продукт. Каквито си ги възпитаваме, такива ще си ги гледаме по новините.

# 51
  • Мнения: 369

А за родителите им?  newsm78
На тази възраст може да са самостоятелни единици, но са наш продукт. Каквито си ги възпитаваме, такива ще си ги гледаме по новините.
Много точно казано - РОДИТЕЛИТЕ ТРЯБВА ДА ВЪЗПИТАВАТ ДЕЦА СИ И ДА ИМ КАЗВАТ  КАКВО ПОВЕДЕНИЕ ДА ИМАТ В УЧИЛИЩЕ.

# 52
  • Мнения: 3 826
како Сийке , и ние сме били деца , и помним ,
така ни възпитаваха едно време - учителят се уважава , или както се казва - ''учителят винаги е прав '' , и не че не сме правили магарии , но  уважавахме учителите и сега виждам колко правилна е тая патриархална система
не може тая учителка да отива и всеки ден да се състезава с '' децата '' кой кого  и то за ''великата ''заплата от 350 лева , че накрая и бащата на онова биче щял да я съди !?!?!
това ''дете''  утре като излезе в живота доста бой ще изяде ( пряко или косвено ) , докато се научи  как да се държи
не може родителите да прехвърлят отговорността за възпитанието на ''децата'' на учителите , просто няма да се получи

# 53
  • Мнения: 374
има ли къде да се види този клип?

# 54
  • Мнения: 1 220
Съгласна съм с Как'Сийка, днес е започнало вчера и бих добавила "утре започва от днес".
Ана_ Каренина, както вървят нещата не мисля, че това "дете" утре, в живота, ще изяде доста бой докато се научи, старх ме е , че доста хора около него ще ядат бой.... От това ме е страх...  Има проблем с дисциплината и той трябва да бъде решен, а защо никой не иска да го реши!?

# 55
  • Мнения: 649
Лошата семейна среда, липсата на дисциплина в училище, материалните различия между децата, както и компютърните игри и филмите с насилие са сред основните причини. родителите забързани от ежедневието си, забравят да кажат на децата си колко много ги обичат, да ги прегърнат, да ги целунат. Учителите са си виновни, те позволяват учениците да се държат с неуважение към тях!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 825
Защо се получава така според мен - при едни от безпаричие, хората се чудят как да вържат двата края и изобщо не обръщат внимание на децата си. При други пък- с многото пари, се получава едно разглезване на децата им и чувство за величие и безнаказаност. И в крайна сметка чакаме училището да възпита децата ни, а забравяме колко важен е личният пример.Така мисля. newsm78 И още нещо- няма намаляване на поведение, изключване и т.н. като едно време ,  все ги е страх учителите и директорите да не им закрият училището и така...

Много точно казано. Peace

# 57
  • Мнения: 4 733
Както има кофти деца-ученици, така има и кофти учители.
Потресена съм от репортажа, в който момчето посегна на учителката. Потресена съм и от фирмчето, в което учителя гол имитира секс и да не казвам какво си бие.
 Родителите са виновни, да. Въпросния учител също е бил дете и някой не се е справил с грижата да му създаде точните морални ценности.
 Възпитавам детето си добре. Въпреки че скоро се запитах дали не греша, като я мотивирам да бъде добра, разбрана и човечна...Честно казано винаги тя е потърпевшата във взаимоотношенията с връстниците и.

# 58
  • Мнения: 46
Силно преувеличавате чутото и видяното.
Е изобщо не стояха толкова остро нещата.
……………………………………………………………………..
Е как може да наречеш които и да е деца дебили?
Малко трябва да се засрамиш,мъж на години а пък се държи така Naughty
При никакви обстоятелства ,никой не може да си позволи да нарича някой Дебил!

Отново с теб, Пазя го въф тайна, се захващам, защото не знам дали осъзнаваш, но на практика си представителна извадка на всеобщото настроение на българина да се държи като щраус със заровена в пясъка глава, но със щръкнал оголен з****к.
Не само мога да си позволя да ги нарека „дебили”, което е много мек израз за тези изродчета, но за съжаление само това ни остава – да ги наречем дебили, да ги изругаем или поне да го изкоментираме адекватно, защото, имайки предвид чудесната ни държавица, нищо друго няма да им се случи на тия долни копеленца, освен да ги посърбят малко задниците от нашите попържни по техен адрес.

А пък всички високоумни заключения за това, къде е коренът на случващото се днес и кой е виновен, в случая имат ефектът на разводняване на конкретиката. Докато обсъждаме проекцията на миналото върху бъдещето, не можем да се правим, че не виждаме настоящето.
А фактите са: Имаме една крехка жена, която е завършила английска и българска филология, възпитан и фин човек, с чувствителност, изправена срещу банда разбеснели се оранготани, нежно наричани деца.
Истината е, че всяка наказателна мярка, дори и срещу възрастни хора, според нашето законодателство има и ВЪЗПИТАТЕЛЕН ХАРАКТЕР. Как точно ще препоръчате да продължи възпитанието на тези ДЕБИЛИ, така, че когато вече не са в непълнолетие, да не се държат като изтървани от зоопарка горили?
Виждам доста добре написани мнения, но не прочетах нито една препоръка или каквато и да е конкретика по точно тази случка. А тя е отвратителна и нищо по-малко от това.

# 59
  • Мнения: 369
Накъде отива света? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт