Дързост и красота - 5 или ТЕЙЛЪР Е ЖИВА!

  • 24 740
  • 585
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 273
Айде и аз да се мушна в темичката. Ами Мейситу май бая бързо я умориха два пъти.
Мерси за темата. Но и аз съм разочарована, че Шийла се появи. И дете от Масимо. Значи брат на Ридж!!!!!! Дали ще е лудо като майка си?

# 31
  • София
  • Мнения: 9 950
И к'во имаше ли бой в парламента днес или да не ме е яд, че съм изпуснала нещо  Joy
Така де, като няма ДиК (уф много ми е странно това, Дик, аз съм свикнала с B&B) да обсъдим политиката  Wink

Докато няма филм, отдавна се каня да ви пусна този линк за децата участвали в сериала http://www.childrenofsalem.com/days/soapkids/bb/bbkids.html. Надявам се да ви е интересно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 784
Значи брат на Ридж!!!!!!
Как брат бе, нали Даяна уж се казвало? Или аз съм в грешка???
Мерси за линка Лана, тъкмо започвам да разглеждам...
Ооо, то само Ричу дето не сме оревавали, сега и него! Аман от възкръсвания, те съвсем измениха сюжетната линия с тия възкресения или те по повод Великден  Grinning Grinning Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 1 402
Ох не  Joy много се забавлявам ...няма как следващата тема трябва да се казва: "Ричу е жив, Стефка му е майка, Масимо с дете от Шийла"  Mr. Green

оххххххх Бой в парламента нямаше, обаче се издирваха нещо, кой искал да говори от трибуната пък после духнал ...абе тъпотия.

Мис  Арк благодарности за преразказа   bouquet

Лана започвам да разглеждам децата.

# 34
  • Мнения: 4 496
Лана, страхотен линк! Половината ги бях изпозабравила, особено Рик и Бриджет...  bouquet

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Добре де, коя е жената между Бриджит и Рик на снимката newsm78

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
В близките серии Томас ще бъде изненадващо пораснал тинейджър

# 37
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Защо ли...?  newsm78
Сигурно е време да се чифтоса с Амброзия,хахаха.

# 38
Благодаря на Лана и Мис Арк за всичко, което ни показват, пишат, разказват.
 Peace  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 4 582
тук съм и аз
интересно ми е какво  ще измислят още сценаристите
Благодаря на Лана и Мис Арк за всичко, което ни показват, пишат, разказват.
 Peace  bouquet  bouquet

и аз благодаря  bouquet

# 40
  • Мнения: 4 496
Добре де, коя е жената между Бриджит и Рик на снимката newsm78

Нима не позна усмивката на Амбър? Mr. Green

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Може би червената коса ме заблуди

# 42
  • Мнения: 198
ТЕЙЛЪР Е ЖИВА!как,защо , кога  Joy
извинете за оффА Wink

# 43
  • Мнения: 1 218
Това "Тейлър е жива" ми звучи като една реплика от някоя от тия по-долнопробните сапунки въртяни из кабеларките, не се сещам точно как е заглавието на филма , но репликата е тази " Лаура е бременна" и така 10 серии се проточват докато се изредят всички герои , да изкажат заветната реплика  Crazy
Та така и ние " Тейлър е жива"  Joy

Някой горе-долу знае ли кога да очаквам моята любимка да се появи в целия си блясък и разкош  Flutter

# 44
  • София
  • Мнения: 9 950
К'во предлагаш, за да ти кажа?
Можеш да напишеш "Брук е страхотна! Няма по-красива, умна и готина мадама от нея в ДиК" или "Тейлър е лицемерка" (това повече ми харесва) и веднага ти казвам Simple Smile
Майтап!
След около 3 месеца ще се появи (в целият си пластичен блясък) като дух  Joy, а след около 10 месеца - в цялата си силиконова прелест (щях да напиша от плът и кръв, ама има и друг материал доста Grinning)!

Общи условия

Активация на акаунт