Дързост и красота - 5 или ТЕЙЛЪР Е ЖИВА!

  • 24 704
  • 585
  •   1
Отговори

Анкета

Защо гледате ДиК?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 60
  • Мнения: 4 784
Според мен въпросът не е в това да спрем да пишем, а по-скоро спорът да е в нормални граници, да не преминава в заяждане.

# 61
  • Мнения: 2 401
Иииии що материал сте навъртели.  Мойта любимка се била завърнала  Grinning. Кой каза нещо против Шийличка?  Laughing  Връщам се да изчета подробностите.

# 62
  • Мнения: 1 218
E , хайде и аз спирам...
Много исках обаче да намеря едно линкче, рових рових и ... ще трябва да преразкажа.
Та провело се някакво изследване - събрали n -на брой жени и n -на брой мъже. Поставили им задача да оценят по техни си критеррии, коя от 2 мадами е по-красива - според тях нали. Едната била чаровна кукла, без забележки, а другата - ...бе що годе добра.
И познайте...
От n - на брой мъже всички посочили категорично перфектната мадама.
По-интересно било обаче при жените. Водени от своята вътрешна завист , 80 % посочили невзрачната, като по-красива, като изтъкнали куп измислени дефекти на истинската красавица)  и само едни 20 % успяли с половин уста да изрекат истината.
Това исках само да кажа и аз  и спирам  hahaha Та сега да не вземете да се познаете и вие в ония 80 % де  hahaha

p.s.  Спирам наистина - няма повече, макар че не виждам някой да е преминал нормалния тон при този наш спор  Laughing

# 63
  • Мнения: 4 496
Предлагам да пуснем анкетка в подфорум "Татковци"... Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 1 402
Предлагам да пуснем анкетка в подфорум "Татковци"... Mr. Green

Хахаха оригинална както винаги ....

Според мен въпросът не е в това да спрем да пишем, а по-скоро спорът да е в нормални граници, да не преминава в заяждане.

Изразила си се много точно, не искам никой да спира да пише, а наистина да е в нормални граници!

# 65
  • Мнения: 2 401
Тейлър е по-убава в главата, Брук - в тялото. Така бива ли?
Ама за Шийла никой не ми писа, що не ви кефи?

# 66
  • Мнения: 198
Тейлър е по-убава в главата, Брук - в тялото. Така бива ли?
Peace точно така
като се появи Тейлър в сериала си казах- ето една истински Красива жена- сега гледам по снимките и си мисля всеки път- ЗАЩО БЕ, защо някой който изглежда по този начин си прави операцийки newsm78

а в Шийла има нещо сбъркано - тънките устни , може би Twisted Evil

# 67
  • Мнения: 4 784
а в Шийла има нещо сбъркано
Всичко в нея е сбъркано  smile3513

# 68
  • София
  • Мнения: 9 900
Шийла беше готин злодей в началото, сега ми е безразлична. Но е интересен образ, за разлика от Морган.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 634
А някой знае ли кога Шийла пак ще изчезне от сериала  Rolling Eyes, много ми е напрегнато като се завърна пак  Mr. Green, и хич нямам желание да гледам.

# 70
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Лана, страхотна си с коментарите?Давай! JoyА Морган кога ще се появи? И тя ли ще се върне с някое дете на Ричи? newsm78

# 71
  • Мнения: 317
офффффффф ooooh! аз не съм се записала в новата тема и се чудя що не пишете  Thinking
 айде отивам да чета  Crazy

# 72
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Предлагам да пуснем анкетка в подфорум "Татковци"... Mr. Green
Хахаха,трябва да е в "Дядовци".  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 218
Предлагам да пуснем анкетка в подфорум "Татковци"... Mr. Green
Хахаха,трябва да е в "Дядовци".  Laughing

Що бе Шаври я пишат още вървежна - виж ,че нави зет си. Значи може и в "тийн"
 Joy Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 604
странно как не съм знаела за тази тема-аз, която следя ДИК от поне 94-95 година Shocked
Записвам се, ще следя с интерес PeaceДа попитам и аз-Тейлър жива ли е, или нарочно така сте кръстили темата за по-голяма сензация?Аз се чудя пък какво стана с близначката на Амбър-забравих й името, както и кога ли ще се появи Ерика, дъщерятя на Шийла?Малко се издразних,че пак изникна тази Шийла, можеше повечко време да си стои зад решетките.

Общи условия

Активация на акаунт