ЮЛСКИ бебешори '08(тема 37)

  • 10 708
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
Това е последният и най-нов до момента брой. Предстои пролетния.

# 16
  • Мнения: 4 371
Днес направих сметка, че ми трябват около 100 лв. за бебето, без количката - ще вземем за начало плот за преповиване, козметика, одеало(пелена му казват някои) си поръчах от един американски сайт, $16. И комплект за изписване. Така мога да отгледам още няколко деца Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Дуци, то май за първо бебе са най-големи разходите...

# 18
  • Мнения: 326
Дуци, то май за първо бебе са най-големи разходите...
Май май си е така. Хем имаш стари неща, които да ползваш, хем знаеш кои са ненужните и не се харчиш за тях. Аз все искам да купувам, но като се замисля, колко бебешки дрешки и играчки има в къщи и се отказвам. Всъщност големи неща пак ще се купуват - скрин, количка, легло.
А бе то разходите тепърва ще се увеличават. Докато бебето е малко може и евтино да минаваш, ама като пораснат .. ей тогава вече ... не знам.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 19:38 от Kokolin@

# 19
  • София
  • Мнения: 1 098
И аз питах по вестникарските репове за списанието, и го нямаше. Макар и абонирана за него, се ядосах и исках да си го закупя,ама не го намерих.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Ето и от мен едно коремче в градация  Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235750

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
rita_zita, зимният брой на "Моята бременност" го има навсякъде. Учудвам се, че не си го намерила. Специално за будките до спирката на тролеите на СУ и тази на Паметника Левски гарантирам.
Иначе пролетният брой още не е излязал, затова го няма.

Toni_baraboni, много сте сладки ти и бебчо.

# 22
  • София
  • Мнения: 123
НБМ,не си единствена и аз моето бебе не съм го виждала от 25-ти февруари,а сега съм на ЖК 4ак на 23-ти SadКато гледам има мами,при които бебо си е сменил пола,а дано и моето да е от тях Laughing

За списанията аз имам купища от "Моето бебе и аз" и "9 месеца" от първата бременност,сега си взимах пак някой и друг брой,но като гледам то едно и също горе долу пише.

Боже,Тони ти си като манекенка,аз до юли сигурно ще се търкалям,а не съм ка4ила пък 4ак толкова,само 7 кг.

# 23
  • Мнения: 1 951
Тони барбарони много сладко коремче  Grinning

А на мен още не ми е изскочил пъпа, въпреки че ми е доста по-голямо коремчето  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Каквото и да си говорим, фактите са си факти: 10кг. +
До края прооооосто не ми се мисли, особено като гледам какъв апетит ми се е отворил. Днес използвах паркинга на Макдоналдс и за да ми разрешат да си оставя колата, трябваше да се направя на клиент, какви донати са пусналиииииии, не мога да спра да мисля за тях  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 782
Дуци   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 883
Днес направих сметка, че ми трябват около 100 лв. за бебето,

И аз съм така Laughing Днес бях в Пигиса и се чудих какво да си взема newsm78 Нищо не ми грабна окото. Накрая взех 3 чифта чорапки за снахичката . Почти събрах нещата за Тортата от памперси-нямам търпение да я направя, ама е чак за средата на Юни ooooh!

Дуци  и другите мами с второ детенце. Вие ще си взимате ли за бебчо нови` Аспиратор, ножичка и термометър newsm78 Много съм на кантар.

# 27
  • Мнения: 4 371
Аспиратор, нокторезачка и термометър за ухо смятам да купя, но последното е за двете деца Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 883
Аспиратор, нокторезачка и термометър за ухо смятам да купя, но последното е за двете деца Peace

Ползвала ли си такъв термометър. Удобен ли е? И по-важното точен ли е  Peace

# 29
  • Мнения: 693
Дуци и аз си мисля дали да не дам малко повече парички и да си взема такъв, защото имам чувството, че онзи за дупе няма да мога да го използвам  Embarassed пусни линк към този, който си си избрала, ако не те затруднява! Аз май не мога да разбера кой как се ползва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт