Желаещи да влязат отново в Зоната? - III част

  • 12 724
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
Искам първо да забележите колко съм ранобудна. ooooh! bowuu
Блу аз мила съм се застопорила в моемнта на 50кг точно и си карам на салати,солети,млека,яйца,много рядко месце.До неделя ще изкарам така,ще хапна на празника  Laughing и от понеделник вторник се връщам при вас. Hug Оооо,щях да забравя-честито минусче. Все така да те радва кантарчето.

# 46
  • Мнения: 73
Сушеница  smile3506 ама вие и луканка, и бекон ще почнете да хапвате. Лорка...  да влизаш в пътя, че да не се разправяме smile3513
Blush , поне не набивам шоколади и кроасани, затова съм доволна Wink
за пръв път от месеци не тъпча захар преди и по време на мц, но спирам Flutter , обещавам

закуска (6.00) - 1 яйце + 1/2 краставица + 3 маслини -1блок
закуска 2 (към 9.30) - 1/2 краставица+1/2 яйце+извара+зехтин - 1блок
обяд (12.30) - ок.100 гр. месо+броколи+зехтин+3 маслини -2 блок
закуска 3 (към 9.30) - 1/2 краставица+1/2 яйце+извара+зехтин -1блок
мисля вечерята да е 2 блока и още една закуска 1 блок, да ми станат общо 8 блока
Ако не умра от глад ще карам малко така, че не мога да се събера в дрехите си.
Великден как ме плаши, ще сме при баба, а тя какви неща готви ooooh!

Блу, ти влезе в серия, пу-пу-пу  bouquet
А бе, Славче, как може да станеш толкова рано  hahaha
 Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 276
А бе, Славче, как може да станеш толкова рано  hahaha
Може, може...  hahaha

Лора, харесва ми менюто ти. Много е важно да се хапва на често по малко... и като гледам ти точно това правиш. Браво! Hug Скоро очаквам и ти да влезеш в серия...  Joy

Slav4e_Av4e, чак на мен ми става тъжно като се помисля какъв ще е резултата при теб "от празниците". Вече една седмица се настройваш как ще "празнуваш". Мила, защо си причиняваш това? По-добре мисли как ще опиташ от всичко по малко... и ще гледаш да се ограничиш в рамките на 1500 кал... дори и да са само козунак и курабийки... Не искам във вторник да дойдеш и пак да ми кажеш, че си 52.  newsm78 Не ти ли омръзна вече постоянно да сваляш до 50? Аз не, че съм по-различна... но поне съм с настройката, че няма да ям по празниците... Ех, да мога даже да отслабна още 1 кг до 01.05 ... ще съм си изпълнила целите за април месец.  bowuu

# 48
  • Мнения: 73
Скоро очаквам и ти да влезеш в серия...  Joy
Praynig Praynig Praynig
Ох, вече ми е празнично, а трябва да се работи.... Sad
 
Весел празник

 bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 16:13 от Лора_

# 49
  • Мнения: 4 435
Блу   Blush Blush Blush.Ми слаби са ми ангелите. Confused Пък и няма да се метна като луда да ям 2 козунака.Ама виж с един може и да се справя. Joy Наистина нямам чак такава воля.

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 7
Христос Возкресе на всички!
Не съм влизала отдавна, но сега искам да ви кажа, че съм на диетата от две седмици и с малки забежи я спазвам стриктно, но съм доволна, че съм свалила 4.800 гр. А най-хубавото е как се чувствам и как хората около мен забелязват, че съм отслабнала. Това дава страхотен стимул, че сега дори не ми се яде кознак...Засега, де, то не се знае....Хайде, светли празници на всички и успех!

# 51
  • Мнения: 1 111

.... че сега дори не ми се яде кознак...

а аз си хапвам по половин козунак с кафето,т.е. цяла сутрин си чопля от тук-от там... Embarassed

Иначе, Галя 76, поздравления за волята и за упоритостта ти Peace

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 7
E, tuly, това с волята и упоритостта беше до вчера, защото вече съм с две хапки козунак напред, но не издърах и не защото ми се ядеше много, а просто ми прехвалиха един козунак и аз нали съм си лакома....Викайте ми "Лакомото мече" Simple Smile Днес пак бях с 300 гр. по-лека, а утре ще видим....
Поздрави на всички!

# 53
  • Мнения: 73
Пак ли всички са извън Зоната?
Аз съм яко навън тези дни, но се връщам от утре Whistling , само да измисля менюто Confused

# 54
  • Мнения: 4 435
Аз днес си правя един протеинов ден.Все се каня да започна Зоната,ама все изкача някое пътуване и естествено оставам мнооого далече от нея.А бъдещата булка докъде е стигнала? Flutter

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!
Аз отдавна не съм писала, но днес вече не издържах и реших да ви се похваля!
Бавно и полекичка, с малки издънки от време на време отслабнах с малко повече от 9 кг. за близо 2 месеца, като целта ми /вече имам цели/ е да ги закръгля на 10 преди да е изтекъл и вторият месец! А дали ще успея, не знам, но дори и да не стане, бърза работа нямам....
Май станах много подробна, но все пак исках да ви го споделя, въпреки че май няма много хора, които искат да влязат отново в ЗОНАТА.
Какво става с вас? Защо така оредяват редиците ни /не че аз бях много активна тук/, но се надявам просто да нямате време да пишете, а не че не сте в ЗОНАТА....
Сега ви пожелавам приятен ден и ако има някой, да пишеееееееееееееееееееееееееееееееееееее!

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Аз ще пишааааааа
И така! Момичета трабва ми съвет за "СОЕВА ЗОНА". Не ми се купува книгата, а ми казаха 1 здравословна рецепта със соеви кубчета и елда. Елдата както и да е, но соевите кубчета дали са протеини или въглехидрати ????  newsm78
Знам, че д-р Бари Сиърс е писал книга и за соевата зона .... но не ми се дават пари за нея, така че да попитам запознатите.

Ах! Още нещо ... колко грама соеви кубчета са равни на 1 блок ?

Общи условия

Активация на акаунт