Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Мина повече от месец когато падна първото ни млечно зъбче и все още не се показва ново започнах да се притеснявам и мисля да ходим на снимка за да видим изобщо дали ще се покаже
Цитирай

София

Ни?  Laughing
И при Дияна имаше известно забавяне. Но направи консултацията със стоматолог. Дано няма проблем при детето ти.
Цитирай

Italia

според мен изчакай още малко и го заведи на стоматолог за снимка.И на нас ни паднаха вече 2 долни зъбчета ,но за около 2 седмици избиха ,но гледам че едното нещо малко  отзад излиза  Rolling Eyes.Аз от личен опит казвам като малка ми е паднал млечен зъб и не се появи до ден днешен само че заден зъб , спомням си ми правеха два пъти снимка ,но зародиш нямаше.Не искам да те плаша  Hug,надявам се при вас да е всичко наред Hug 
Цитирай

София

Заведи детето на зъболекар, за всеки случай.
Цитирай

Добрич

Заведи детето на зъболекар, за всеки случай.
н
Но не бързай да се притесняваш.При синът ми се получи така с горните зъбчета.
След два месеца се показаха новите.
Цитирай

София

Мнооого е рано за притеснения.
  На щерката горните 4 зъба сме ги вадили почти едновременно.
8 месеца детето беше без зъби, чакахме, чакахме. Накрая почнах и аз да се притеснявам, а не ми се искаше да я снимаме излишно.
  Излязоха си зъбите.
Цитирай

София

Рали има още време до смяна на млечните зъби, но за твое успокоение ще ти кажа че аз ходих почти 1 г. без предни 2 зъба, защото ми ги извадиха едновременно... Мина доста време докато се покаже зъб  Tired Правиха ми снимка за да се види дали има зародиши. Оказа се че просто по-бавно ми растат зъбите. Така че няма проблем, и на твоето дете ще порастне зъбче, но може да се консултираш с зъболекар за да си спокойна. Успех Hug
Цитирай
Благодаря ви .Значи има вероятност да ни излезе зъбче.И другата седмица ще направим снимка за да знаем със сигурност.И отново много  ви благодаря сега съм по спокойна,че има надежда
Цитирай

Пловдив

На сина ми му паднаха рано долните 4 зъбчета. Трите излязоха до месец, а четвъртия докато излезе сигурно мина година, но въобще не се притесних, да не повярваш Very Happy
Цитирай
Да ви се похваля вече имаме зъбче .Много съм щастлива
Цитирай

Stara Zagora

А колко е нормално след падане на зъбчето да излезе на негово място новото/приблизително/
Цитирай

Честито за зъбчето! И на сина ми много се забави. А и не пада 2-ро. Първото му падна през август, друго излезе почти 2 месеца по-късно и от тогава няма друго. Беше на 6 г. и 3 месеца. Щерката тъкмо направи 5, а вече 2 зъба й се клатят, много ми е странно колко са различни.
Цитирай

Sofia

Консултирай се със стоматолог. При всяко положение, обаче, едва ли ще направи нещо - ако няма корен отдолу другите зъби ще се съберат, ако има няма как да го накарат да порастне по-бързо... Но пък ще е кофти, ако му затворят мястото...
Цитирай

София

Не се притеснявай!
На дъщеря ми всички зъби й никнеха по 5-6 мес. след като са паднали Wink
Опс, видях, че вече имате зъбче... Честито!  Smile
Цитирай

Пловдив

Здравейте мами,
Мойто притеснение се състой в това, че моя син е на 3 години и от долу няма едно зъбче / никога не  е имало. Това е зъбчето преди кучешкия. И незнам какво да правя
Кунсолтирах се със стоматолог и той ми каза да отида на снимка за да се види дали има "ядро", ако има ще излезе като започне да ги сменя, но и може да си търси място някъде другаде да излезе, ако се упира в някаква костица.
Така на една позната на сина й, които е  20г. му излезе посредата на долното небце.
За сега мисля в понеделник да го водя на снимка, та да видим.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора