Как да познавате сайтовете за ментета!

  • 3 233
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 529
Аз си поръчах тестер на Omnia Cristalline супер нетраен и аромата е различен от този който бях мирисала в парфюмерия.Много хора са доволни от гет аз може би съм кърък.Ще пробвам някой път с парфюмите им.

Omnia Cristalline по-принцип EDT - тоалетна вода, което ще рече не е трайна.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 746
Аз пък никой дпсега не познавам, който да е доволен от парфюми от гет.бг- независимо дали са тестери. А и цените им са толкова съмнително ниски на  някои аромати. ooooh!

# 32
  • Мнения: 2 414
Жалко,бях се навила да поръчвам оттам. ooooh!

# 33
  • Мнения: 199
В първи момент цените в Гет наистина изглеждат малки, но това са цените за най-малък обем!Обикновено за -15 мл.За 30-50 и повече -цените са съвсем нормални.
Когато избрах този сайт за своята първа онлайн-поръчка точно там цените бяха дори малко по-високи от Мегашоп,например .Тогава поръчах "МаксМара"-класическа и "Любов в Париж"/Нина Ричи/.Бяха за подарък в чужбина.Притеснявах се много тогава да не са ментета ,затова ги тествах!/подаръците бяха за мама и сестра ми, затова/.Сигурна съм ,че са оригинални.Просто на 100%.
Според мене в България няма 100%-но  сигурен сайт,навсякъде може да искоче менте.
Това е риск.Който не иска да рискува отива в ЦУМ.
И аз искам да купувам оттам парфюми и козметика, но ,уви ,нямам такава възможност!

# 34
  • Мнения: 87
Аз по принцип не съм се отказала да поръчвам от там,но със сигурност от никъде вече няма да поръчвам тестери.Просто не ми върви с тях.На нас наистина неможе да ни се угоди хем искаме евтино,хем пък супер качество.

# 35
  • Мнения: 337
А какво мислите за този сайт www.cocord.bg
Цените ми се струват дори малко завишени ........ newsm78

# 36
  • Мнения: 202
А какво мислите за този сайт www.cocord.bg
Цените ми се струват дори малко завишени ........ newsm78
Цените са като в МОЛ- овете като в Beauty zone,но те имат и реален магазин и там цените са същите взимала съм си от тях и съм доволна всичко си беше с стикер на официалния вносител аз съм доволна, но не купувам парфюм всеки ден и предпочитам да дам пари за нещо сигурно, а не нещо което прилича на този парфюм които съм си харесала.  Peace

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз съм поръчвала парфюми и тестери от Мегашоп и от Ивис. Читави си бяха. Може да съм уцелила. Но винаги има едно съмнение. И сигурността наистина е в магазина или сайтовете на Конкорд и Драка.

# 39
  • Мнения: 249
Аз съм поръчвала парфюми и тестери от Мегашоп и от Ивис. Читави си бяха. Може да съм уцелила. Но винаги има едно съмнение. И сигурността наистина е в магазина или сайтовете на Конкорд и Драка.



аз също съм много доволна от Ивис и Мегашоп,само тестери съм поръчвала,но винаги са били в хубава кутийка,с целуфан, а някой от тестерите/предимно от мегашоп/ имаха и капачки

# 40
  • Мнения: X
Поради зачестилите съмнения  в  сайтове за парфюми смятам да Ви светна!


е, добре, слънце, и той к'во?

не знам за вас,но аз направо се заслепих ooooh!

# 41
# 42
  • Мнения: 529

Това е parfum-bg.com. Поръчвам от там и съм доволна. Ако прочетеш горната тема, ще видиш че и другите са доволни.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 13:05 от FairyTale

# 43
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Забелязвам, че авторката идея си няма как вървят наемите по Витошка, както и колко струва поддръжката на един сайт, хостинга и Интернет рекламата.

Не знам до колко разбира от парфюми, но мнението и за поддръжка на сайт е изключително некомпетентно.

# 44
  • Мнения: 306
Цитат на: malka_lunа
Хаха ,пиленце да си купиш парфюм от интернет е толкова вълнуващо колкото да си си поръчащ и телеки пепърстек  онлайн. До някъде си права но парите за реклама на повечето такива сайтове надвишават  наем на бул.Витоша.А поддръжката на сайта е много по-скъпа разходите по един магазин.Така ,че това не е аргумент защо са евтини ментетата. Naughty

Ха-ха,пиленце може да ме нарича само съпругът ми!
Определено е "много" вълнуващо когато "компетентните" консултант-продавачки,"любезно"ми разясняват всичко,което ги попитам.
Но не  е това най-важното.
Риск има и в единият и другият случай.
Айде,нека всеки сам прецени за себе си,от къде да пазарува,големи хора сме!
Аман от компетентни разбирачи! ooooh!
Пиленце!

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 18:09 от kukuruzka

Общи условия

Активация на акаунт