"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 10

  • 17 561
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 95
 Добро утро мацки!Как сте четници-нещо тия дни кривите от симеоновския път?!
 Аз теглих чертата и за 8 дни съм -1,5кг като последните 0,500кг постоянно варират.На см е същата картинка по около -1см.
  При малката се оказа,че не са само зъбки.В петък следобяда продължи с температурата и я заведох на лекар-оказа се вирус.Утре сме на преглед да и проверят ушите да не я е ударило там,че има в много гаден грип-с висока т.,главоболие и отпадналост.При нас много дечица и майки го изкараха.Пазете се вие!Надявам се другите сладурковци да се вече по-добре!
  Здравей kalateya!Симеонов консултира и по скайпа,но прегледа вече е 60лв.,а всеки следващ е по 20лв,ако е по скайпа е безплатен.Спрямо твойте изисквания мисля,че този режим се доближава максимално до тях.Аз преди да почна също бях на Дюкан смъкнах първите си кг там и сега е много по-бавно от предвиденото.

  Слънчев и усмихнат ден! 

 
  bouquet

# 61
  • Мнения: 367
Добро утро на всички Hug
Кантара не мърдааааааааа
ще го сменяааааааам
Давам му срок до утре сутринта и послееееееее
Дано утре вече да го прескоча туй килце вечеееееее  smile3506
Нещо почвам да се отчайвам
Преди три дни нещо чупнах лекинко от един шоколадец ама чак пък тъй да зацикля зяряди това newsm48
Уф чувствам се кофти тази сутрин - няма движение надоло
Дано да тръгне вече  Weary

# 62
  • софия
  • Мнения: 290
Felina  успокой се де , ти имаш малко да сваляш ,затова ще е побавничко ... пък и ако питаш мене , не ти зле положението , не дей се тръшка , премери си мерките , може там да има минус  Hug Споко , мери се по-нарядко и си внушавай ,че си отслабнала  Crazy  Wink Wink   bouquet

# 63
  • Мнения: 304
Felina, не ме карай да ходя преждевременно на море и да дойда да те  fight smile3534. Нормално е да има такава "съпротива", а и ти си с малко кг и при теб става по-бавно, защото все пак става въпрос за няколко кг. Наистина вземи се измери и следи промените в мерките. При това не мисля, че е толкова важно кантара да показва определена цифра. В никакъв случай недей се отчайва, защото психичното състояние мноооооооооооооого влияе на всяко начинание. Ние сме с теб  Hug

# 64
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,
аз не съм режмна, но от утре се включвам пак, защото се чувствам много зле и гузна заради тази храна , която погълнах.
felina аз също много бавно свалям. За един месец бях свалила точно 1 кг., но от към сантиметри мърдах надолу.
Сега не знам какво е положението, но имам чувството, че съм в изходна позиция и от утре мисля да ставам като войниче Simple Smile

Лек ден на всички

# 65
  • Мнения: 367

Ей дай боже всеки му такива мерки smile3521
Мерси момичета за подкрепата аз утре правя 2 седмици
В самото начало веднага свалих 3 кг и така се зарадвах и след това една колеблива половинка ту я има ту я няма и сега я няма ама хапнах малко шоколад
Сега пак се стягам и надявам се да тръгне пак надоло
Аз имам да свалям 6 кг не са като 15 ама ме делят от това да ходя с кеф на плаж
На корема имам едно гадно мазно дето трябва да го унищожа
Преди качвах ама не изглеждаше така зле
Явно ЕГНето си казва думата
И така да върнем времето назад
Аз в края на другата седмица трябва да съм - 1 1/2 кг ако ще да ми се драйфа от салати и обезмаслени сирена и яйца
Айде аз стискам палци на вас вие на мен

 Hug Heart Eyes Peace

# 66
  • Мнения: 649
Момичета дайте съвет,
сестра ми живее в Испания. Бременна е в 7 г.с., но има кървене от около седмица и повече. Ходи при двама лекари, гледаха е на видеозон и казаха, че всичко е наред с плода, развива се нормално, чуват се нормални тонове. Но кървенето не спира (слабо е, но все пак има)
Лекар от България ни каза, че трябва да пие Нош-па. Но там не продават такъв продукт, няма и заместители. Според вас ще имам ли проблем с изпращането по пощата на лекарства.
Нека някой да сподели ако има такъв опит.
Благодаря Ви

# 67
  • Мнения: 367
Хей Десика не знам какво се прави но колкото до това дали може да се изпращат лекарства  - обади се до куриерските фирми и питай
Телефона  на Ди Ейч Ел - 0700 17 700
Хайде успех да се стабилизира сестричка  newsm10
 Hug

# 68
  • Мнения: 367
Харесвате ли ми новото дупе  smile3533
Айде малко за спортна злоба реших да сменя картинката  newsm53
Като стана такава банкет ще вдигна ха ха ха
Айде  Hug Hug Hug на всички

# 69
  • Мнения: 699
Здравейте и от мен. Режимни ли стеееееееее? Аз да. Днес си имам помощник и си е друго.
Felina наистина не са много килограмите, които имаш да сваляш и е нормално да става по-бавно. Аз нали се изложих 2 дни почти и сега съм все едно в началото на турнира от април. Но не се отчайвам хич, даже се амбицирам повече и ще им видя сметката. И аз искам такова дупе като твоето, ти какво си мислиш?
^desika^ питай и прати ако може лекрството, тук всички които имат проблем им дават но-шпа и магнезий (който е с някакво друго име), но си е добре да е изписан от лекар. Аз също имах кървене, но не беше толкова продължително и моята лекарка каза, че се появява, когато е около датата за цикъла, а в началото е когато плода се захваща за матката. Дано всичко е наред и няма повече проблеми, кажи и да бъде спокойна само.
Тия дни ще си измеря и сантиметрите, че нещо зараязах нещата от към тази им страна, но съм доволна, че няма големи поражения върху кантара, а и съм спокойна, че стигнах до тук.
Усмихнат и слънчев ден на всички.

# 70
  • Мнения: 1 218
Добро утро муцунки  Hug
Току що станах и се метнах на компа  Crazy
Нещо съм се пристрастила ми се струва.

За desika мисля , че това нош па е само за болките, мацките в темичката за отчетни за ноември ( аз я посъветвах на лични
 да пита там) , защото пият нещо друго и си лежат само. Ако искаш аз ще питам desika  Peace

Фелинчето какво гъзе е избарало лелееееее  малеелей  Crazy Айде след месец да се фръцкаш с такова същото и ти на плажа  Hug

нанди за  ключето от шоколада ли  .... е виж в кой е, ако можеш да се рабереш с него:


хихихихи

# 71
  • Мнения: 1 218
Аааааааа забравих да кажа на Виктория   , че това  -  "за предпочитане мляко" е само в най-късната вечеря, с оглед на това, че после си лягаш , да не е тежка за храносмилане храната  Peace
Сиреч цял ден си хапваш според листите,( ако нямаш възможност - ядеш млеко , което ти замества едно хранене) и после най-късната закуска ти е млекце ( но няма проблеми ако ти е гладно да си хапнеш нещо от лист 1)

Felina , забравих и на теб да кажа, че вчера като тръгнахме на север, за малко да дойдем и до Варна, но някъде по-средата на пътя обърнахме, че ми стана лошо. Отврат е направо, тъкмо се настроиме за нещо , и аз сговнясвам работите  Sick
Та по тоя повод, вече отказахме тотално екскурзийката до Египет и ми е много мъчно  Cry Cry Cry

АКо се сетя още нещо, ше пиша  Crazy

# 72
  • Мнения: 1 218
desika ето и отговора от мамите. За сега само едно момиче ми отговори , ще видим и другите какво ще напишат :
За кървене на мен изписаха дуфастон+но шпа+бусколизин.
На други изписват утрогестан- влагалищни глобули ли са,таблетки ли не знам.
Определено след всичко,което и аз съм изчела в чужбина не смятат,че това е голям проблем и оставят всичко на природата. Ако стане-хубаво,ако не-другият път.
Това не е най-правилната практика според мен. newsm78

Ма щом лекар го е казал  newsm78  Сега видях , че и hayasy е потвърдила за но-шпа то  newsm78
Направо пращайте тогава, от проба глава не боли  Peace

# 73
  • софия
  • Мнения: 290
^desika^  имам подозредние ,че може да не пристигне , ама може да проваш , с колет4е или нещо такова да го мушнеш м/у други неща , или ако намерите някой които патува или пък по автобусите дето пътуват , нали може да се праща багаж , поне преди можеше. Тя къде е сестра ти?

Djindjari  да бе , аз се светнах , ама късно , понеже го бях прочела и съм останала с обеждението ,че е за всичките хранения от лист .1..... абе заблеяна патка съм.... и на всичките дето са от лист 1 все мляко гледам да хапвам , та чак вече ми писна от толко кисело мляко .

# 74
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Добър ден и от мен bowuu
десика,  най-добре ако можеш го изпрати по някои които пътува натам, предполагам че ако помолиш няма да ти откажат такава ъслуга, а за но-шпа мисля че няма да навреди ако го пие и без да е изписано от  лекар.Дано всичко премине и скоро да черпиш за племенник Hug

Фелина, новото дупе много Убаво, ама аз нямам никакви шансове да го докарам Embarassed, с тия сто кила отгоре

Да ви кажа че аз другата седмица се прехвърлям на  grinning039 Черноморието, ще се позиционирам между Фелина и Джинджи.Имаме къща в Обзор /по средата на пътя между Бургас и Варна/ , та там ще сме цяяяло лято, аз, мъжо и Сонито.Засега отиваме май за проба че къщичката ни е възрастна, но ако остане такова топло няма да се връщаме скоро.Мъжът обеща че ще си пуснем нет и там така че редовно да ме smile3538 newsm29 bambam , ако не съм режимна

Общи условия

Активация на акаунт