Карти ТАРО

  • 109 703
  • 593
  •   3
Отговори
# 285
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А дали е възможно да става въпрос за предишната й бременност? newsm78 Тогава се наложи да напарви аборт, защото бебето беше с множество аномалии. И бременността й се водеше рискова заради някакви кисти. Забременя зимата и бебето трябваше да се роди август, зодия Лъв. Не знам, твърде много съвпадат нещата, та за това се зачудих! 

А аз ако залипсвам внезапно в близките ден-два, да знаете че съм отседнала в хотел "Родилното"! Май няма да дочакаме края на седмицата!  Laughing Стискайте палци!  Praynig

# 286
  • Мнения: 5 134
Селин и Несса, не мисля, че става дума за предишната бременност през август; поне на мен ми се стори, че има едно лъвче за бъдещето.
6цата мечове обаче е много уместна в случая; аз тази карта я знам като възстановяване, особено след операция; преодоляване на тъгата, мъката по изгубеното здраве. Оптимистичното послание е да не мислим за трудностите и проблемите в миналото, а да вярваме че има "мост над реката" дори и в най-тежките моменти; нищо че самата карта изглежда манлко мрачна.

Благодаря ви момичета за подкрепата
Аз си мисля, че съм силен човек по принцип, но снощи обидата и болката ми дойдоха в повече.
Не разбирам как може така да се държи един човек, честно казано.
Неса, ако не те затруднявам, можеш ли да изтеглиш 3 карти да ми кажеш как да приемам това ужасно поведение, къде се крие корена му при положение, че нищо не съм му направила на този човек?

# 287
  • Мнения: 4 380
Цитат
А аз ако залипсвам внезапно в близките ден-два, да знаете че съм отседнала в хотел "Родилното"! Май няма да дочакаме края на седмицата!   Стискайте палци! 

Така ли? Я дай по-подробно! Картите показаха срещи с кралица и рицар мечове в началото на седмицата, но постъпването ти е чак в петък, ей! Laughing

Елена... Grinning ти като 16 годишна тинейджърка. Поне щерка ми в къщи подобни изпълнения прави. Я горе главата и малко повече себеуважение. Какво сте ревнали по мъже, аз не разбирам... И на дъщеря си го казах, и на теб ще повторя- те трябва да страдат по вас, а не вие по тях.  Naughty

Щерка ми каза, че не умея да успокоявам, но това е моя начин..Не допускайте да бъдете зарязвани, защото страданието е голямо. Мъжете трябва да бъдат зарязвани първи при признаци за "невписване в сюжета". Laughing Викам абе как мен един не ме заряза, макар че бях къде по-грозна от дъщеря ми...Все едно не ми е кръв направо...все нея зарязват. newsm78

Ох, това беше малко отклонение, че нещо много сълзи напоследък ми дойдоха отвсякъде... Sick

# 288
  • Мнения: 793
Щерка ми каза, че не умея да успокоявам, но това е моя начин..Не допускайте да бъдете зарязвани, защото страданието е голямо. Мъжете трябва да бъдат зарязвани първи при признаци за "невписване в сюжета". Laughing Викам абе как мен един не ме заряза, макар че бях къде по-грозна от дъщеря ми...Все едно не ми е кръв направо...все нея зарязват. newsm78
Peace ей това е и моето мнение. Жената трябва да се обича страшно много и да се цени сама себе си за да не позволява да бъде наранявана. Видиш ли,че някой ти се прави на голямата работа и ти демонстрира как ти не си нищо особено за него - отсвирваш го на секундата.
Селин, стискам палци  Simple Smile Наистина голямо съвпадение с първата бременност на твоята приятелка  newsm78
Елена, ще се пробвам  Simple Smile
Ако имате интерес мога да ви напиша няколко подредби които намерих - едната е за забременяване, едната е как да продължим след края на връзката а третата е кога ще срещнем идеалната половинка - не съм ги пробвала обаче.

# 289
  • Мнения: 5 134
Ооо, много сте прави и двете, милички, ама МНОГО. А майка ми ако чуе как съм ревала, така ще ме насоли: тя е точно като теб, Ксения. Но аз от бебе още си падам малко по свръх-изживяванията и на добро и на лошо. Вярвай ми снощи треперех от обида, а и отделно се почувствах отново под ударите на злобния поглед на неговия съквартирант, който много допринесе за развитието не нещата такива каквито са; а да не говорим пък онзи мой "любовник" как гледаше като в небрано лозе и изглеждаше направо ... като малко дете, дето чака някой да му каже какво да прави. Абе този човек има някакви проблеми - той ако беше спокоен и доволен от избора си, защо ще му е толкова трудно едно "Здрасти" да каже, аджеба. Все тая, важното е, че днес съм по-добре и гледам с високо вдигната глава, а ако някой трябва да плаче, да се срамува и да съжалява; това е той Simple Smile

Неси, давай подредбите насам Simple Smile

# 290
  • Мнения: 793
Паднаха се 3 чаши, 3 пентакли и Паж чаши. Такива хубави карти за лошо държание  newsm78 Чудя се как да ги тълкувам. 3 чаши - може би да потърсиш отговорите извън себе си. Предполагам,че това е свързано с неговия съквартирант и неговото участие в ситуацията, за който казваш. 3 пентакли - може да говори за егоистичност, човек, който се стреми към придобивки - възможно ли е да е пак съквартирантът? Паж чаши пък съвсем не знам как да го тълкувам.

# 291
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Неси, давай подредбите насам Simple Smile
Я не се скръндзи!  Sunglasses

Какво да ти кажа Ксения, днес май ми падна тапата, но не съм много сигурна. И имам доста контракции, макар и не много начесто. бебе се е смъкнал много надолу.И още доста признаци и като добавим собствената ми интуиция. Но пък съм вече и доста изнервена, та може да ме послъгва. Не знам!  Tired Ама ти беше споменала и нещо за утре, 21ви, което не знаеше как да го тълкуваш. дали пък не е фалшива тревога?  newsm78

# 292
  • Мнения: 4 380
Неси, давай подредбите насам Simple Smile
Я не се скръндзи!  Sunglasses

Какво да ти кажа Ксения, днес май ми падна тапата, но не съм много сигурна. И имам доста контракции, макар и не много начесто. бебе се е смъкнал много надолу.И още доста признаци и като добавим собствената ми интуиция. Но пък съм вече и доста изнервена, та може да ме послъгва. Не знам!  Tired Ама ти беше споменала и нещо за утре, 21ви, което не знаеше как да го тълкуваш. дали пък не е фалшива тревога?  newsm78

 Crazy Аз вече не помня какви карти се бяха паднали, трябва да се върна назад в темата... Вярно имахме подозрения между 21-ви и събота. newsm78 Ами ха дано да е по-рано! Знам колко е тежко вече последните дни...

# 293
  • Мнения: 4 380
На 9-та стр. са картите:

1- 6 пентакли
2- 3 пентакли
3- дама меч
4 -крал меч
5 -рицар жезли
6 -луна
7- 10 чаши.

Има вероятност дама меч да е раждане, а рицарят жезли да идва за изписване. newsm78 Обаче луната защо след изписването? newsm78

Реално погледнато дама меч е по-вероятно да отговаря на раждане от луна.. newsm78  Но 10 чаши чак в неделя смущават... newsm78

# 294
  • Мнения: 793
Кога ще срещнем идеалната половинка

Подредбата отчасти отговаря на въпроса кога,а по-скоро къде ще я срещнем и какво трябва да се случи преди това.


*1*****5
*2**4**6
*3*****7
****8***

1: Къде се намирате в момента в емоционален план?
2: Къде се намирате в момента в мисловен план?
3: Къде се намирате в момента в духовен план?
4: Какво трябва да се случи преди да срещнете идеалната половинка?
5: В какво емоционално състояние трябва да сте когато срещнете идеалната половинка?
6: В какво мисловно състояние трябва да сте когато срещнете идеалната половинка?
7: В какво духовно състояние трябва да сте когато срещнете идеалната половинка?
8: Карти индикиращи времето или други неща - толкова на брой, колкото са нужни.



Да продължим напред

**6** **5**

****1****

**3** **4**

****2****

1) Твоите скрити чувства относно връзката
2) Скритите чувства на партньора относно връзката
3) Съвет за теб - как да продължиш напред
4) Съвет за него - как да продължи напред
5) Изходът за теб
6) Изходът за теб

Може да се постави 7ма карта над 5 и 6 - в средата - общият изход от ситуацията.

Подредба за предсказване на бременност

******11**12*****
****9******10****
*****7**13**8****
**** *5****6*****
********4********
****2*******3****
********1********

1. Дълбоките, подсъзнателни причини, поради които искате да забременеете, какви са мотивите ви
2. Как ще ви накара да се чувствате бременността. Първоначалната ви реакция.
3. Как ще израснете по време на бременността - емоционално духовно и т.н.
4. Кога е най вероятно да забременеете - сезонът или след колко месеци или години
5. Как бременността ще повлияе вашият живот - финансите , кариерата...
6. Как бременността ще повлияе на връзката с партньора в - позитивно или негативно
7. Каква е вероятността да родите момче, момиче или близнаци.
8. Какво би донесло бебето в живота ви в този момент - радост, проблеми и т.н.
9. Сега ли е подходящото време да забременеете? Трябва ли да изчакате?
10. Какво би било вероятното раждане на моето дете - преживявания по време на раждането
11. Как ще се чувствам след като родя детето? Как ще ми се отразят бременността и раждането?
12. Какъв ще бъде животът ви с детето?Какво предстои?
13. Най-важното нещо което трябва да обмислите сега преди да сте забременели

# 295
  • Мнения: 5 134
Nessi, не е истина просто, човек, удивиха ме тези карти. Първо да ти кажа, че и аз самата снощи понеже бях много разстроена си изтеглих две карти да разбера мотивите му за това поведение и излезнаха Асо чаши (!?!) и Страшният съд. Много странно тълкуване, но пък после като легнах не можах да се отърва от едно чувство на спокойствие и едновременно с това увереност, че този човек не се гордее с постъпките си и има сериозно противоречия между държане и чувства.

А твоята подредба ме хвърли в оркстъра - те бяха трима дошли, третия не го познавах. И двете карти са карти на отбор, компания и то точно в случая от трима; а той толкова се влияе от мнението на тези хора, особено единия (!), че нямам думи - както споменах неговата липса на хакартер и моето нежелание да се примиря с трети човек във връзката - съквартират при това! - доведе до нещата както са. Та тримата се подмотаваха, гледаха ме, тъпяха, и накрая се изнесоха много демонстративно пак без довиждане.

Пажа чаши, за мен е лесно, като познавам човека - той е точно такъв: като малко дете дето не знае какво иска. А странното е, че тази карта я дават като карта на чувствата, на влюбеността.
Абе напълно съм си на прав път както ги усетих нещата и без картите, а те само затвърждават усетеното. А сега както казвате вие е време да си вдигна много високо носа и да не се впечатлявам ама ни най-малко и да имам уважение към себе си преди всичко. Не е приятно да се отнесат така с тебе, но това говори до известна степен за слабост от негова страна, а и за емоции някакви много силно го тормозят май, че да не може да се държи нормално. С подобни хора докато не порастнат аз не мога да си губя времето. Но сам си е виновен за тази ситуация и май си го знае. Да се оправя.

Селин: айде, на моя имен ден!   bouquet

# 296
  • Мнения: 5 134

Днес е пълнолуние, момичета и си мисля, че най-вероятно това ти показва - нова фаза на луната, 3та, започва; а ти започваш да се поготвяш вече ...

А пък 10така чаши в това подреждане, ейййй - радост, семейство, най-хувата карта дето може да си падне! Страхотно.

# 297
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

Днес е пълнолуние, момичета и си мисля, че най-вероятно това ти показва - нова фаза на луната, 3та, започва; а ти започваш да се поготвяш вече ...

А пък 10така чаши в това подреждане, ейййй - радост, семейство, най-хувата карта дето може да си падне! Страхотно.

Значи ще се мъча още, а?!  Tired
 Joy

# 298
  • Мнения: 4 380

Днес е пълнолуние, момичета и си мисля, че най-вероятно това ти показва - нова фаза на луната, 3та, започва; а ти започваш да се поготвяш вече ...

А пък 10така чаши в това подреждане, ейййй - радост, семейство, най-хувата карта дето може да си падне! Страхотно.

Значи ще се мъча още, а?!  Tired
 Joy

Нее,...Елена не е разбрала че това не е КК. Това са карти за всеки ден от седмицата и луната се пада в събота,  не днес.

А иначе, точно така...Селин, ако тръгнеш да раждаш, в пълнолуние ще раждаш. Grinning Не знам доколко е добре...телец и роден в пълнолуние... Laughing Мойто мъж е телец и да ти кажа...хич не са лесни и без пълнолуния. Laughing

# 299
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз мислех, че вече от няколко часа сме в Близнаци.  ooooh! Иначе пълнолунието е до 22ри, като в точната фаза влязохме тази сутрин около 5 часа.

Общи условия

Активация на акаунт