мама или татко поиска пръв бебе?

  • 13 797
  • 231
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 358
Ми едно време - много много отдавна аз. Сега той - и доста иска дори. Ама аз пък сега се помайвам ooooh!. Ще се почуда още малко пък май ще кандисам hahaha

# 76
  • Мнения: 945
Аз мечтая за деня, д който ще имам дете още от малко момиченце, винаги съм искала, а още нямам. Когато се омъжих исках веднага, но таткото се помайваше, че сме били млади. Аз бях на 23. После и той много искаше, но не ставаше. Това е животът. Сега се борим за мечтите си със зъби и нокти.

# 77
  • Мнения: 817
Аз мисля, че ние и двамата по едно и също време поискахме да имаме бебче. Ако трябва да съм честна аз в началото не бях много сигурна, но просто в един момента всички съмнения изчезват и бебето става наистина желано

# 78
  • Мнения: 1 674
И двамата сякаш бяхме готови, но не го обсъждахме  и когато тестът ни изненада бяхме много щастливи, но той сякаш беше по-подготевен за това  Grinning


При нас беше така и двата пъти

# 79
  • Мнения: 182
Аз!Започнах да го искам още от самото начало на нашата връзка,но на онзи етап беше само в мечтите ми-мъжът ми беше против.Трябваше му почти 5г. ,за да стане готов и да го поиска. CryСега дори го иска повече от мен,но то пък не става baby_neutral

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Първото стана без да се допитваме,изненада ни. Mr. GreenЗа второто аз първа пожелах ,но той не се поколеба и за миг.

# 81
  • Мнения: 421
При нас таткото пръв изяви желание. Аз исках първо да завърша висшето си, после да свикна с работата, после да мине сватбата, след това оставаха още 3 месеца да пия противозачатъчни заради ПКЯ и вече повече от година и двамата го искаме с цялото си сърце, но то неидва.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Таткото пръв поиска!Аз исках да завърша , да правя кариера , та ако щеш и да си поживея  Embarassed ! Когато го поисках обаче чаках да забременея почти година, но съм щастлива , че поне стана и късмет , здраве и живот декември с бебче !

# 83
  • Мнения: 59
таткото, аз все още нямах тази смелост

# 84
  • Мнения: 556
И двамата го искахме,и то взе че стана на 2-я месец Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 599
Двамата си го искахме и даже стана веднага...

# 86
  • Мнения: 188
И двамата, но таткото беше по-настоятелен и нетърпелив

# 87
  • София
  • Мнения: 3 390
О, аз, аз давах зор!

# 88
  • Мнения: 734
При нас мъжът ми подхвана темата, той първи искаше...Не знам...може да е нормално, значително по-голям е, докато при мен идеята и истинското желание не бяха узрели. Той периодично ме подпитваше кога ще почваме да бебеправим, ама аз все си намирах оправдание да отложим. За щастие той прояви разбиране и не ме е притискал или нещо подобно. Е, вече и аз чувствам, че му е "дошло времето" и съм готова (макар да се притеснявам малко..), надявам се в близките месеци да ни зарадва чичко Щъркел.... Praynig
Скорошен успех на всички бебеправещи!    bouquet

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Здравейте на всички.
Съпругът ми започна да дава зор първи ,а тогава още не бяхме женени и мен ме хвана страх ,че се  опитва да ме върже.Започнах да параноясвам и да се съмнявам в него,но за кратко.Сега нямам търпение да видя двете чертички,но... хубавите неща не стават бързо.
Успех на всички ,желаещи бебок. Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт