БЕБЕТА ЮНИ 29

  • 11 525
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 83
Запис и от мен Laughing
Танита_83 мерси за темичката Hug

# 16
  • Мнения: 657
Валентина напълно подкрепям!  Peace

# 17
  • Мнения: 279
Ето ме и мен в новата темичка Heart Eyes
vesi21, много голямо твойто бебче наистина Party, ти в коя седмица си?
Танита ,благодаря ти за темичката за пореден път newsm51

# 18
  • Разград
  • Мнения: 377
Пу и аз да се запиша в темичката!
Танита  Hug за темичката!
Злобчо, честита ти МОМА!   bouquet
Валентина и аз те подкрепям напълно и затова и нашият юнак вече си има почти пълен гардероб. Даже сега предстои прането и гладенето на дрешките му за болницата. Аз започвам лека полека и моят и неговият багаж да стягам, че като гледам времето напредва и човек никога не знае. Не че не ми се иска до последно да си трае, ама то не е каквото аз искам!
Веси, ти в коя седмица си наистина? Малко се изумих, защото много голямо вашето бебе!  newsm78  Я ни светни с какво го храните, защото пък ние сме малки!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 26
Валентина и аз те подкрепям за пазаруването моята свекърва ми каза да не купувам нищо предварително защото не било на хубаво,  smile3516 smile3515 newsm45 като вляза да раждам щяла да купи всичко необходимо  smile3514 (да бе да) въобще не съм съгласна, затова излизах с една позната и си купих някой нещица и ги занесох вкъщи при мой те родители и мисля така да продължавам докато не си взема всичко необходимо и когато дойде момента ще ги покажа на свекървата пък да реагира както иска неми пука smile3507 smile3533

# 20
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Запис и аз в новата тема!

Де да знам, аз и с Ивайло нищо не бях купувала предварително. Единствено имах креватче и две долни чаршавчета. Пък и домашните любимци имаха предостатъчно време да накупят каквото е необходимо за бебето - 7 дни стоях в болницата. Аз си бях дала само напътствията. Сега имам останали дрешки от Ивайло - още не съм ги преглеждала, ама все си казвам имам време. Е, ще се наложи да купим едно-друго - шише, биберон, памперси, кремчета, ама това може и после - ние да сме живи и здрави. Иначе е голяма емоция да пазаруваш за дребосъка.
Ох, аз още и чантата за болницата не съм си приготвила. През деня се сещам, а вечер, когато се прибера вкъщи - забравям. А като си представя, че с Ивчо още в началото на 7-мия месец бях стегнала багажа си... Thinking

# 21
  • Мнения: 26
не е ли рано да се стяга от сега "багажа" за болницата не трябва ли като влезеш в 9 месец или трябва да се стяга от сега, аз нищо не съм си купувала или стягала за болницата нито за мен нито за бебчо Weary

# 22
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет  Hug
не е ли рано да се стяга от сега "багажа" за болницата не трябва ли като влезеш в 9 месец или трябва да се стяга от сега, аз нищо не съм си купувала или стягала за болницата нито за мен нито за бебчо Weary
Ами по-добре да сме подготвени по-рано, че всичко се случва Peace

Ох, свекито днес пак ме издразни: разправяме се за памперсите на бебето и тя ми вика "Аз моите деца съм ги научила още от 6-ти месец да ми показват като им се пишка и ака"  Shocked   Възможно ли е това  newsm78 Освен да стои и да ги наблюдава и веднага да им сваля гащите  Simple Smile Ох, представям си като се роди бебето какви съвети и акъли ще има  smile3511

Танитка благодарско за темата   bouquet
Хайде милички чао вече от мен, отивам на РД на свеки  Joy

# 23
  • Мнения: 1 404

Ох, свекито днес пак ме издразни: разправяме се за памперсите на бебето и тя ми вика "Аз моите деца съм ги научила още от 6-ти месец да ми показват като им се пишка и ака"  Shocked   Възможно ли е това  newsm78 Освен да стои и да ги наблюдава и веднага да им сваля гащите  Simple Smile
Кори,свекито ти даже е в крак с последните тенденции LaughingВ момента ЕБХ е алтернативата на памперсите и много хора поемат по тоя път.Има теми във форума,пусни търсачката ако ти е интересно.

# 24
  • Мнения: 3 743
Привет  Hug
не е ли рано да се стяга от сега "багажа" за болницата не трябва ли като влезеш в 9 месец или трябва да се стяга от сега, аз нищо не съм си купувала или стягала за болницата нито за мен нито за бебчо Weary
Ами по-добре да сме подготвени по-рано, че всичко се случва Peace

Ох, свекито днес пак ме издразни: разправяме се за памперсите на бебето и тя ми вика "Аз моите деца съм ги научила още от 6-ти месец да ми показват като им се пишка и ака"  Shocked   Възможно ли е това  newsm78 


Стефче и аз нищо не съм приготвила още, мисля като изляза в болничен, тогава да обикалям магазините и да започна с багажа за болницата. Не се притеснявай и всичко ще бъде ок Peace

Кори, може свекърва ти да е практикувала ЕБХ Mr. Green. Аз също мисля да опитам поне с най-елементарното. Да изпишкам бебка след хапване, след сън, и т.н. и да я кърмя, живот и здраве, на поискване. Можеш за прочетеш повече в темите ЕБХ. Там има мами героини  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 226
А какъв размер сутиени за кърмачки си взимате - колко по-голям или пък сега да ви става? Аз още се чудя по този въпрос. За болницата освен еднократните гащи, превръзки и такъв сутиен май няма да взимам нищо - в моята болница дават другото.

А за мазането на корема - аз не се мажа с нищо. Четох, че ако си предразположен ще се нацепиш, ако не си - няма, и разчитам на това. Хич не обичам да си мажа тялото с нищо.

Иначе за бебето си пазарувам и не ми пука. Но последен тур ще е след като изляза в болничен.

# 26
  • Мнения: 11
Това замазането и нацепването на кожата е вярно.
Аз се мажа с Мустела още от началото на 2-ия месеци какав е резутата...............
към края на 7-ия вече имам стрии  smile3518
Не са много или големи, но ги имам  Rage

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Здравейте, тумбачета!
Танита благодаря за темичката!   bouquet
Честито розови гащи на Злобчо.
Кака Мая, освен лично, единствения друг вариант би бил с нотариално заверено пьлномощно, но не сьм питала и само предполагам.
Аз днес 2.5 часа чаках за болничния, защото доктора на ЛКК-то ми го беше обьркал. Направо се сраснах с пейката и много бях избесняла, ама нали е за последно, карай да вьрви.
Гледам за багажи си говорите. С покупките на бебо приключих, остана само да ги изпера и изгладя. В последния момент ще купим кошарката, а количката като ни изпишат. А багажа за болницата мисля, че ми е още рано да приготвям. Може да купя едно две неща, като преврьзки и памперси, а всичко останало ще импровизирам от наличното в кьщи. Този пьт обаче смятам да си купя неща, които ги няма в никой списьк, но ми бяха необходими. Като Лидокаин, например, защото не ми се ще пак да ме шият без упойка и др.
Това е за сега от мен. До утре.  Hug

# 28
  • Мнения: 5 713
Исках да ви питам на вас кога ви казаха бебчо каква поза е заел , защото моята лекарка нищо не ми казва  newsm12
На мен вече 3-4 пъти ми казва. Но не ме гледа на видеозон, а мануално т.е. опипва ми корема. Simple Smile

Сега бързам, че излезнах от училище. После ще ви дочета.

# 29
  • Мнения: 1 404
Този пьт обаче смятам да си купя неща, които ги няма в никой списьк, но ми бяха необходими. Като Лидокаин, например, защото не ми се ще пак да ме шият без упойка и др.
Това е за сега от мен. До утре.  Hug
Мен в началото ме шиха с местна упойка,лидокаин-все едно е без нея,болеше си много.Накрая толкова им писна да мърморя,че ме приспаха за малко.

Общи условия

Активация на акаунт