БЕБЕТА ЮНИ 29

  • 11 519
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15
Mery_Lu и аз съжалявам,че сина ти е пострадал така.Надявам се всичко да е наред и бързо да се оправите Praynig.Нали знаеш,че на децата им минава по-бързо Peace Hug .Помъчи се да си спокойна,колкото и да ти е трудно.И аз вчера като се изнервих и притесних- бебка ми направи същия номер.Едно въртене падна...После ми стана малко гузно Embarassed

# 76
  • Мнения: 80

Аз да ви попитам нещо  Thinking значи снощи се събудих от адска болка но само от дясната страна  на корема горе-долу където се намира апендикса,не знам това контракция ли е било или нещо друго  newsm78,случвало ле се е при вас така?
Рони_23,и аз от няколко дена имам подобна болежка и вчера като бях на ЖК питах от какво може да е и АГ ми каза ,че било от разтягането на матката и разширяването на таза.Предписа ми нош-па.

# 77
  • Мнения: 51
Моми4ета аз тъй като днес е последния ми работен ден и тръгвам от офиса след малко, и не знам до колко ще мога да ви следя толкова редовно колкото до сега/при4ина -PC липсва в нашия уютен дом/, ви пожелавам здрави беб4ета и много много положителни емоции!!!

# 78
  • варна
  • Мнения: 256
Нямам време да ви чета, ама пускайте БТВто..дават нашата offioli  Laughing..
Ейй ама еточно както си я представях ......многооо бъбриво мами е Joy....

# 79
  • Мнения: 23
хехе offiolу   къде си скрила коремчето - въобще не ти личи че си бременна  Hug
Честита победа  - браво - бяхте страхотни   bouquet

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 16:56 от galika81

# 80
  • Мнения: 99
Ох, аз съм на работа и не мога да гледам Горчиво, а исках!
Иначе мерси за включилите се по темата с имената. Моя мъж се казва Христофор и презимето Христофоров ми бърка в червата...
Някак си много тромаво ми звучи...!
А и нашето ще е момче - примерно ако е Стефан Христофор еди какъв си или Филип Христофор еди какъв си...Не е лошо, а? Ама аз не знам дали съм за или против засега. Просто обмислям и се чудя. Във всеки случай, Филип Христофор ми звучи по-добре...
Иначе аз съм чела по форума основно за разни хора, на които са позволили или не са позволили да си запишат детето без -ОВ и наистина зависи от служителя май.  newsm78 Много тъпо.
А за щорите - и ние бяхме в Гершман и няма хубави десени на плисираните. На римските евентуално има (на балончета и корабчета), но аз съм измислила едноцветни зелени за детската. Така и така фирмите носят мострите на обекта за да решиш там спрямо светлината, което е най-добре. И това ще го измислим!
Иначе - не знам какво ми липсва заради бременността - че не мога да спя по корем и да ям синьо сирене например. Много обичам! Но плюсовете са много повече, така че това са бели кахъри.
Поздрави на всички!!!   bouquet

# 81
  • Мнения: 318
offiolу честито да почерпиш,бяхте много готини  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 67
Офиоли току що ви гледах, много сте ми сладки  Laughing Дадоха ли ви наградите вече или чакаха излъчването на предаването. Тамън една нова пералня за новата къща  Grinning. Честито. Ние участвахме преди година и се изложихме мноого, а най-лошото беше че много хора ни бяха гледали  Embarassed .
Аз нещо днес от времето ли от какво, ама съм се много депресирала, може и от хормоните да е.

# 83
Аз се чудя къде изчезнаха всички от преди половин час, а те гледали офиоли в "горчиво". Аз се бях зачела в една смешна тема и пропуснах, хванах само 4 кръг.Офиоли много сте готини, честито за победата, макар че знаех че сте вие(беше казала преди че ще ходите в Лесидрен).Сега трябва да видя от къде да си го изтегля предаването да го гледам цялото щото сте големи образи  Laughing,може би ще го качи някой в замундата Thinking

# 84
  • Мнения: 3 743
Ели, и аз пропуснах "горчивото", пък вчера си мислех днес да го гледах. Буквално го проспах Joy.
Ако имаш бърз интернет, можеш да го гледаш онлайн в сайта на BTV, може би още утре ще го качат, защото гледам, че от 10.04 вече може да се гледа.
Пак там могат да се гледат и старите предавания "Часът на мама" и т.н.

# 85
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
offiolу, и аз гледах! Честита победа и от мен! Много сте симпатични!

Мери Лу, много съжалявам за сина ти. Представям си какво ти е било, когато си разбрала за случката! Стискам палци детенце да е добре и да се размине с уплахата и шефовете! Praynig

И аз се чувствам ужасно днес. Държи ми още от снощи, защото страхотно се изнервих и кряснах на Ивчо. Милото дете, разрева се! Толкова ми беше жал после! Пък и да се оплача, че зълва ми живее с нас #Cussing out и не ми е много лесно, а снощи тъкмо си дойде от едноседмично гостуване при баща си, а и тя е малко по-високоговореща, ако мога така да се изразя - говори доста силно и бързо. По време на вечерята ние нещо си говорехме, бяхме пуснали и телевизора, ама май по-силно, отколкото е нужно. Ние говорим и пречим на детето да гледа и той се опитва да ни надвика, че му се гледат рекламите, крещи: "Тихо!" и мен като ме "хванаха лудите" и като викнах. Ужас! Срамувам се от себе си  Embarassed! И сега ми е гадно. Нямам търпение да ходя да си взема детето от градината и да го нацелувам... Миличкото!

# 86
  • Мнения: 24
Тц ей как забравих за предаването.мн ме е яд.Ще го търся в нета.Няма да пропусна да те гледам Офиоли Simple Smile
Мери Лу  Hug всичко ще се оправи.Мисли си само положителни неща и ще видиш 4е ще иам успех.напълно разбирам какво сиизживяла .и покрай мен само неприятности ,ве4е 2-3 месеца,ще се побъркам вече.....
А сега и това с бебето дето се е завъртяло седалищно .....вече направо ще изперкам и само се моля всичко да си дойде на мястото и да сме живи и здрави.
Ей някой ако намери предаването да каже откъде 4е да го гледам и аз

# 87
  • Мнения: 26
здравейте и от мен аз честно казано съм съгласна да си живеем само тримата с мъжа ми и бебо но няма как ще трябва поне още 4-5 години да живеем със родителите на мъжа ми. Днес говорих с една приятелка и тя ми сподели за нейна позната която живеела със свекърва си, и откакто се родило детето тя не можела да се дореди от свекърва си до детето направо ужас. Ако и вкъщи стане същото ще стане ебати скандала.(свекърва ми обича да подрежда наща стая и да ми казва как да си подреждам нещата в гардероба с две думи много се меси където трябва и където не) направо откачам  smile3511 smile3511 smile3515 

# 88
  • Мнения: 616
ей, благодаря много за милите думи... аз много се притеснявах, и не се познах изобщо... (а единия въпрос чак сега го разбрах  Embarassed )Пералнята вече си пере, уикенда предстои през май някъде... ще пусна снимки Simple Smile
 ooooh! Ама много тъпо с тоя въпрос за роднината, че сега цялата фамилия на мъжа ми е разбрала за кого се говори... Чакам да се обадят  Mr. Green

mery_lu, добре е направила госпожата на сина ти, че не те е безпокоила! Сега като минат ден-два, и ще се успокоите; едва ли е нещо сериозно  Praynig
MiRa55, и твоето момче ще ти прости...

Аз май съм по-склонна за среща в неделя, на онова събитие в ЦУМ, и после в някое кафе, но и за събота нямам кой знае какво...
Ще ходя да си купя количката най-сетне! Запазих си я вчера, и сега остава да освободя място на балкона, че там ще стои за сега. Нямаше моя цвят, и сега ще е едно много приятно кафе с мляко.
  Нещо не ми излиза цвета действителен в нета ???  Като тази на Konida е, но вариант триколка. Някой питаше за тези колички; ето сайт: http://www.abc-design.de
За покупките, имаше един период, в който аз сама не исках нищо да се купува (може би помните някои мои изказвания против ранното пазаруване); но това си беше преди няколко месеца, когато ми се искаше сама да придобия сигурност в човечето, не от суеверие. Сега вече някак си го възприех като действително малко детенце, и мисля, че е вече време да подготвим основните неща!
Без никакви бабини деветини! А една моя приятелка, която миналата година по това време загуби бебето си на същия етап от бременността дори е най-големия ми "подкукоросник" че е крайно време да си пазарувам вече! Трябва да се настроим много положително за малкото, а не да се тревожим... Е, щом дори тя ми го казва, няма да споря я  Mr. Green

Хайде поздрави  Peace

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 17:59 от offioly

# 89
  • по света
  • Мнения: 1 587
Запис за новата тема Wink

Общи условия

Активация на акаунт