Tърся информация за Палма де Майорка

  • 913
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 948
Мили мами, пътешественички, обръщам се към вас с молба за малко информация "от извора" - тези, които са ходили на почивка в Палма де Майорка...

Опитвам се да организирам сватбеното пътешествие на брат ми, който иска да прекара няколко дни в Барселона (където аз съм ходила, и ще им взема хотел и мога да ги ориентирам) и оттам - няколко дни в Палма де Майорка или Ибиза.

Може ли да ми дадете информация - кое място би било по-добро за тях; в коя част на града да им взема хотел; лесно ли е придвижването от Барса до островите; как е обстановката в сравнение с българското черноморие (т.е. струва ли си да се ходи); ако не на островите, къде другаде може да отидат от Барселона  newsm78 (засега ще им препоръчам Monserrat за един ден)....Севиля е далече; Мадрид - също (все пак те ще искат да си починат след сватбата, и не си падат по претоварените програми).

Предварително благодаря за помощта!    bouquet Аз съм много смел скитник, и бих отишла без много да му мисля, но понеже е за друг - искам да съм сигурна, че им препоръчвам най-доброто!

# 1
  • Мнения: 4 244
Пиши на ЛС на Еxtrema - тя живее на Майорка

# 2
  • Мнения: 948
Писах ЛС на Ехтрема преди да пусна темичката тук; дано си чете пощата  Heart Eyes

Мерси!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 952
От Майорка до Ибиза също има редовни полети десетки пъти на ден, така че ако решат да отскочат винаги могат да го направят. С ферибот е по-евтино, на място могат да преценят.
Лично аз смятам, че Ибиза е място, което трябва да се види - купон, ексцентрични хора от цяла Европа, интересно е. Ако ли пък си падаш по нощния живот, просто е задължително да се отиде там, вместо Майорка. Относително е да се сравняват цените там и на Майорка, но като цяли мисля, че на Ибиза е по-скъпичко.
На Майорка също е хубаво, но момичетата, които живеят там със сигурност ще са ти по полезни от мен, дето е ходила веднъж като турист.

# 4
  • Мнения: 2 825
Здравей и аз да споделя моите наблюдения за острова.... живях там година и половина и смятам, 4е остров4ето е невероятно. Има страшно красиви места, които си заслужава да се видят, романти4но е и смятам, 4е е подходящо за меден месец  Wink и все пак зависи какво предпо4итат ... романтика и спокойствие 1dating Two Hearts: или купон и нощен живот .... ако е второто са за Ибиза. Там не сым ходила (за което много съжалявам, а имах мноог възможности Cry), но от приятели знам, 4е нощния живот там е несравним   bigdance2 Tada

Общи условия

Активация на акаунт