Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 апр. 2008, 08:56 ч.

спа хотел олимп-велинград-отзиви

• 8 124
  • 15
  •   1
Отговори
здравейте,ходили ли сте в този хотел  и какви са ви впечатленията?мислим да го посетим събота и неделя,но не знам дали си заслужава....
 Hug

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 12:26 от nano

# 1
Хотелът е много хубав, но цените ни се сториха високи. Предпочетохме Веника палас в Чифлик, съвсем наблизо, по- голям е, а и Чифлик е по- оживен от Шипково, има и целогодишно работещ външен минерален басейн.

# 2
благодаря!ние търсим нещо с басейн за децата.за външен май е рано още.приемам и други предложения,че няма време ... Simple Smile сега ще рзгледам и веника палас...

# 3
О, не е рано, щом е минерален, водата е топла. А в Чифлик си има и "вътрешни". Още през март се къпеха хората на външните. И пиеха бира /и други работи/  Laughing.

# 4
промених посоката на почивката и заглавието  Grinning запазих места за хотел олимп във велинград.интересува ме най-вече става ли за деца и по-скоро за дъщеря ми -4г.има ли условия за игра,басейни и т.н.попрочетох стари теми,но ако имате пресни впечатления...  Hug

# 5
  • Бургас
 По мое мнение си заслужава - на нас ни е любимо място. Последните три години почиваме по седмица там, тази година бяхме в началото на март. За деца е подходящо /и трите ни почивки бяха с Мартин/, басейна е чист и с много топла минерална вода, закрит е и се ползва целогодишно.

# 6
  • Добрич
Много добри впечатления имаме от хотел Олимп.
Заслужава си определно.
Там е най- невероятния басейн, който съм посещавала до момента.  Peace

# 7
благодаря.когато се върнем,ще пиша дали ни е харесало.ресторантът добър ли е или да се храним на вън?а цените?

# 8
  • с/у ОколоМръсТното

и в ресторанта и на вън, само 2-мата с мъж ми не падахме под 50-60лв. Без глезотии... само с 1 аперитив или с бутилка винце.
Говоря за лятото на 2007-ма.

# 9
  • София
Ами то много зависи от критериите.  Симпатични са хотелчето и басейнчето, обаче цари селения голяма.  Персонала непрекъснато ти се вре в краката с огромни чували с бельо и досажда с  коментари. Не можеш да се доредиш до асансьора от тях.  Сутринта на постната шведска маса една камериерка ми се скара, когато се опитах да си налея вода от автомата.   Провикна се: вода НЯМА (с безапелационно натъртване на няма). Аз се стреснах и зяпнах, а тя: Начии вода има е там в каната..  такива ми ти работи.  Хотелите, които си струват във Велинград са Велинград и Велина.

# 10
  • Стара Загора
Супер е много съм доволна  Peace

# 11
  • София, България
Във Велинград най-доволна съм от - Олимп, Велина и Гранд хотел Велинград  Peace
Само във Гранда им куца ресторанта - мое мнение.

# 12
здравейте,върнахме се  Simple Smile доволни сме общо взето,само апартаментът ми се стори малък за цената си -по скоро е стая,а не апартамент.басейна е добър,цените също  Grinning хубаво беше,но кратко...

# 13
  • На черешата
 Само аз ли не харесвам този хотел?  newsm78Някога може и да е бил за 4 звезди,сега обаче не ги заслужава.
  Всичко плаче за ремонт,персонала го мързи да гледа,СПА центъра е скръб.  ooooh!
  Ако решиш да се разходиш пеша баира на връщане ти взема здравето.

# 14
  • София
Аз съм мнооого доволна от хотела. Наистина не е евтино, но си заслужава и пак ми се ходи. Спокойно място е и никой не ти се прави на велик.Ако си искаш цял ден можеш да се разхождаш по халат из хотела. Екстра почивка си изкарахме.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт