Актуални новини

  • 40 519
  • 578
  •   1
Отговори
# 30
споко, който и да спе4ели, Ще намалят данъците, Ще вдигнат заплатите и Ще се справят с престъпността  Wink   Ше се опрайме  Mr. Green

# 31
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
споко, който и да спе4ели, Ще намалят данъците, Ще вдигнат заплатите и Ще се справят с престъпността  Wink   Ше се опрайме  Mr. Green

аха, ама психо_джЮджето пове4е данъци Ще намали и по Ще вдигне заплатите Rolling Eyes
не остава друго, освен да се забавляваме с бъдеЩото съжителство на покровителите на Юга и 4и4о Босси, който май е единственият победител Crazy

# 32
  • Мнения: 1 505
При нас актуалните новини са постоянните убийства(по пътищата,мъj убил жена си и пр.),и най-вече ни занимават с тяхните известни,клюки,клюки и пак клюки.

# 33
  • Мнения: 5 462
Чудна темичка ...

# 34
  • Мнения: 1 909
Много ги дъвчат тук италианските избори  Grinning Сутринта коментираха нещо, че Берлускони бил бизнесмен, който впоследствие е взел да се занимава с политика, а пък Сарко - политик, който впоследствие е тръгнал да прави бизнес. Не разбрах много какъв е извода Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 359
Много ги дъвчат тук италианските избори  Grinning Сутринта коментираха нещо, че Берлускони бил бизнесмен, който впоследствие е взел да се занимава с политика, а пък Сарко - политик, който впоследствие е тръгнал да прави бизнес. Не разбрах много какъв е извода Twisted Evil]

 За извода незнам,вероятно имат предвид,че Берлускони като бизнесмен беше превърнал правителството(през втория си мандат)в частно такова.

# 36
  • Мнения: 2 257
Ей, нищо не щете да кажете за Мадам Саркози, споделете, де, как я приемат франсетата, как се държи новата президентша, как изобщо и с какъв акъл Мосю Саркози я вземА? А бившата такава, като как приема нещата? Гледах някъде, че подарил на сегашната пръстен, бил на ръката на предишната, имаше и снимки. Изобщо, кажете накъде върви моралът във Франция, а? Wink

# 37
Ей, нищо не щете да кажете за Мадам Саркози, споделете, де, как я приемат франсетата, как се държи новата президентша, как изобщо и с какъв акъл Мосю Саркози я вземА? А бившата такава, като как приема нещата? Гледах някъде, че подарил на сегашната пръстен, бил на ръката на предишната, имаше и снимки. Изобщо, кажете накъде върви моралът във Франция, а? Wink

Джи много ми е интересна на мен американската гледна то4ка по въпроса ...

Тук няма ниЩо неморално в това да се разведеШ и да се ожениШ за някой друг (особено пък от ранга на Карла)

# 38
  • Мнения: 2 257
Ей, нищо не щете да кажете за Мадам Саркози, споделете, де, как я приемат франсетата, как се държи новата президентша, как изобщо и с какъв акъл Мосю Саркози я вземА? А бившата такава, като как приема нещата? Гледах някъде, че подарил на сегашната пръстен, бил на ръката на предишната, имаше и снимки. Изобщо, кажете накъде върви моралът във Франция, а? Wink

Джи много ми е интересна на мен американската гледна то4ка по въпроса ...

Тук няма ниЩо неморално в това да се разведеШ и да се ожениШ за някой друг (особено пък от ранга на Карла)

О, това не е американска гледна точка, а френска. Сметнах, че французите са силно възмутени от факта, че французин се жени за италианка, с техните силно националистични изблици...

# 39
Ей, нищо не щете да кажете за Мадам Саркози, споделете, де, как я приемат франсетата, как се държи новата президентша, как изобщо и с какъв акъл Мосю Саркози я вземА? А бившата такава, като как приема нещата? Гледах някъде, че подарил на сегашната пръстен, бил на ръката на предишната, имаше и снимки. Изобщо, кажете накъде върви моралът във Франция, а? Wink

Джи много ми е интересна на мен американската гледна то4ка по въпроса ...

Тук няма ниЩо неморално в това да се разведеШ и да се ожениШ за някой друг (особено пък от ранга на Карла)

О, това не е американска гледна точка, а френска. Сметнах, че французите са силно възмутени от факта, че французин се жени за италианка, с техните силно националистични изблици...

ако не ме лъже паметта, тя от 5 годиШна живее в ПариЖ ....

# 40
  • Мнения: 1 909
Французите хич, ама хич не се вълнуват от моралната страна на въпроса - те са си свикнали отдавна на такива неща (спомнете си за любовницата на Митеран) , нещо даже в повече взе да им идва това парадиране на Сарко, който много разчиташе да отвлича вниманието с плейбойските си прояви.

И на мен ми е по-интересно американците как коментират тукашната сапунена опера  Outta Joint

# 41
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Новината от няколко седмици е създаването на нова партия, която се казва "Горди от Холандия" и това, което създателката непрекъснато повтаря е: "Холандия на холандците" . Тази жена ми е доста притеснителна, тъй като ми напомня на друга личност от Германия.
Ето я и на снимка:

# 42
  • Мнения: 1 783
Ей, нищо не щете да кажете за Мадам Саркози, споделете, де, как я приемат франсетата, как се държи новата президентша, как изобщо и с какъв акъл Мосю Саркози я вземА? А бившата такава, като как приема нещата? Гледах някъде, че подарил на сегашната пръстен, бил на ръката на предишната, имаше и снимки. Изобщо, кажете накъде върви моралът във Франция, а? Wink
Джи много ми е интересна на мен американската гледна то4ка по въпроса ...
Тук няма ниЩо неморално в това да се разведеШ и да се ожениШ за някой друг (особено пък от ранга на Карла)
О, това не е американска гледна точка, а френска. Сметнах, че французите са силно възмутени от факта, че французин се жени за италианка, с техните силно националистични изблици...

О, да и аз, и аз! Искам да чуя, любимия ми сапунен сериал в последно време е животът на Сарко. Изобщо от както е спечелил чета за него с любопитен интерес. Колегата ми, р. във Фр., каза че много протестирали против него, уж и много се дразнели от Карла.

# 43
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Днес беше започнат процес срещу родители, оставили 7-год. си дъщеря да умре от глад.
Политиците се споразумяха какво е позволено и какво не в онлайн-обискирането на РС.
Бившият канцлер на Германия Хелмут Кол ще се жени. Има слухове, че Путин се бил разделил със съпругата си и се готвела сватба с Алина Кабаева (худ. гимнастичка)

# 44
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Бившият канцлер на Германия Хелмут Кол ще се жени. Има слухове, че Путин се бил разделил със съпругата си и се готвела сватба с Алина Кабаева (худ. гимнастичка)

Това сериозно ли? За кого ще се жени Кол? Дори не съм чула, че се е развел.....
За Путин също нищо не се е казало тук.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт