Лични ортопедични стелки...най-после ги открих!

  • 215 226
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Не ев теб проблема, навремето на дъщеря ми правиха там стелки и като се прибрахме нямаше поставяне в ботушите и...върнахме се да ги поизрежат малко и се напъхаха.

# 196
  • Мнения: 750
Не ев теб проблема, навремето на дъщеря ми правиха там стелки и като се прибрахме нямаше поставяне в ботушите и...върнахме се да ги поизрежат малко и се напъхаха.
и моите ги поизрязаха,момчето каза че ако,ги изреже още малко палеца ми ще излиза от стелката и е прав,като гледам  Simple Smile
а при вас имаше ли ефект от носенето им ?

# 197
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Не мога да преценя, по-скоро не.
Наскоро я водих на ортопед за друго и и погледна стъпалата, каза че има надлъжно и напречно спадане на сводовете.

# 198
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

а при вас имаше ли ефект от носенето им ?

по-малка е болката със стелките.
Издържам по-дълго време в затворени обувки.

Но нали знаеш, че костните деформации не се възвръщат никога. Целта е да се спрат в едно положение и да не се влошаваш повече...

# 199
  • Мнения: 750

а при вас имаше ли ефект от носенето им ?

по-малка е болката със стелките.
Издържам по-дълго време в затворени обувки.

Но нали знаеш, че костните деформации не се възвръщат никога. Целта е да се спрат в едно положение и да не се влошаваш повече...
да,за съжаление е така  Sad но аз не мога да ги нося постоянно,взех си едни маратонки на пума заради стелките и ги нося,ако нямам кой знае каква работа,иначе не мога постоянно с маратонки пък и сега идва сезона на сандалите....при мен проблема не беше толкова в болката колкото с деформацията на обувките,аз усещам по-скоро тежест

# 200
  • София
  • Мнения: 9 880
Идеи за анатомични стелки (омекотяващи стъпването, но със надлъжен свод) до 20-30 лв?

Тези ми харесаха като описание, но по-скоро ще си купя нови обувки/маратонки
http://hodileko.bg/browse/9_%D0%9E%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B5 … 0%BB%D0%BA%D0%B8/

# 201
  • Мнения: 64
 newsm78 Моля за съвет: Получихме за детето си индивидуалните стелки-за плоскостъпие + леко изкривяване на петите. Сега проблема е, че не можем да ги сложим в никакви обувки, които да му са удобни..поставени в/у фабричната подметка обувките стават "плитки",  поставянето в  по-големия номер също не е вариант, трябва да се търсят по специфични модели..., сега обикаляме със сина ми по магазините да "влезем" в някакви по- затворени сандали - все пак е лято..  нищо удобно не успяваме да намерим..Дайте съвет в какви обувки..или само индивидуалните поръчки са вариант??? Доктора не препоръча специални индивидуални обувки- каза да ги слагаме в неговите си обувки или в по-затворени сандали, но на детето не са му удобни така и казва, че му стискат.
???

# 202
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Стелки в сандали не мисля, че ще успеете да наместите. Купете едни маратонки, в които да влизат стелките. В началото ще му е некомфортно със сигурност, докато свикне с тях.

# 203
  • Мнения: 413
Много благодаря! Ще се възползвам, аз имам кокалчета израснали и смъкнат свод.
Искам да попитам, правят ли стелчици за отворена обувка?
tim, в една от преките на Витошка има магазин, в който можеш да направиш обувки по поръчка на детенце, наистина са много добри и имат уникални каталози просто..  Peace Ако си заинтересувана, мога да потърся визитката.
П.С. - За цена обаче не мога да ти кажа с точност, но ако носи един номер дълго време със сигурност са оправдана инвестиция. А и не мисля, че след като го боли и не му е удобно, трябва да се тормози Confused

# 204
  • Sofia
  • Мнения: 580
Проблема с отворените обувки и сандалите може да се реши с залепващите коректори.Взех си капки ( проблема ми е в напречния свод) и си ги сложих на любимите сандали на око- там където ми е повдигането на стелките.... Не се виждат, а краката не ме болят Simple Smile

# 205
  • Мнения: 64
white jasmine
 " tim, в една от преките на Витошка има магазин, в който можеш да направиш обувки по поръчка на детенце, наистина са много добри и имат уникални каталози просто..  Peace Ако си заинтересувана, мога да потърся визитката. "

Благодаря!
 Да, моля- ако имате контакти да ми пратите

# 206
  • София
  • Мнения: 358
tim, в една от преките на Витошка има магазин, в който можеш да направиш обувки по поръчка на детенце, наистина са много добри и имат уникални каталози просто..  Peace Ако си заинтересувана, мога да потърся визитката.
П.С. - За цена обаче не мога да ти кажа с точност, но ако носи един номер дълго време със сигурност са оправдана инвестиция. А и не мисля, че след като го боли и не му е удобно, трябва да се тормози Confused

Аз също моля за контакта на ателието, където изработват обувки. Мерси предварително

# 207
  • Мнения: 413
 адресът е бул. "Витоша" 44, тел . 988 17 52, 0887 40 91 78

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 12:03 от white jasmine

Общи условия

Активация на акаунт