АПРИЛски бебета реват, а други са на път!

  • 14 700
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 13
Да се разпиша за днес...

Вчера бях на доктор(нали бях малко болна),та резултата:
бебо няма да се появи преди термин според Др Скочев,
размери на главичката 93 мм,като килограми го прецени около 3200-3300,
плацентата ми е ІІ степен и водите в норма,разкритие абсолютно никакво
Това е на бебо му е комфортно и според доктора може и да попренося....

Sisee  да кажеш при теб Скочев позна ли килограмите на Дани ?



Лек  и  много слънчев ден на всички бъдещи и настоящи мами... newsm03 smile3525 newsm03Хайде бебета идвайте да ви гушкаме....   smile3541

# 271
  • Мнения: 13
Vanyivan  макар и без всякакъв опит подкрепям напълно твоето решение...И аз за сега така съм намислила и не срещам никаква съпротива нито от майка ,нито от свеки(надявам се да си остане така).Най - добре е според мен да се "намерим" като едно подновено семейство с малкото фъстъче и тогава някой да се меси !!! 

Лично мое мнение не ангажирам никой ... Wink

# 272
  • Мнения: 54
Благодаря ти Алекс  Hug

# 273
  • Мнения: X
  Добрютро!!!
  Asja, какво направи бе, те те оттърваха един ден от работа и ти.....като невидя;а  Wink!!!
  Aquariel, благодаря за разказа, не е била лесна твоята май!!! Но всички казват, че след като се появи мъника се забравя всичко лощо....значи страшно няма!
  Aleks, Vanyivan - и аз съм на мнението, че по-добре да си сама ....може да е много трудно (но не невъзможно), но поне ще знаеш, че каквото си направила-си си го направила сама, а не някой да ти мели сол на главата и не дай си боже да е с някакви остарели разбирания, та да се чудиш какво да правиш!!!! Аз все още се надявам да успея да убедя мъжът ми да накара майка си да задържи малко с посещението си, ама......не съм сигурна, че ще успея!!!! Тя успя да каже колко трудно й било да кърми и двете си деца, а и сестрата на мъжът ми и тя има 2 деца, че и тя не успяла....а аз така съм се надъхала, ако нещо секне-мисля, че тя ще е на топа на устата! ами че тя е имала деца преди повече от 30 години.....ох, много се отплеснах!
  Отивам да се къпя и хуквам на лекар, от вчера нещо съм се "разстроила"......ако ме разбирате какво искам да ви кажа  Embarassed, дали ще става нещо  newsm78????
  А ето ви и новата тема!

# 274
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
az sam tatkoto i imame moma borjna  i tegi 3 kg

# 275
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
az sam tatkoto i imame moma borjna  i tegi 3 kg

Да ви е честита! Много здраве и късмет!    bouquet

# 276
  • Мнения: 794
Момичета, от скука реших да направя проверка в профилите на тези, които са се записали при нас и сме ги сложили в списъка на 1-ва страница, а терминът им вече е минал и нямаме отчет от тях. Просто ми е странно да виждам мами с термин 1-2 април, които още не са родили. Проверих мамите с термин до 14 април вкл. Та, ето какво открих:
stefania – не виждам да е писала някога в нашите теми...
marina_77 – не е писала от септември 2007 г., дори не е влизала във форума на бг-мамма оттогава
brani_1 – последно е писала в наша тема и във форума въобще на 21 октомври 2007 г.
селения – последно е писала в наша тема на 1 ноември 2007 г.
lindi4ka – последно е писала в наша тема на 12 февруари 2008 г.
n_kara – последно е писала в наша тема на 25.02.2008 г.
trifi – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 15.11.2007 г.
Ronijel – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 31.8.2007 г.
Papilon – няма запазени нейни публикации...
Suzydag – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 26.10.2007 г.
tsvetozaralakova – последно е писала в наша тема на 12.02.2008 г.
Фъстък – не се е отчела при нас, според лентичката й има момченце Дани на 11 дни
Expecting – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 30.08.3007 г.
Svetla_75 - няма запазени нейни публикации...
hAnibal – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 24.10.2007 г.
anakondas – последно е писала в наша тема на 19.02.2008 г.
pkt – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 11.09.2007 г.
nasita – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 21.10.2007 г.
maiani – единствена публикация 22.08.2007 г.
Марла – последно е писала в наша тема на 30.11.2007 г.
anima3x – последно е писала в наша тема и във форума на бг-мамма на 19.09.2007 г.
По този повод, моето предложение към Емма, ако другите сте съгласни, разбира се, е да ги махнем от списъка на 1-ва страница и съответно от статистикатата за очаквани бебета.
Нещата ще изглеждат така:
Очакваме още 23 момчета и 20 момичета, 26 бебета не са се разкрили
5 април
Krasitka
10 април – Емма
12 април
Wesselina
13 април
rocobaroco3
14 април
Krischan




# 277
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
asja, напълно съм съгласна с теб!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт