Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Sofia, Strelbishte

Моля, препоръчайте ми детски пантофи, в който краката да не се потят. Всеки ден като взема дъщеря ми от детската градина и й пипна краката са мокри и студени  Shocked Не мога да уцеля пантофи, с който да нямам подобен проблем.
Благодаря предварително!
Цитирай

софия

Аз съм доволна от тези на КиК .
Цитирай

София

На такива все още не попадала  Sad, ще следя темата. Последно му купих на КиК /сините с футболните топки/, грознички са но това беше най-доброто за сезона, което намерих по магазините миналия месец. Може би трябва да търсим по-отворени тип "сандал".
Цитирай

Sofia

Zetpol полски са
Цитирай

sofia

Вчера купих БЕКО, летния модел, с лепка и ортопедична подметка. Не му запаряват крачето.
Цитирай

София

Ние сме със Зетпол в градината и КК вкъщи.Доволна съм и от двата,но Зетпол смятам да купувам за в бъдеще.
Цитирай

пловдив

И ние от 2мес сме с полските. Преди това  носихме Беко, но определено тези си заслужават парите.
Цитирай

Sofia, Strelbishte

Благодаря за отговорите   bouquet
Тези Зетпол и Беко от къде ги купувате?
Цитирай

Кубрат

И ние имаме същия проблем. Купих и платненки на BART. Смятах, че съм си разрешила проблема, но уви. Имаме и от КК, но същата работа. Постоянно сме с мокри чорапки. Може би се дължи на времето. С нетърпение чакам сезона на сандалите.
Цитирай

Sofia

Може би се дължи на времето.
Няма нищо общо с времето.въпрос на качество Peace Аз ги купувам он-лайн от Кикиморско царство
Цитирай

Sofia, Strelbishte

И аз ги поръчах от там току що  Party Дано да си реша проблема.  Love
Цитирай

Sofia

не са евтини,но със сигурност няма да съжаляваш Laughing
Цитирай

Sofia, Strelbishte

Какво значение има цената в този случай, като аз отново ги давам за лекарства (даже и повече излиза). И 100 лв. да струват като знам, че краката са сухи и няма да изтива  Crossing Arms
Иначе в къщи съм решила проблема - ходи с терлички, но в градината не става с тях  Laughing
Цитирай

София

Да кажа и аз - Зетпол страхотни са! Не погледнах от кой квартал си, но аз ги купувам от Силвър центъра в Люлин. Има ги и в едно магазинче на пазара в Люлин! Откакто малкия проходи само тях ползвам като расте само номера ми Very Happy Случайно попаднах на тях и съм изключително доволна и за нищо не ги сменям, а и хич не са скъпи!
Цитирай

София

Да кажа и аз - Зетпол страхотни са! Не погледнах от кой квартал си, но аз ги купувам от Силвър центъра в Люлин. Има ги и в едно магазинче на пазара в Люлин!

Би ли казала кое е магазинчето в Люлин?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора