Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Много ще съм ви благодарна за някой друг съвет къде можем да намерим със съпруга ми  възможно най-евтини строителни материали - правиме ремонт, а днес като се разходихме по Сливница и в района на Сточна гара по посока моста Чавдар, където има много магазини за такива неща, направо се ужасихме от цените  #Crazy
Трябва ни итонг, плот-дървен, теракота, фаянс, теракол, изолации, които се слагат при остъкляване на балкон, който ще става на кухня, рабица, мивка, радиатор, ВиК материали /за ивеждане на мивката на балкона/ и т.н.
Ако знаете магазин или магазини, складове и др., където няма да ни съдерат по три кожи, приемаме съвети на драго сърце. Средствата ни са ограничени и се притесняваме, че няма да ни стигнат ако се впуснем в покупки без обмисляне.
Майстора, който ще ни работи уж е близък, но като почне да дава акъл за милиони левове, а пък мъжът ми не е много наясно с тези неща и става .... ooooh!
Много ви благодаря предварително Smile
Цитирай

sofia

Ми на Сточна гара , май е най-евтино .
Друг голям склад е на до завод 6-ти септември , срещу Земляне (гараж за автобуси) , не мога да ти го обясня по лесно . Като тръгнеш от пазара Красно село в посока Овча Купел със 102 ,83 , слизаш на първата спирка след пазара .
Цитирай

София

Пробвай в фирма СЕМ Комерс  имат склад на бул. Симеоновско шосе - Гара Пионер и магазин на Сточна Гара. Чувал съм за тазифирма, че продава ефтино но мой съвет е все пак да направиш проучване преди да купуваш Party . Пожелавам успех  Laughing
Цитирай

Sofia

Един майстор ли ще ти прави всичко??? #Crazy
Ние вече сме луднали от "майстори" и мнения по въпроса. за материалите - няма едно място, на което да намериш всичко. Самите строителни материали са на подобни цени. ВиК консумативите не са скъпи, но пък работата е много мръсна по прокарването. Не знам вече колко се набутахме само за банята....
Мога със сигурност да препоръчам магазин за фаянс и теракота, от където ние намерихме доста неща на добри цени и при това ги имаха в наличност - като завиеш от Сливница по Опълченска наляво (ако идваш от Лъвов мост), първата пряка в дясно. Тясна павирана пряка с три магазина за плочки един до друг.  Има и добро разнообразие от български стоки. Ние след дълго обикаляне, си купихме нещата за банята от там. Дано пък съм ти дала добра идея Wink Успех!

Цитирай
ми това са най евтините магазини и на гара пионер но това не е толкова важно въпроса е колко ка4ествено искаш да бъде това е важно  Embarassedе и цем комерс те са дистрибутори на пове4ето фирми може да идете и до боро на околовръстен път незнам какво то4но искаш Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.