Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 апр. 2008, 15:37 ч.

За акнето и Diacneal

• 20 871
  • 104
  •   1
Отговори
  • Благоевград
Здравейте, преди малко бях на дерматолог по повод упоритото и прогресиращо комедонно акне, което ме мъчи от години. Предписаха ми Diacneal на Avene. Много ми се изкаше да се допитам до някой, който го е ползвал, защото това ще е поредния препарат, за който ще давам парички, та се надявах поне да има доволни, да си го купя с кеф, дето се вика. А ако някой може да ме ориентира и за цената, много ще е хубаво.
Благодаря Ви

# 1
  • y тях
Записвам се Peace
Преди 2 дни бях на дерматолог и ми предписа същото.Още не съм го взела...
Ще следя.. Hug

# 2
Здравейте , и на мен ми беше предписано Diacneal. Купих си го веднага след прегледа, струва 21лв,но няма да го ползвам поради други причини...ако някои го иска пишете ми на ЛС.

# 3
  • София
ползвала съм го - при мен нямаше никакъв ефект, дано на вас да помогне

# 4
  • София
ползвала съм го - при мен нямаше никакъв ефект, дано на вас да помогне
  Peace
Да добавя само, че мястото което си намазала пожълтява и първите 10 мин. щипе ужасно.

# 5
  • София
И на мен ми го бяха изписали преди две години заедно с антибактериален гел на Регал и таблетки Дермабион. Остнаха доволна, ползвах си го само вечер. Сутрин използвах крем за проблемна кожа на Нютроджина. Изчистила ми се беше кожата.

# 6
Simple Smile здравейте,
Avene diacneal хм.. ами по прицип това го водят за най-доброто лекарство в момента ... за борбата срещу акнето... Аз съм го ползвал, но не съм много доволен..при всеки е различно, не знам какви пъпки ти се появяват , но Zeniac LP FORT(LED) това е много добро лекарство !!!има 2 вида лекарствени продукти които са свързани с акнето..Едните лекарства, те Лекуват акнето и ограничават повторната му появата, такова лекарство е и Diacneal, а другия тип лекарства са , тези които лекувар и помагат за по-бързото и правилно зарастване на дадена пъпка примерно..Zeniac LP Frot е именно такова.Виждам, че споменава за комедонно акне, и мисля, че Zeniac LP FORT ще ти свърши перфекна работа за пъпките които ще ти илизат, а едно хубаво почистващо гелче примерно на Eucerin Cleaning gel ще ограничи появата на пъпките.Diacneal ще подобри белезите от пъпки , ако имаш такива .. Simple Smile По принцип след използването на Diacneal които садържа гликолова киселина , също и АНА е добре да се слага слънце защитен крем, не е задължително да е с кои знае какъв висок фактор, но имаи в предвид, че лека полека слънцето се засилва... Simple Smile
Това беше от мен...
Успех

# 7
  • Благоевград
А от този Diacneal дали ще ми се обели кожата. Ползвала съм навремето Ретин А и при него ефекта беше точно такъв. Не е много приятно да ти пада кожата. Ще го взема, пък дано подейства

# 8
  • Русе
Здравейте
Преди месец ми изписаха Diacneal и гела за измиване на Avene.За сега съм доволна.Elikain мисля че няма да ти се обели кожата.Може да ти щипе в началото и да почне да те сърби.Поне при мен е така.Но да не забравяме че е строго индивидуално.

# 9
  • Плевен
Здравейте, преди малко бях на дерматолог по повод упоритото и прогресиращо комедонно акне, което ме мъчи от години. Предписаха ми Diacneal на Avene. Много ми се изкаше да се допитам до някой, който го е ползвал, защото това ще е поредния препарат, за който ще давам парички, та се надявах поне да има доволни, да си го купя с кеф, дето се вика. А ако някой може да ме ориентира и за цената, много ще е хубаво.
Благодаря Ви
Само с препарат за мазане не става, трябва да се пие нещо за кръвта и хормоните.

# 10
  • Благоевград
Никога не са ми изписвали нещо за пиене. Преди година си правих хормонални изследвания и всичко си беше в нормата. Чувала съм единствено за бирената мая и Диане, но не бих пила нито едно от двете. Знам, че понякога се изписват антибиотици за акне, но при мен полойението съвсен не е толкова трагично. Кожата ми на пръв поглед си е екстра, но като се опъне се забелязват ситни бели пъпчици, без връх. Това си е комедон, но без черен връх. Истината е, че проблема само аз си го забелязвам и много се дразня. След почистване на лицето всичко е чудесно, но само 2-3 дни, после този себум си се възстановява. И ако Diacneal наистина ограничава образуването на себум, значи трябва да помогне.

# 11
  • София,Витоша
Ще следя темата,всички кремове лекарства които съм ползвала са ми били силни съм се белила ужасно.Диакнел не съм,може да пробвам но да чуя отзиви първо...

# 12
  • София
Ползвала съм Diacneal на Avene само в комбинация със Zynerit, страшно съм доволна.  Peace

# 13
Момичета, препоръчайте ми някакво хидратиращо кремче на Авен за чувствителна кожа  Rolling Eyes

# 14
  • София
Момичета, препоръчайте ми някакво хидратиращо кремче на Авен за чувствителна кожа  Rolling Eyes

Avene Hydrance optimale SPF15  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт